Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Katsushika Hokusai op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Katsushika Hokusai en de lezers
In de afgelopen twaalf maanden was het meest bekeken canvas van Katsushika Hokusai op TopImpressionists.com De Grote Golf van Kanagawa: 13.200 weergaven, wat 5% is van alle weergaven van de schilder. Daarna volgen Fuji, Bergen bij helder weer (rode Fuji) en Inside the Courtyard of the Toeizan Temple at Ueno. Katsushika Hokusai trok in totaal 255.900 bezoeken aan: 13.000 op de pagina van de schilder en 242.900 op individuele doeken. De aandacht neemt toe: het aantal bezoeken steeg met 32% van Aug 2026 naar Sep 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 197.600 bezoeken. Lezers komen in Engels (45%), Russisch (11%) en Duits (6%). Lezers browsen op apparaten (91%), telefoons (8%) en tablets (1%). Lezers worden aangetrokken door Sereniteit (Emotionele toon): 23% van de bezoeken, voor 11% van het oeuvre van de schilder.
De 10 doeken van Katsushika Hokusai die de meeste aandacht trekken
Berekend op basis van het aantal bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op TopImpressionists.com: de 10 doeken van Katsushika Hokusai die lezers het vaakst openen, van hoog naar laag.
Hoeveel lezers bezoeken maandelijks de pagina van Katsushika Hokusai?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
200
9.700
Jul 2026
2.700
194.900
Aug 2026
2.600
18.300
Sep 2026
7.500
20.000
Hoe vaak worden de doeken van Katsushika Hokusai geopend?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort canvassen kiezen de lezers van Katsushika Hokusai?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Sereniteit
57,9%
63,0%
Sereniteit
15,8%
14,4%
Dramatisch
15,8%
14,2%
Elegant
5,3%
3,2%
Mystiek
0,0%
1,9%
Nostalgisch
0,0%
1,3%
Romantisch
0,0%
0,8%
Etherisch
5,3%
0,4%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Sereniteit
42,1%
39,7%
Sereniteit
10,5%
22,9%
Reflectief
26,3%
16,7%
Krachtig en imposant
5,3%
9,2%
Mysterieus
5,3%
3,8%
Melancholisch
10,5%
2,5%
Dramatisch
0,0%
1,9%
Gespannen
0,0%
0,8%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
2,0%
0,6%
Zachte schaduw
2,0%
5,1%
Gematigde luminantie
16,0%
16,4%
Algehele helderheid: licht
56,0%
49,5%
Lichtgevend
24,0%
28,4%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
14,0%
21,8%
Subtiel kleurgebruik
62,0%
47,2%
Gematigd zachte verzadiging
24,0%
25,9%
Duidelijke kleurkracht
0,0%
5,1%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Neutrale kleuren
75,5%
75,0%
Monochroom
14,3%
9,6%
Aardse tinten
10,2%
9,3%
Pasteltinten
0,0%
3,7%
Donkere tinten
0,0%
2,3%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
8,0%
9,7%
Gebalanceerd
72,0%
64,8%
Levendig
20,0%
25,5%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
34,0%
30,7%
Zacht
36,0%
26,3%
Gebalanceerd
6,0%
8,4%
Krachtig contrast
16,0%
14,4%
Verklaring
8,0%
20,1%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
10,0%
15,0%
Zacht gemengd palet
14,0%
8,4%
Evenwichtige harmonie
10,0%
5,7%
Sterke kleurconsistentie
24,0%
29,0%
Harmonieus palet
42,0%
41,9%
Welke doeken van Katsushika Hokusai trekken maandelijks de meeste bezoekers?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
De Grote Golf van Kanagawa
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2.200
2.800
6.400
Femenine wave
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
1.000
Kusunoki Tamonmaru Masatsur…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Fuji, Bergen bij helder wee…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
1.000
500
South Wind, Clear Dawn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
100
Cranes on pine tree
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
400
Sazai hall - 500 Rakan temp…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Masculine wave
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Dragon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
0
400
The Great Wave off Kanagawa…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
300
Welke apparaten gebruiken lezers om Katsushika Hokusai te volgen?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Bekijk de cijfers
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
233.700
91,3%
telefoons
19.800
7,7%
tablets
2.400
0,9%
In welke talen wordt Katsushika Hokusai gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
Taal
Bezoeken
Delen
Engels
5.100
44,7%
Russisch
1.200
10,5%
Duits
700
6,1%
Spaans
700
6,1%
Koreaans
600
5,3%
Italiaans
500
4,4%
Tsjechisch
400
3,5%
Slovaaks
400
3,5%
Bulgaars
300
2,6%
Fins
200
1,8%
Hoeveel bezoeken krijgt Katsushika Hokusai per dag en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
Dag
Bezoeken
wo 23 Sep
1.300
do 24 Sep
1.000
vr 25 Sep
700
za 26 Sep
400
zo 27 Sep
1.000
ma 28 Sep
1.800
di 29 Sep
700
wo 30 Sep
900
do 1 Okt
2.100
vr 2 Okt
1.600
za 3 Okt
1.500
zo 4 Okt
1.500
ma 5 Okt
1.400
di 6 Okt
5.000
wo 7 Okt
400
do 8 Okt
1.200
vr 9 Okt
3.200
za 10 Okt
1.400
zo 11 Okt
1.500
ma 12 Okt
2.100
di 13 Okt
2.900
wo 14 Okt (voorspelling)
1.200
do 15 Okt (voorspelling)
1.900
vr 16 Okt (voorspelling)
2.500
za 17 Okt (voorspelling)
1.500
zo 18 Okt (voorspelling)
1.800
ma 19 Okt (voorspelling)
2.400
di 20 Okt (voorspelling)
3.900
wo 21 Okt (voorspelling)
1.300
do 22 Okt (voorspelling)
2.200
vr 23 Okt (voorspelling)
2.800
za 24 Okt (voorspelling)
1.700
zo 25 Okt (voorspelling)
2.100
ma 26 Okt (voorspelling)
2.700
di 27 Okt (voorspelling)
4.400
wo 28 Okt (voorspelling)
1.500
do 29 Okt (voorspelling)
2.400
vr 30 Okt (voorspelling)
3.100
za 31 Okt (voorspelling)
1.900
zo 1 Nov (voorspelling)
2.300
ma 2 Nov (voorspelling)
3.000
di 3 Nov (voorspelling)
4.900
Vragen over Katsushika Hokusai
Welke doeken van Katsushika Hokusai zijn het meest populair?
De Grote Golf van Kanagawa staat op de eerste plaats met 13.200 bezoeken (5% van de weergaven van Katsushika Hokusai). De bovenstaande ranglijst toont de 10 meest bekeken werken.
Hoeveel mensen hebben over Katsushika Hokusai gelezen op TopImpressionists.com?
255.900 bezoeken in twaalf maanden, 13.000 op de pagina van de schilder en 242.900 op individuele doeken.
Op welke apparaten volgen lezers Katsushika Hokusai?
Lezers volgen Katsushika Hokusai op apparaten (91%), telefoons (8%) en tablets (1%); apparaten is goed voor 91% van de bezoeken.
In welke talen volgen lezers Katsushika Hokusai?
In Engels (45%), Russisch (11%) en Duits (6%). Engels is de meest gebruikte taal met 45%.
Welke soort doeken geven lezers de voorkeur in Katsushika Hokusai?
Sereniteit (Emotionele toon): 23% van de bezoeken, tegenover 11% van de catalogus.
TIAtelier ConciergeOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?