Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Pieter Snayers op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Pieter Snayers: wat een jaar aan bezoeken vertelt
Het meest bekeken canvas is Halt of Horsemen in a Forest: 300 weergaven in een jaar, 23% van alles wat over Pieter Snayers is gelezen. Daarop volgen REPRESENTATION PRESUMEE DE LA BATAILLE DE LA MONTAGNE BLANCHE PRES DE PRAGUE (1620) en A Cavalry Engagement. Pagina van de schilder: 600 weergaven. Doeken: 900. Totaal: 1.500. Beste maand: Jul 2026, 1.200 bezoeken. Ze kiezen vaker voor Sereniteit (Sfeer) dan de catalogus doet vermoeden: 43% van de bezoeken, 8% van de doeken.
De 9 meest bekeken doeken van Pieter Snayers
De 9 doeken van Pieter Snayers die TopImpressionists.com-lezers het meest hebben bekeken in de afgelopen twaalf maanden, op volgorde van bezoek.
Wanneer bezoeken lezers de pagina van Pieter Snayers?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
500
700
Aug 2026
0
0
Sep 2026
0
0
Okt 2026
100
200
Wanneer bekijken lezers de doeken van Pieter Snayers?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de lezers van Pieter Snayers, vergeleken met wat de schilder maakte?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Dramatisch
83,3%
28,6%
Sereniteit
8,3%
42,9%
Romantisch
8,3%
28,6%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Dramatisch
50,0%
28,6%
Reflectief
8,3%
42,9%
Nostalgisch
8,3%
28,6%
Krachtig en imposant
16,7%
0,0%
Zwaarmoedig
8,3%
0,0%
Gespannen
8,3%
0,0%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
16,0%
15,4%
Zachte schaduw
48,0%
38,5%
Gematigde luminantie
30,0%
30,8%
Algehele helderheid: licht
6,0%
15,4%
Lichtgevend
0,0%
0,0%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
38,0%
30,8%
Subtiel kleurgebruik
32,0%
38,5%
Gematigd zachte verzadiging
26,0%
23,1%
Duidelijke kleurkracht
4,0%
7,7%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
79,3%
72,7%
Neutrale kleuren
10,3%
18,2%
Donkere tinten
10,3%
9,1%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
48,0%
46,2%
Gebalanceerd
44,0%
46,2%
Levendig
8,0%
7,7%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
8,0%
0,0%
Zacht
22,0%
7,7%
Gebalanceerd
14,0%
7,7%
Krachtig contrast
34,0%
38,5%
Verklaring
22,0%
46,2%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
10,0%
30,8%
Zacht gemengd palet
8,0%
0,0%
Evenwichtige harmonie
4,0%
7,7%
Sterke kleurconsistentie
46,0%
53,8%
Harmonieus palet
32,0%
7,7%
Wat zijn de favoriete doeken van Pieter Snayers, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
Kunstwerk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
REPRESENTATION PRESUMEE DE…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
100
Philip IV hunting Deer
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Halt of Horsemen in a Forest
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
0
The crossing of the Somme
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
El marques de Leganes on ho…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Cavalry Engagement
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
The defeat at Grancourt, 16…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Soldiers Bivouacking
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape with bandits over…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Charles Bonaventure de Long…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
In welke talen wordt Pieter Snayers gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De cijfers in een tabel
Taal
Bezoeken
Delen
Engels
100
100,0%
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Pieter Snayers, en wat volgt er?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
Dag
Bezoeken
zo 11 Okt
0
ma 12 Okt
0
di 13 Okt
0
wo 14 Okt
0
do 15 Okt
100
vr 16 Okt
0
za 17 Okt
0
zo 18 Okt
0
ma 19 Okt
100
di 20 Okt
0
wo 21 Okt
100
do 22 Okt
0
vr 23 Okt
0
za 24 Okt
100
zo 25 Okt
0
ma 26 Okt
0
di 27 Okt
200
wo 28 Okt
0
do 29 Okt
0
vr 30 Okt
0
za 31 Okt
0
zo 1 Nov (voorspelling)
0
ma 2 Nov (voorspelling)
0
di 3 Nov (voorspelling)
100
wo 4 Nov (voorspelling)
0
do 5 Nov (voorspelling)
0
vr 6 Nov (voorspelling)
0
za 7 Nov (voorspelling)
0
zo 8 Nov (voorspelling)
0
ma 9 Nov (voorspelling)
0
di 10 Nov (voorspelling)
100
wo 11 Nov (voorspelling)
0
do 12 Nov (voorspelling)
0
vr 13 Nov (voorspelling)
0
za 14 Nov (voorspelling)
0
zo 15 Nov (voorspelling)
0
ma 16 Nov (voorspelling)
100
di 17 Nov (voorspelling)
100
wo 18 Nov (voorspelling)
100
do 19 Nov (voorspelling)
100
vr 20 Nov (voorspelling)
0
za 21 Nov (voorspelling)
100
Veelgestelde vragen over Pieter Snayers
Welke doeken van Pieter Snayers worden het vaakst geopend?
Halt of Horsemen in a Forest eerste: 300 bezoeken, 23% van de weergaven. 9 doeken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Pieter Snayers op TopImpressionists.com?
1.500 bezoeken in twaalf maanden: 600 op de pagina van de schilder, 900 op de doeken.
Welke doeken van Pieter Snayers passen bij de smaak van de lezers?
Canvasdoeken die als Sereniteit (Sfeer) worden beschouwd, ontvangen 43% van de bezoeken voor 8% van de catalogus.
TIAtelier ConciergeOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?