Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Man Ray op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Man Ray: wat een jaar aan bezoeken vertelt
Het meest bekeken canvas is Rayograph (The Kiss): 700 weergaven in een jaar, 7% van alles wat over Man Ray is gelezen. Daarop volgen Prayer en La Galerie Surréaliste, rue Jacques Callot. Pagina van de schilder: 2.900 weergaven. Doeken: 6.200. Totaal: 9.100. Lezersaantal stijgt: 50% meer bezoeken van Aug 2026 tot Sep 2026. Beste maand: Jul 2026, 6.200 bezoeken. De lezers spreken Engels (37%), Frans (29%) en Spaans (8%). Lezers browsen op apparaten (71%), telefoons (24%) en tablets (4%). Ze kiezen vaker voor Mysterieus (Emotionele toon) dan de catalogus doet vermoeden: 35% van de bezoeken, 13% van de doeken.
De 10 meest bekeken doeken van Man Ray
De 10 doeken van Man Ray die TopImpressionists.com-lezers het meest hebben bekeken in de afgelopen twaalf maanden, op volgorde van bezoek.
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
100
300
Jul 2026
1.300
4.900
Aug 2026
200
800
Sep 2026
1.300
200
Wanneer bekijken lezers de doeken van Man Ray?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de lezers van Man Ray, vergeleken met wat de schilder maakte?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Elegant
26,1%
17,6%
Sereniteit
26,1%
15,7%
Dramatisch
13,0%
15,7%
Sereniteit
17,4%
11,8%
Romantisch
0,0%
13,7%
Mystiek
0,0%
11,8%
Nostalgisch
4,3%
7,8%
Etherisch
8,7%
3,9%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Reflectief
65,2%
41,2%
Mysterieus
13,0%
35,3%
Melancholisch
4,3%
7,8%
Romantisch
4,3%
7,8%
Etherisch
0,0%
5,9%
Sereniteit
4,3%
2,0%
Sereniteit
4,3%
0,0%
Dramatisch
4,3%
0,0%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
6,0%
6,9%
Zachte schaduw
30,0%
31,7%
Gematigde luminantie
48,0%
38,6%
Algehele helderheid: licht
12,0%
13,9%
Lichtgevend
4,0%
8,9%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
70,0%
75,2%
Subtiel kleurgebruik
12,0%
13,9%
Gematigd zachte verzadiging
10,0%
6,9%
Duidelijke kleurkracht
8,0%
4,0%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Neutrale kleuren
38,5%
50,9%
Aardse tinten
42,3%
43,6%
Donkere tinten
11,5%
5,5%
Monochroom
3,9%
0,0%
Warme tinten
3,9%
0,0%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
74,0%
72,3%
Gebalanceerd
16,0%
19,8%
Levendig
10,0%
7,9%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
4,0%
4,0%
Zacht
20,0%
12,9%
Gebalanceerd
4,0%
6,9%
Krachtig contrast
16,0%
28,7%
Verklaring
56,0%
47,5%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
12,0%
20,8%
Zacht gemengd palet
14,0%
19,8%
Evenwichtige harmonie
8,0%
13,9%
Sterke kleurconsistentie
26,0%
18,8%
Harmonieus palet
40,0%
26,7%
Wat zijn de favoriete doeken van Man Ray, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Rayograph (The Kiss)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Square
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pisces
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Magnolia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Nusch with Mirror
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
Pablo Picasso at the Count…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Veiled Erotica
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ABC
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Café Man Ray
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Ondertitel (D2X7S9)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Welke apparaten gebruiken de lezers van Man Ray?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
De cijfers in een tabel
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
6.500
71,4%
telefoons
2.200
24,2%
tablets
400
4,4%
In welke talen wordt Man Ray gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De cijfers in een tabel
Taal
Bezoeken
Delen
Engels
1.900
36,5%
Frans
1.500
28,8%
Spaans
400
7,7%
Duits
200
3,8%
Fins
200
3,8%
Hongaars
200
3,8%
Zweeds
200
3,8%
Ests
100
1,9%
Japans
100
1,9%
Koreaans
100
1,9%
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Man Ray, en wat volgt er?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
Dag
Bezoeken
ma 21 Sep
300
di 22 Sep
200
wo 23 Sep
100
do 24 Sep
0
vr 25 Sep
0
za 26 Sep
0
zo 27 Sep
700
ma 28 Sep
500
di 29 Sep
200
wo 30 Sep
500
do 1 Okt
700
vr 2 Okt
800
za 3 Okt
1.000
zo 4 Okt
400
ma 5 Okt
500
di 6 Okt
200
wo 7 Okt
200
do 8 Okt
1.000
vr 9 Okt
700
za 10 Okt
400
zo 11 Okt
700
ma 12 Okt (voorspelling)
700
di 13 Okt (voorspelling)
300
wo 14 Okt (voorspelling)
400
do 15 Okt (voorspelling)
900
vr 16 Okt (voorspelling)
800
za 17 Okt (voorspelling)
700
zo 18 Okt (voorspelling)
900
ma 19 Okt (voorspelling)
800
di 20 Okt (voorspelling)
400
wo 21 Okt (voorspelling)
500
do 22 Okt (voorspelling)
1.000
vr 23 Okt (voorspelling)
900
za 24 Okt (voorspelling)
900
zo 25 Okt (voorspelling)
1.100
ma 26 Okt (voorspelling)
900
di 27 Okt (voorspelling)
400
wo 28 Okt (voorspelling)
600
do 29 Okt (voorspelling)
1.200
vr 30 Okt (voorspelling)
1.000
za 31 Okt (voorspelling)
1.000
zo 1 Nov (voorspelling)
1.300
Veelgestelde vragen over Man Ray
Welke doeken van Man Ray worden het vaakst geopend?
Rayograph (The Kiss) eerste: 700 bezoeken, 7% van de weergaven. 10 doeken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Man Ray op TopImpressionists.com?
9.100 bezoeken in twaalf maanden: 2.900 op de pagina van de schilder, 6.200 op de doeken.
Welke apparaten gebruiken de lezers van Man Ray?
Ze maken gebruik van apparaten (71%), telefoons (24%) en tablets (4%); apparaten is goed voor 71% van de bezoeken.
Welke talen spreken de lezers van Man Ray?
Engels (37%), Frans (29%) en Spaans (8%); Engels beslaat 37%.
Welke doeken van Man Ray passen bij de smaak van de lezers?
Canvasdoeken die als Mysterieus (Emotionele toon) worden beschouwd, ontvangen 35% van de bezoeken voor 13% van de catalogus.
TIAtelier ConciergeOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?