Atelier — Gratis verzending wereldwijd — Levertijd 2–6 weken

      John Henry Twachtman Populariteit & bezoekersstatistieken

      1853 – 1902

      Wat is deze pagina?

      Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van John Henry Twachtman op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

      De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

      John Henry Twachtman in cijfers

      Landschap 3 is het canvas van John Henry Twachtman dat door lezers het vaakst wordt bekeken: 900 weergaven in twaalf maanden, goed voor 3% van de weergaven. Vervolgens De Cascade en Tree by a Road. Van de in totaal 33.100 bezoeken: 1.700 op de pagina van de schilder, 31.400 op de doeken. Het licht neemt toe: 50% meer bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. Jul 2026 was het hoogtepunt: 28.900 bezoeken. Apparaten van de lezers: apparaten (95%), telefoons (5%) en tablets (0%). Een voorkeur toont aan: Sereniteit (Emotionele toon) is verantwoordelijk voor 24% van de bezoeken voor 0% van de catalogus.

      John Henry Twachtman: de 10 doeken die lezers het vaakst openen

      Deze lijst is gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op TopImpressionists.com gedurende twaalf maanden, niet op basis van een catalogusscore. De eerste plaats is het meest bezochte canvas van John Henry Twachtman.

      1. Landschap 3 1 Landschap 3, 1902 900 bezoeken · 2,7%
      2. De Cascade 2 De Cascade, 1900 600 bezoeken · 1,8%
      3. Tree by a Road 3 Tree by a Road, 1889 600 bezoeken · 1,8%
      4. Waterfall 4 Waterfall, 1898 500 bezoeken · 1,5%
      5. The Waterfall 5 The Waterfall, 1895 500 bezoeken · 1,5%
      6. Waterfall, Yellowstone 6 Waterfall, Yellowstone, 1895 500 bezoeken · 1,5%
      7. Het uitzicht vanaf het Holleyhuis 7 Het uitzicht vanaf het Holleyhuis, 1901 500 bezoeken · 1,5%
      8. Connecticut Landscape 8 Connecticut Landscape, 1891 500 bezoeken · 1,5%
      9. Horseneck Falls 9 Horseneck Falls, 1889 500 bezoeken · 1,5%
      10. Yellowstone Park 10 Yellowstone Park, 1895 500 bezoeken · 1,5%

      Hoe verandert het lezerspubliek van John Henry Twachtman van maand tot maand?

      Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

      Toon de cijfers
      MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mrt 202600
      Apr 202600
      Mei 202600
      Jun 202601.200
      Jul 20261.00027.900
      Aug 2026400800
      Sep 20263001.500

      Hoe vaak worden de doeken van John Henry Twachtman gedurende het jaar bekeken?

      Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

      De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

      Hoe verhouden de favoriete doeken van John Henry Twachtman zich gedurende het jaar?

      Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

      Toon de cijfers
      KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
      Landschap 3000000000500200200
      Landscape00000000000100
      The Waterfall00000000050000
      My Summer Studio00000000010000
      Horseneck Falls0000000020030000
      Arques-la-Bataille00000000020000
      The Rapids, Yellowstone00000000030000
      Waterfall00000000050000
      Meadow Flowers (also known…000000001002000100
      De Cascade0000000005000100

      Telefoons, tablets of computers: hoe wordt John Henry Twachtman bekeken?

      Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.

      Toon de cijfers
      ApparaatBezoekenDelen
      apparaten31.30094,6%
      telefoons1.7005,1%
      tablets1000,3%

      Welke talen spreken de lezers van John Henry Twachtman?

      Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

      Toon de cijfers
      TaalBezoekenDelen
      Engels20066,7%
      Duits10033,3%

      Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan John Henry Twachtman eruit, en wat volgt er?

      Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

      Toon de cijfers
      DagBezoeken
      ma 21 Sep0
      di 22 Sep200
      wo 23 Sep0
      do 24 Sep0
      vr 25 Sep0
      za 26 Sep100
      zo 27 Sep0
      ma 28 Sep0
      di 29 Sep100
      wo 30 Sep100
      do 1 Okt0
      vr 2 Okt0
      za 3 Okt0
      zo 4 Okt100
      ma 5 Okt300
      di 6 Okt0
      wo 7 Okt0
      do 8 Okt300
      vr 9 Okt0
      za 10 Okt0
      zo 11 Okt100
      ma 12 Okt (voorspelling)200
      di 13 Okt (voorspelling)200
      wo 14 Okt (voorspelling)100
      do 15 Okt (voorspelling)200
      vr 16 Okt (voorspelling)0
      za 17 Okt (voorspelling)100
      zo 18 Okt (voorspelling)100
      ma 19 Okt (voorspelling)200
      di 20 Okt (voorspelling)200
      wo 21 Okt (voorspelling)100
      do 22 Okt (voorspelling)200
      vr 23 Okt (voorspelling)0
      za 24 Okt (voorspelling)100
      zo 25 Okt (voorspelling)200
      ma 26 Okt (voorspelling)300
      di 27 Okt (voorspelling)300
      wo 28 Okt (voorspelling)100
      do 29 Okt (voorspelling)300
      vr 30 Okt (voorspelling)0
      za 31 Okt (voorspelling)100
      zo 1 Nov (voorspelling)200

      John Henry Twachtman: korte antwoorden

      Wat is het meest bekeken canvas van John Henry Twachtman?

      Landschap 3: 900 bezoeken, 3% van de weergaven van John Henry Twachtman. De lijst loopt door tot rang 10.

      Hoeveel bezoeken krijgt John Henry Twachtman?

      33.100 in twaalf maanden (1.700 op de pagina van de schilder, 31.400 op de doeken).

      Openen lezers John Henry Twachtman op een telefoon of een computer?

      Op beide: apparaten (95%), telefoons (5%) en tablets (0%); apparaten loopt met 95%.

      Verkiezen lezers een bepaald type canvas van John Henry Twachtman?

      Ja, Sereniteit (Emotionele toon): 24% van de bezoeken voor 0% van de catalogus.