Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van John Guerin op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
John Guerin in cijfers
The Way to the Cottages is het canvas van John Guerin dat door lezers het vaakst wordt bekeken: 500 weergaven in twaalf maanden, goed voor 6% van de weergaven. Vervolgens Golfer Rustend en Chapel at Dinorwic. Van de in totaal 7.600 bezoeken: 1.900 op de pagina van de schilder, 5.700 op de doeken. Het licht neemt toe: 200% meer bezoeken in Okt 2026 dan in Sep 2026. Jul 2026 was het hoogtepunt: 6.100 bezoeken. Apparaten van de lezers: apparaten (87%), telefoons (9%) en tablets (4%). Een voorkeur toont aan: Aardse tinten (Kleurenpalet) is verantwoordelijk voor 54% van de bezoeken voor 26% van de catalogus.
John Guerin: de 10 doeken die lezers het vaakst openen
Deze lijst is gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op TopImpressionists.com gedurende twaalf maanden, niet op basis van een catalogusscore. De eerste plaats is het meest bezochte canvas van John Guerin.
Hoe verandert het lezerspubliek van John Guerin van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
100
100
Jul 2026
1.300
4.800
Aug 2026
0
500
Sep 2026
100
100
Okt 2026
400
200
Hoe vaak worden de doeken van John Guerin gedurende het jaar bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de doeken van John Guerin?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Sereniteit
66,7%
51,1%
Sereniteit
26,7%
33,3%
Dramatisch
6,7%
6,7%
Klassiek
0,0%
2,2%
Aards
0,0%
2,2%
Nostalgisch
0,0%
2,2%
Romantisch
0,0%
2,2%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Reflectief
26,7%
31,1%
Sereniteit
26,7%
24,4%
Sereniteit
26,7%
20,0%
Melancholisch
20,0%
15,6%
Energiek
0,0%
2,2%
Nostalgisch
0,0%
2,2%
Romantisch
0,0%
2,2%
Zwaarmoedig
0,0%
2,2%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
18,0%
11,9%
Zachte schaduw
32,0%
45,2%
Gematigde luminantie
24,0%
26,2%
Algehele helderheid: licht
24,0%
14,3%
Lichtgevend
2,0%
2,4%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
58,0%
56,0%
Subtiel kleurgebruik
26,0%
27,4%
Gematigd zachte verzadiging
8,0%
13,1%
Duidelijke kleurkracht
8,0%
3,6%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Neutrale kleuren
59,3%
41,5%
Aardse tinten
25,9%
53,7%
Donkere tinten
14,8%
4,9%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
62,0%
54,8%
Gebalanceerd
30,0%
41,7%
Levendig
8,0%
3,6%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
12,0%
5,9%
Zacht
12,0%
8,3%
Gebalanceerd
10,0%
13,1%
Krachtig contrast
14,0%
15,5%
Verklaring
52,0%
57,1%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
32,0%
28,6%
Zacht gemengd palet
10,0%
8,3%
Evenwichtige harmonie
16,0%
8,3%
Sterke kleurconsistentie
24,0%
32,1%
Harmonieus palet
18,0%
22,6%
Hoe verhouden de favoriete doeken van John Guerin zich gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers
Kunstwerk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Zonnebloemen met Bergen Ach…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
100
Bergdalen Cottages
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Chapel at Dinorwic
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Pengwyryd
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Plukken Kip
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Moonlight above Gwynant
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Een officier van Het Konink…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Snowdon from Drws Y Coed
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
John Dafydd Evans (1900–198…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Highgate West Hill
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefoons, tablets of computers: hoe wordt John Guerin bekeken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de cijfers
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
6.600
86,8%
telefoons
700
9,2%
tablets
300
3,9%
Welke talen spreken de lezers van John Guerin?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers
Taal
Bezoeken
Delen
Spaans
300
75,0%
Japans
100
25,0%
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan John Guerin eruit, en wat volgt er?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers
Dag
Bezoeken
do 15 Okt
300
vr 16 Okt
0
za 17 Okt
0
zo 18 Okt
0
ma 19 Okt
0
di 20 Okt
100
wo 21 Okt
0
do 22 Okt
0
vr 23 Okt
0
za 24 Okt
0
zo 25 Okt
0
ma 26 Okt
0
di 27 Okt
0
wo 28 Okt
0
do 29 Okt
0
vr 30 Okt
0
za 31 Okt
100
zo 1 Nov
0
ma 2 Nov
0
di 3 Nov
0
wo 4 Nov
0
do 5 Nov (voorspelling)
0
vr 6 Nov (voorspelling)
0
za 7 Nov (voorspelling)
0
zo 8 Nov (voorspelling)
0
ma 9 Nov (voorspelling)
0
di 10 Nov (voorspelling)
0
wo 11 Nov (voorspelling)
0
do 12 Nov (voorspelling)
0
vr 13 Nov (voorspelling)
0
za 14 Nov (voorspelling)
0
zo 15 Nov (voorspelling)
0
ma 16 Nov (voorspelling)
0
di 17 Nov (voorspelling)
0
wo 18 Nov (voorspelling)
0
do 19 Nov (voorspelling)
0
vr 20 Nov (voorspelling)
0
za 21 Nov (voorspelling)
0
zo 22 Nov (voorspelling)
0
ma 23 Nov (voorspelling)
0
di 24 Nov (voorspelling)
0
wo 25 Nov (voorspelling)
0
John Guerin: korte antwoorden
Wat is het meest bekeken canvas van John Guerin?
The Way to the Cottages: 500 bezoeken, 6% van de weergaven van John Guerin. De lijst loopt door tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt John Guerin?
7.600 in twaalf maanden (1.900 op de pagina van de schilder, 5.700 op de doeken).
Openen lezers John Guerin op een telefoon of een computer?
Op beide: apparaten (87%), telefoons (9%) en tablets (4%); apparaten loopt met 87%.
Verkiezen lezers een bepaald type canvas van John Guerin?
Ja, Aardse tinten (Kleurenpalet): 54% van de bezoeken voor 26% van de catalogus.
TIAtelier ConciergeOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?