Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Pérez Celis op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Pérez Celis: wat een jaar aan bezoeken vertelt
Het meest bekeken canvas is Abriendo caminos: 600 weergaven in een jaar, 25% van alles wat over Pérez Celis is gelezen. Daarop volgen Resurección en Misión propria Contruccion -Transformación. Pagina van de schilder: 500 weergaven. Doeken: 1.800. Totaal: 2.300. Lezersaantal neemt af: 100% minder bezoeken van Sep 2026 tot Okt 2026. Beste maand: Jul 2026, 1.800 bezoeken. Ze kiezen vaker voor Energiek (Emotionele toon) dan de catalogus doet vermoeden: 100% van de bezoeken, 20% van de doeken.
De 10 meest bekeken doeken van Pérez Celis
De 10 doeken van Pérez Celis die TopImpressionists.com-lezers het meest hebben bekeken in de afgelopen twaalf maanden, op volgorde van bezoek.
Wanneer bezoeken lezers de pagina van Pérez Celis?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
0
300
Jul 2026
500
1.300
Aug 2026
0
0
Sep 2026
0
200
Okt 2026
0
0
Wanneer bekijken lezers de doeken van Pérez Celis?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de lezers van Pérez Celis, vergeleken met wat de schilder maakte?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Krachtig en gedurfd
60,0%
100,0%
Dramatisch
20,0%
0,0%
Mystiek
20,0%
0,0%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Energiek
20,0%
100,0%
Blijmoedig
20,0%
0,0%
Melancholisch
20,0%
0,0%
Gepassioneerd
20,0%
0,0%
Spiritueel
20,0%
0,0%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
22,0%
16,7%
Zachte schaduw
42,0%
25,0%
Gematigde luminantie
24,0%
8,3%
Algehele helderheid: licht
6,0%
33,3%
Lichtgevend
6,0%
16,7%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
26,0%
29,2%
Subtiel kleurgebruik
18,0%
12,5%
Gematigd zachte verzadiging
24,0%
20,8%
Duidelijke kleurkracht
24,0%
37,5%
Levendige kleur
8,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
38,5%
47,1%
Donkere tinten
38,5%
11,8%
Neutrale kleuren
20,5%
35,3%
Pasteltinten
0,0%
5,9%
Levendig en fel
2,6%
0,0%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
32,0%
20,8%
Gebalanceerd
42,0%
45,8%
Levendig
26,0%
33,3%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
10,0%
12,5%
Zacht
8,0%
8,3%
Gebalanceerd
16,0%
12,5%
Krachtig contrast
22,0%
12,5%
Verklaring
44,0%
54,2%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
34,0%
20,8%
Zacht gemengd palet
16,0%
33,3%
Evenwichtige harmonie
14,0%
20,8%
Sterke kleurconsistentie
28,0%
20,8%
Harmonieus palet
8,0%
4,2%
Wat zijn de favoriete doeken van Pérez Celis, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
Kunstwerk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Todo es posible, todo existe
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Montevideo
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
De Natura Rerum
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self portrait to observe th…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
El pez mágico
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The head First step
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Endless
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
0
Paisaje Ideal
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Místico
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Músico
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
In welke talen wordt Pérez Celis gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De cijfers in een tabel
Taal
Bezoeken
Delen
Zweeds
100
100,0%
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Pérez Celis, en wat volgt er?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
Dag
Bezoeken
zo 18 Okt
100
ma 19 Okt
0
di 20 Okt
0
wo 21 Okt
0
do 22 Okt
0
vr 23 Okt
0
za 24 Okt
0
zo 25 Okt
0
ma 26 Okt
0
di 27 Okt
0
wo 28 Okt
0
do 29 Okt
0
vr 30 Okt
0
za 31 Okt
0
zo 1 Nov
0
ma 2 Nov
0
di 3 Nov
0
wo 4 Nov
0
do 5 Nov
0
vr 6 Nov
100
za 7 Nov
0
zo 8 Nov (voorspelling)
0
ma 9 Nov (voorspelling)
0
di 10 Nov (voorspelling)
0
wo 11 Nov (voorspelling)
0
do 12 Nov (voorspelling)
0
vr 13 Nov (voorspelling)
0
za 14 Nov (voorspelling)
0
zo 15 Nov (voorspelling)
0
ma 16 Nov (voorspelling)
0
di 17 Nov (voorspelling)
0
wo 18 Nov (voorspelling)
0
do 19 Nov (voorspelling)
0
vr 20 Nov (voorspelling)
0
za 21 Nov (voorspelling)
0
zo 22 Nov (voorspelling)
0
ma 23 Nov (voorspelling)
0
di 24 Nov (voorspelling)
0
wo 25 Nov (voorspelling)
0
do 26 Nov (voorspelling)
0
vr 27 Nov (voorspelling)
0
za 28 Nov (voorspelling)
0
Veelgestelde vragen over Pérez Celis
Welke doeken van Pérez Celis worden het vaakst geopend?
Abriendo caminos eerste: 600 bezoeken, 25% van de weergaven. 10 doeken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Pérez Celis op TopImpressionists.com?
2.300 bezoeken in twaalf maanden: 500 op de pagina van de schilder, 1.800 op de doeken.
Welke doeken van Pérez Celis passen bij de smaak van de lezers?
Canvasdoeken die als Energiek (Emotionele toon) worden beschouwd, ontvangen 100% van de bezoeken voor 20% van de catalogus.
TIAtelier ConciergeOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?