Atelier — Gratis verzending wereldwijd — Levertijd 2–6 weken

      Kerr Eby De lezers en de canvassen

      1889 – 1946

      Wat is deze pagina?

      Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Kerr Eby op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

      De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

      Kerr Eby: wat een jaar aan bezoeken vertelt

      Het meest bekeken canvas is Covered Bridge: 400 weergaven in een jaar, 4% van alles wat over Kerr Eby is gelezen. Daarop volgen Head of an Old Man en Christmas Trees. Pagina van de schilder: 400 weergaven. Doeken: 9.700. Totaal: 10.100. Beste maand: Jul 2026, 9.700 bezoeken. Lezers browsen op apparaten (96%), telefoons (3%) en tablets (1%). Ze kiezen vaker voor Krachtig contrast (Contrast) dan de catalogus doet vermoeden: 32% van de bezoeken, 22% van de doeken.

      De 10 meest bekeken doeken van Kerr Eby

      De 10 doeken van Kerr Eby die TopImpressionists.com-lezers het meest hebben bekeken in de afgelopen twaalf maanden, op volgorde van bezoek.

      1. Covered Bridge 1 Covered Bridge, 1940 400 bezoeken · 4,0%
      2. Head of an Old Man 2 Head of an Old Man, 1918 300 bezoeken · 3,0%
      3. Christmas Trees 3 Christmas Trees, 1930 300 bezoeken · 3,0%
      4. George Washington at Valley Forge 4 George Washington at Valley Forge, 1940 300 bezoeken · 3,0%
      5. Cattle Ford 5 Cattle Ford, 1936 300 bezoeken · 3,0%
      6. Mama's Boy 6 Mama's Boy, 1937 200 bezoeken · 2,0%
      7. Little House, Amboise 7 Little House, Amboise, 1920 200 bezoeken · 2,0%
      8. Shadows 8 Shadows, 1936 200 bezoeken · 2,0%
      9. The Stairway 9 The Stairway, 1940 200 bezoeken · 2,0%
      10. Goatherd, Algeria 10 Goatherd, Algeria, 1924 200 bezoeken · 2,0%

      Wanneer bezoeken lezers de pagina van Kerr Eby?

      Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

      De cijfers in een tabel
      MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mrt 202600
      Apr 202600
      Mei 202600
      Jun 20260300
      Jul 20264009.300
      Aug 202600
      Sep 20260100

      Wanneer bekijken lezers de doeken van Kerr Eby?

      Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

      De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

      Wat zijn de favoriete doeken van Kerr Eby, maand voor maand?

      Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

      De cijfers in een tabel
      KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
      Shadows00000000020000
      The Refugees000000000000
      Night Loading000000000000
      Boston Stump00000000010000
      September 13th, 1918, Saint…000000000000
      The Lantern00000000020000
      Artillery Train00000000020000
      Dawn, the 75s Follow Up00000000010000
      The Last Supper000000000000
      A Summer Day000000000000

      Welke apparaten gebruiken de lezers van Kerr Eby?

      Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.

      De cijfers in een tabel
      ApparaatBezoekenDelen
      apparaten9.70096,0%
      telefoons3003,0%
      tablets1001,0%

      In welke talen wordt Kerr Eby gelezen?

      Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

      Hoeveel bezoeken per dag krijgt Kerr Eby, en wat volgt er?

      Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

      De cijfers in een tabel
      DagBezoeken
      ma 21 Sep0
      di 22 Sep0
      wo 23 Sep0
      do 24 Sep0
      vr 25 Sep0
      za 26 Sep0
      zo 27 Sep0
      ma 28 Sep0
      di 29 Sep0
      wo 30 Sep0
      do 1 Okt0
      vr 2 Okt100
      za 3 Okt0
      zo 4 Okt0
      ma 5 Okt100
      di 6 Okt0
      wo 7 Okt0
      do 8 Okt0
      vr 9 Okt0
      za 10 Okt0
      zo 11 Okt0
      ma 12 Okt (voorspelling)100
      di 13 Okt (voorspelling)0
      wo 14 Okt (voorspelling)0
      do 15 Okt (voorspelling)0
      vr 16 Okt (voorspelling)100
      za 17 Okt (voorspelling)0
      zo 18 Okt (voorspelling)0
      ma 19 Okt (voorspelling)100
      di 20 Okt (voorspelling)0
      wo 21 Okt (voorspelling)0
      do 22 Okt (voorspelling)0
      vr 23 Okt (voorspelling)100
      za 24 Okt (voorspelling)0
      zo 25 Okt (voorspelling)0
      ma 26 Okt (voorspelling)100
      di 27 Okt (voorspelling)0
      wo 28 Okt (voorspelling)0
      do 29 Okt (voorspelling)0
      vr 30 Okt (voorspelling)100
      za 31 Okt (voorspelling)0
      zo 1 Nov (voorspelling)0

      Veelgestelde vragen over Kerr Eby

      Welke doeken van Kerr Eby worden het vaakst geopend?

      Covered Bridge eerste: 400 bezoeken, 4% van de weergaven. 10 doeken staan hoger in de ranglijst.

      Hoe groot is het lezerspubliek van Kerr Eby op TopImpressionists.com?

      10.100 bezoeken in twaalf maanden: 400 op de pagina van de schilder, 9.700 op de doeken.

      Welke apparaten gebruiken de lezers van Kerr Eby?

      Ze maken gebruik van apparaten (96%), telefoons (3%) en tablets (1%); apparaten is goed voor 96% van de bezoeken.

      Welke doeken van Kerr Eby passen bij de smaak van de lezers?

      Canvasdoeken die als Krachtig contrast (Contrast) worden beschouwd, ontvangen 32% van de bezoeken voor 22% van de catalogus.