Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van John Glover op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
John Glover: wat een jaar aan bezoeken vertelt
Het meest bekeken canvas is Natives on the Ouse River, Van Diemen: 900 weergaven in een jaar, 69% van alles wat over John Glover is gelezen. Daarop volgen Patterdale farm en A view of the artist's house and garden, in Mills Plains, Van Diemen's Land. Pagina van de schilder: 800 weergaven. Doeken: 800. Totaal: 1.600. Beste maand: Jul 2026, 900 bezoeken. Ze kiezen vaker voor Sereniteit (Sfeer) dan de catalogus doet vermoeden: 90% van de bezoeken, 8% van de doeken.
De 5 meest bekeken doeken van John Glover
De 5 doeken van John Glover die TopImpressionists.com-lezers het meest hebben bekeken in de afgelopen twaalf maanden, op volgorde van bezoek.
Wanneer bezoeken lezers de pagina van John Glover?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
600
300
Aug 2026
0
100
Sep 2026
0
0
Okt 2026
200
400
Wanneer bekijken lezers de doeken van John Glover?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de lezers van John Glover, vergeleken met wat de schilder maakte?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Sereniteit
8,3%
90,0%
Sereniteit
75,0%
10,0%
Romantisch
16,7%
0,0%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Sereniteit
83,3%
100,0%
Mysterieus
8,3%
0,0%
Nostalgisch
8,3%
0,0%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
6,1%
0,0%
Zachte schaduw
45,5%
7,7%
Gematigde luminantie
45,5%
92,3%
Algehele helderheid: licht
3,0%
0,0%
Lichtgevend
0,0%
0,0%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
18,2%
7,7%
Subtiel kleurgebruik
57,6%
7,7%
Gematigd zachte verzadiging
18,2%
15,4%
Duidelijke kleurkracht
6,1%
69,2%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
66,7%
16,7%
Donkere tinten
8,3%
75,0%
Neutrale kleuren
25,0%
8,3%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
39,4%
7,7%
Gebalanceerd
60,6%
92,3%
Levendig
0,0%
0,0%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
6,1%
0,0%
Zacht
15,2%
7,7%
Gebalanceerd
18,2%
7,7%
Krachtig contrast
9,1%
0,0%
Verklaring
51,5%
84,6%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
6,1%
0,0%
Zacht gemengd palet
12,1%
7,7%
Evenwichtige harmonie
9,1%
0,0%
Sterke kleurconsistentie
48,5%
15,4%
Harmonieus palet
24,2%
76,9%
Wat zijn de favoriete doeken van John Glover, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
Kunstwerk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
The Artist's House and Gard…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Corroboree in Van Diemen'…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Natives on the Ouse River,…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
300
Patterdale farm
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Conway, North Wales
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape with Trees and Ca…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mountain Stream
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View of Patterdale, Westmor…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A View of Calke Park with a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Boathouse in Calke Park
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
In welke talen wordt John Glover gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De cijfers in een tabel
Taal
Bezoeken
Delen
Engels
200
100,0%
Hoeveel bezoeken per dag krijgt John Glover, en wat volgt er?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
Dag
Bezoeken
za 17 Okt
0
zo 18 Okt
0
ma 19 Okt
0
di 20 Okt
0
wo 21 Okt
0
do 22 Okt
0
vr 23 Okt
0
za 24 Okt
0
zo 25 Okt
200
ma 26 Okt
0
di 27 Okt
200
wo 28 Okt
200
do 29 Okt
0
vr 30 Okt
0
za 31 Okt
0
zo 1 Nov
0
ma 2 Nov
0
di 3 Nov
500
wo 4 Nov
100
do 5 Nov
200
vr 6 Nov
0
za 7 Nov (voorspelling)
0
zo 8 Nov (voorspelling)
200
ma 9 Nov (voorspelling)
0
di 10 Nov (voorspelling)
600
wo 11 Nov (voorspelling)
200
do 12 Nov (voorspelling)
200
vr 13 Nov (voorspelling)
0
za 14 Nov (voorspelling)
0
zo 15 Nov (voorspelling)
200
ma 16 Nov (voorspelling)
0
di 17 Nov (voorspelling)
700
wo 18 Nov (voorspelling)
300
do 19 Nov (voorspelling)
200
vr 20 Nov (voorspelling)
0
za 21 Nov (voorspelling)
0
zo 22 Nov (voorspelling)
200
ma 23 Nov (voorspelling)
0
di 24 Nov (voorspelling)
800
wo 25 Nov (voorspelling)
400
do 26 Nov (voorspelling)
200
vr 27 Nov (voorspelling)
0
Veelgestelde vragen over John Glover
Welke doeken van John Glover worden het vaakst geopend?
Natives on the Ouse River, Van Diemen eerste: 900 bezoeken, 69% van de weergaven. 5 doeken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van John Glover op TopImpressionists.com?
1.600 bezoeken in twaalf maanden: 800 op de pagina van de schilder, 800 op de doeken.
Welke doeken van John Glover passen bij de smaak van de lezers?
Canvasdoeken die als Sereniteit (Sfeer) worden beschouwd, ontvangen 90% van de bezoeken voor 8% van de catalogus.
TIAtelier ConciergeOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?