Atelier — Gratis verzending wereldwijd — Levertijd 2–6 weken

      Kurt Schwitters Populariteit & bezoekersstatistieken

      1887 – 1948

      Wat is deze pagina?

      Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Kurt Schwitters op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

      De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

      Kurt Schwitters in cijfers

      Merz Picture 32A (The Cherry Picture) is het canvas van Kurt Schwitters dat door lezers het vaakst wordt bekeken: 1.100 weergaven in twaalf maanden, goed voor 36% van de weergaven. Vervolgens Merz Picture 25A: The Star Picture en Revolving. Van de in totaal 2.400 bezoeken: 100 op de pagina van de schilder, 2.300 op de doeken. Het licht dimt een beetje: 43% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. Jul 2026 was het hoogtepunt: 1.300 bezoeken. Een voorkeur toont aan: Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging) is verantwoordelijk voor 58% van de bezoeken voor 28% van de catalogus.

      Kurt Schwitters: de 10 doeken die lezers het vaakst openen

      Deze lijst is gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op TopImpressionists.com gedurende twaalf maanden, niet op basis van een catalogusscore. De eerste plaats is het meest bezochte canvas van Kurt Schwitters.

      1. Merz Picture 32A (The Cherry Picture) 1 Merz Picture 32A (The Cherry Picture), 1921 1.100 bezoeken · 35,5%
      2. Merz Picture 25A: The Star Picture 2 Merz Picture 25A: The Star Picture, 1920 400 bezoeken · 12,9%
      3. Revolving 3 Revolving, 1919 300 bezoeken · 9,7%
      4. Hitler Gang 4 Hitler Gang, 1944 200 bezoeken · 6,5%
      5. N Watercolor 1. (The Heart Goes from Sugar to Coffee) 5 N Watercolor 1. (The Heart Goes from Sugar to Coffee), 1919 200 bezoeken · 6,5%
      6. Mz 231. Miss Blanche 6 Mz 231. Miss Blanche, 1923 200 bezoeken · 6,5%
      7. Merz Composition 7 Merz Composition, 1922 100 bezoeken · 3,2%
      8. Merzbild Rossfett 8 Merzbild Rossfett, 1919 100 bezoeken · 3,2%
      9. Construction for Noble Ladies 9 Construction for Noble Ladies, 1919 100 bezoeken · 3,2%
      10. (Difficult) 10 (Difficult), 1943 100 bezoeken · 3,2%

      Hoe verandert het lezerspubliek van Kurt Schwitters van maand tot maand?

      Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

      Toon de cijfers
      MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mrt 202600
      Apr 202600
      Mei 202600
      Jun 202600
      Jul 20261001.200
      Aug 20260700
      Sep 20260400

      Hoe vaak worden de doeken van Kurt Schwitters gedurende het jaar bekeken?

      Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

      De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

      Hoe verhouden de favoriete doeken van Kurt Schwitters zich gedurende het jaar?

      Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

      Toon de cijfers
      KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
      (Elikan)000000000000
      Merz Picture 32A (The Cherr…000000000300500200
      Santa Claus000000000000
      Revolving0000000000200100
      Merz Composition00000000010000
      N Watercolor 1. (The Heart…00000000000100
      Construction for Noble Ladi…00000000010000
      Merz Picture 25A: The Star…00000000040000
      Forms in Space00000000010000
      Mountain Graveyard000000000000

      Welke talen spreken de lezers van Kurt Schwitters?

      Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

      Toon de cijfers
      TaalBezoekenDelen
      Spaans100100,0%

      Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Kurt Schwitters eruit, en wat volgt er?

      Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

      Toon de cijfers
      DagBezoeken
      di 22 Sep0
      wo 23 Sep0
      do 24 Sep0
      vr 25 Sep100
      za 26 Sep100
      zo 27 Sep200
      ma 28 Sep0
      di 29 Sep0
      wo 30 Sep0
      do 1 Okt0
      vr 2 Okt0
      za 3 Okt0
      zo 4 Okt0
      ma 5 Okt0
      di 6 Okt0
      wo 7 Okt100
      do 8 Okt0
      vr 9 Okt0
      za 10 Okt0
      zo 11 Okt0
      ma 12 Okt300
      di 13 Okt (voorspelling)0
      wo 14 Okt (voorspelling)0
      do 15 Okt (voorspelling)0
      vr 16 Okt (voorspelling)0
      za 17 Okt (voorspelling)0
      zo 18 Okt (voorspelling)100
      ma 19 Okt (voorspelling)200
      di 20 Okt (voorspelling)0
      wo 21 Okt (voorspelling)0
      do 22 Okt (voorspelling)0
      vr 23 Okt (voorspelling)0
      za 24 Okt (voorspelling)0
      zo 25 Okt (voorspelling)100
      ma 26 Okt (voorspelling)200
      di 27 Okt (voorspelling)0
      wo 28 Okt (voorspelling)0
      do 29 Okt (voorspelling)0
      vr 30 Okt (voorspelling)0
      za 31 Okt (voorspelling)0
      zo 1 Nov (voorspelling)100
      ma 2 Nov (voorspelling)200

      Kurt Schwitters: korte antwoorden

      Wat is het meest bekeken canvas van Kurt Schwitters?

      Merz Picture 32A (The Cherry Picture): 1.100 bezoeken, 36% van de weergaven van Kurt Schwitters. De lijst loopt door tot rang 10.

      Hoeveel bezoeken krijgt Kurt Schwitters?

      2.400 in twaalf maanden (100 op de pagina van de schilder, 2.300 op de doeken).

      Verkiezen lezers een bepaald type canvas van Kurt Schwitters?

      Ja, Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging): 58% van de bezoeken voor 28% van de catalogus.