Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Philippe De Champaigne op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Philippe De Champaigne: wat een jaar aan bezoeken vertelt
Het meest bekeken canvas is The Last Supper, known as The Little Supper: 1.100 weergaven in een jaar, 15% van alles wat over Philippe De Champaigne is gelezen. Daarop volgen Portrait of King Charles II of England en Louis XIII Crowned by Victory. Pagina van de schilder: 2.700 weergaven. Doeken: 6.700. Totaal: 9.400. Lezersaantal stijgt: 300% meer bezoeken van Aug 2026 tot Sep 2026. Beste maand: Jul 2026, 4.800 bezoeken. Lezers browsen op apparaten (54%), telefoons (39%) en tablets (6%). Ze kiezen vaker voor Elegant (Sfeer) dan de catalogus doet vermoeden: 58% van de bezoeken, 37% van de doeken.
De 10 meest bekeken doeken van Philippe De Champaigne
De 10 doeken van Philippe De Champaigne die TopImpressionists.com-lezers het meest hebben bekeken in de afgelopen twaalf maanden, op volgorde van bezoek.
Wanneer bezoeken lezers de pagina van Philippe De Champaigne?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
0
100
Jul 2026
800
4.000
Aug 2026
200
700
Sep 2026
1.700
1.900
Wanneer bekijken lezers de doeken van Philippe De Champaigne?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de lezers van Philippe De Champaigne, vergeleken met wat de schilder maakte?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Elegant
36,7%
57,9%
Dramatisch
26,7%
19,3%
Sereniteit
13,3%
7,0%
Klassiek
13,3%
3,5%
Mystiek
3,3%
8,8%
Sereniteit
3,3%
3,5%
Etherisch
3,3%
0,0%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Reflectief
26,7%
38,6%
Spiritueel
30,0%
22,8%
Sereniteit
20,0%
12,3%
Dramatisch
3,3%
12,3%
Melancholisch
10,0%
8,8%
Krachtig en imposant
3,3%
3,5%
Zwaarmoedig
6,7%
1,8%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
59,1%
72,0%
Zachte schaduw
22,7%
25,3%
Gematigde luminantie
6,8%
0,0%
Algehele helderheid: licht
9,1%
2,7%
Lichtgevend
2,3%
0,0%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
50,0%
32,0%
Subtiel kleurgebruik
43,2%
57,3%
Gematigd zachte verzadiging
6,8%
10,7%
Duidelijke kleurkracht
0,0%
0,0%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
79,4%
96,4%
Neutrale kleuren
14,7%
3,6%
Monochroom
5,9%
0,0%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
56,8%
53,3%
Gebalanceerd
43,2%
46,7%
Levendig
0,0%
0,0%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
15,9%
2,7%
Zacht
20,4%
22,7%
Gebalanceerd
15,9%
24,0%
Krachtig contrast
25,0%
22,7%
Verklaring
22,7%
28,0%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
6,8%
24,0%
Zacht gemengd palet
18,2%
5,3%
Evenwichtige harmonie
11,4%
16,0%
Sterke kleurconsistentie
40,9%
45,3%
Harmonieus palet
22,7%
9,3%
Wat zijn de favoriete doeken van Philippe De Champaigne, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
The Last Supper, known as T…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
400
Louis XIII Crowned by Victo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
300
Portrait of Omer Talon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
The Annunciation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Triple Portrait of Richelieu
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
The Échevins of the City of…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Jean-Baptiste Colbert (1619…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Cardinal Richelieu
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Annunciation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Miracles of the Peniten…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Welke apparaten gebruiken de lezers van Philippe De Champaigne?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
De cijfers in een tabel
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
5.100
54,3%
telefoons
3.700
39,4%
tablets
600
6,4%
In welke talen wordt Philippe De Champaigne gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De cijfers in een tabel
Taal
Bezoeken
Delen
Engels
700
38,9%
Pools
400
22,2%
Zweeds
200
11,1%
Grieks
100
5,6%
Spaans
100
5,6%
Japans
100
5,6%
Portugees
100
5,6%
Russisch
100
5,6%
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Philippe De Champaigne, en wat volgt er?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
Dag
Bezoeken
do 24 Sep
0
vr 25 Sep
100
za 26 Sep
0
zo 27 Sep
300
ma 28 Sep
800
di 29 Sep
100
wo 30 Sep
0
do 1 Okt
0
vr 2 Okt
200
za 3 Okt
200
zo 4 Okt
0
ma 5 Okt
0
di 6 Okt
0
wo 7 Okt
300
do 8 Okt
0
vr 9 Okt
300
za 10 Okt
100
zo 11 Okt
0
ma 12 Okt
100
di 13 Okt
200
wo 14 Okt
400
do 15 Okt (voorspelling)
0
vr 16 Okt (voorspelling)
200
za 17 Okt (voorspelling)
100
zo 18 Okt (voorspelling)
100
ma 19 Okt (voorspelling)
300
di 20 Okt (voorspelling)
100
wo 21 Okt (voorspelling)
200
do 22 Okt (voorspelling)
0
vr 23 Okt (voorspelling)
200
za 24 Okt (voorspelling)
100
zo 25 Okt (voorspelling)
100
ma 26 Okt (voorspelling)
300
di 27 Okt (voorspelling)
100
wo 28 Okt (voorspelling)
200
do 29 Okt (voorspelling)
0
vr 30 Okt (voorspelling)
200
za 31 Okt (voorspelling)
100
zo 1 Nov (voorspelling)
100
ma 2 Nov (voorspelling)
300
di 3 Nov (voorspelling)
100
wo 4 Nov (voorspelling)
200
Veelgestelde vragen over Philippe De Champaigne
Welke doeken van Philippe De Champaigne worden het vaakst geopend?
The Last Supper, known as The Little Supper eerste: 1.100 bezoeken, 15% van de weergaven. 10 doeken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Philippe De Champaigne op TopImpressionists.com?
9.400 bezoeken in twaalf maanden: 2.700 op de pagina van de schilder, 6.700 op de doeken.
Welke apparaten gebruiken de lezers van Philippe De Champaigne?
Ze maken gebruik van apparaten (54%), telefoons (39%) en tablets (6%); apparaten is goed voor 54% van de bezoeken.
Welke doeken van Philippe De Champaigne passen bij de smaak van de lezers?
Canvasdoeken die als Elegant (Sfeer) worden beschouwd, ontvangen 58% van de bezoeken voor 37% van de catalogus.
TIAtelier ConciergeOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?