Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Jan Ruskin op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Jan Ruskin in cijfers
Ravine at Maglans, Valley of Cluse is het canvas van Jan Ruskin dat door lezers het vaakst wordt bekeken: 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 10% van de weergaven. Vervolgens The Walls of Lucerne en Pompeii. Van de in totaal 4.800 bezoeken: 2.300 op de pagina van de schilder, 2.500 op de doeken. Het licht neemt toe: 600% meer bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. Jul 2026 was het hoogtepunt: 2.300 bezoeken. Apparaten van de lezers: apparaten (79%) en telefoons (21%). Een voorkeur toont aan: Sereniteit (Emotionele toon) is verantwoordelijk voor 60% van de bezoeken voor 33% van de catalogus.
Jan Ruskin: de 10 doeken die lezers het vaakst openen
Deze lijst is gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op TopImpressionists.com gedurende twaalf maanden, niet op basis van een catalogusscore. De eerste plaats is het meest bezochte canvas van Jan Ruskin.
Hoe verandert het lezerspubliek van Jan Ruskin van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
0
100
Jul 2026
800
1.500
Aug 2026
100
200
Sep 2026
1.400
700
Hoe vaak worden de doeken van Jan Ruskin gedurende het jaar bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de doeken van Jan Ruskin?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Sereniteit
33,3%
60,0%
Reflectief
33,3%
20,0%
Melancholisch
0,0%
20,0%
Nostalgisch
33,3%
0,0%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
6,0%
0,0%
Zachte schaduw
8,0%
13,8%
Gematigde luminantie
22,0%
27,6%
Algehele helderheid: licht
38,0%
31,0%
Lichtgevend
26,0%
27,6%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
44,0%
31,0%
Subtiel kleurgebruik
38,0%
51,7%
Gematigd zachte verzadiging
14,0%
13,8%
Duidelijke kleurkracht
4,0%
3,5%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Neutrale kleuren
59,5%
61,5%
Aardse tinten
16,7%
19,2%
Monochroom
19,1%
15,4%
Donkere tinten
2,4%
3,9%
Pasteltinten
2,4%
0,0%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
28,0%
17,2%
Gebalanceerd
60,0%
65,5%
Levendig
12,0%
17,2%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
38,0%
51,7%
Zacht
18,0%
10,3%
Gebalanceerd
6,0%
10,3%
Krachtig contrast
22,0%
20,7%
Verklaring
16,0%
6,9%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
8,0%
20,7%
Zacht gemengd palet
6,0%
6,9%
Evenwichtige harmonie
4,0%
0,0%
Sterke kleurconsistentie
24,0%
24,1%
Harmonieus palet
58,0%
48,3%
Hoe verhouden de favoriete doeken van Jan Ruskin zich gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Chamouni, Rocks and Vegetat…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Trevi Fountain
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Walls of Lucerne
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Entrance to the Domodossola…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ca d
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
The Ducal Palace, Twentieth…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
St. Mark's, Southern Portico
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View From Bonneville
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Moonlight, chamonix
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Champagnole
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefoons, tablets of computers: hoe wordt Jan Ruskin bekeken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de cijfers
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
3.800
79,2%
telefoons
1.000
20,8%
Welke talen spreken de lezers van Jan Ruskin?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers
Taal
Bezoeken
Delen
Spaans
1.000
40,0%
Engels
800
32,0%
Italiaans
300
12,0%
Frans
200
8,0%
Koreaans
100
4,0%
Slovaaks
100
4,0%
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Jan Ruskin eruit, en wat volgt er?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers
Dag
Bezoeken
ma 21 Sep
200
di 22 Sep
0
wo 23 Sep
200
do 24 Sep
0
vr 25 Sep
0
za 26 Sep
0
zo 27 Sep
100
ma 28 Sep
300
di 29 Sep
300
wo 30 Sep
100
do 1 Okt
100
vr 2 Okt
0
za 3 Okt
300
zo 4 Okt
200
ma 5 Okt
0
di 6 Okt
0
wo 7 Okt
200
do 8 Okt
200
vr 9 Okt
0
za 10 Okt
100
zo 11 Okt
400
ma 12 Okt (voorspelling)
200
di 13 Okt (voorspelling)
100
wo 14 Okt (voorspelling)
200
do 15 Okt (voorspelling)
100
vr 16 Okt (voorspelling)
0
za 17 Okt (voorspelling)
200
zo 18 Okt (voorspelling)
300
ma 19 Okt (voorspelling)
200
di 20 Okt (voorspelling)
100
wo 21 Okt (voorspelling)
200
do 22 Okt (voorspelling)
100
vr 23 Okt (voorspelling)
0
za 24 Okt (voorspelling)
200
zo 25 Okt (voorspelling)
300
ma 26 Okt (voorspelling)
200
di 27 Okt (voorspelling)
100
wo 28 Okt (voorspelling)
200
do 29 Okt (voorspelling)
100
vr 30 Okt (voorspelling)
0
za 31 Okt (voorspelling)
200
zo 1 Nov (voorspelling)
300
Jan Ruskin: korte antwoorden
Wat is het meest bekeken canvas van Jan Ruskin?
Ravine at Maglans, Valley of Cluse: 300 bezoeken, 10% van de weergaven van Jan Ruskin. De lijst loopt door tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Jan Ruskin?
4.800 in twaalf maanden (2.300 op de pagina van de schilder, 2.500 op de doeken).
Openen lezers Jan Ruskin op een telefoon of een computer?
Op beide: apparaten (79%) en telefoons (21%); apparaten loopt met 79%.
Verkiezen lezers een bepaald type canvas van Jan Ruskin?
Ja, Sereniteit (Emotionele toon): 60% van de bezoeken voor 33% van de catalogus.
TIAtelier ConciergeOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?