Atelier — Gratis verzending wereldwijd — Levertijd 2–6 weken

      Rafael De Penagos Populariteit & bezoekersstatistieken

      1889 – 1954

      Wat is deze pagina?

      Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Rafael De Penagos op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

      De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

      Rafael De Penagos in cijfers

      Untitled (551) is het canvas van Rafael De Penagos dat door lezers het vaakst wordt bekeken: 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 6% van de weergaven. Vervolgens Untitled (168) en Untitled (205). Van de in totaal 6.100 bezoeken: 1.000 op de pagina van de schilder, 5.100 op de doeken. Het licht dimt een beetje: 100% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. Jul 2026 was het hoogtepunt: 5.500 bezoeken. Apparaten van de lezers: apparaten (98%) en telefoons (2%). Een voorkeur toont aan: Duidelijke kleurkracht (Kleurverzadiging) is verantwoordelijk voor 43% van de bezoeken voor 30% van de catalogus.

      Rafael De Penagos: de 10 doeken die lezers het vaakst openen

      Deze lijst is gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op TopImpressionists.com gedurende twaalf maanden, niet op basis van een catalogusscore. De eerste plaats is het meest bezochte canvas van Rafael De Penagos.

      1. Untitled (551) 1 Untitled (551) 300 bezoeken · 5,7%
      2. Untitled (168) 2 Untitled (168) 200 bezoeken · 3,8%
      3. Untitled (205) 3 Untitled (205) 200 bezoeken · 3,8%
      4. Untitled (216) 4 Untitled (216) 200 bezoeken · 3,8%
      5. Untitled (862) 5 Untitled (862) 200 bezoeken · 3,8%
      6. Untitled (957) 6 Untitled (957) 200 bezoeken · 3,8%
      7. Untitled (917) 7 Untitled (917) 200 bezoeken · 3,8%
      8. Untitled (920) 8 Untitled (920) 200 bezoeken · 3,8%
      9. Untitled (443) 9 Untitled (443) 200 bezoeken · 3,8%
      10. Illustration of Saint Manuel Bueno, martyr 10 Illustration of Saint Manuel Bueno, martyr 100 bezoeken · 1,9%

      Hoe verandert het lezerspubliek van Rafael De Penagos van maand tot maand?

      Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

      Toon de cijfers
      MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mrt 202600
      Apr 202600
      Mei 202600
      Jun 2026100400
      Jul 20269004.600
      Aug 20260100
      Sep 202600

      Hoe vaak worden de doeken van Rafael De Penagos gedurende het jaar bekeken?

      Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

      De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

      Hoe verhouden de favoriete doeken van Rafael De Penagos zich gedurende het jaar?

      Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

      Toon de cijfers
      KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
      Untitled (100)00000000001000
      Untitled (848)000000000000
      Untitled (677)000000000000
      Untitled (883)00000000010000
      Untitled (369)00000000010000
      Untitled (957)00000000020000
      Untitled (216)00000000020000
      Untitled (282)000000000000
      Untitled (592)000000000000
      Untitled (419)00000000010000

      Telefoons, tablets of computers: hoe wordt Rafael De Penagos bekeken?

      Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.

      Toon de cijfers
      ApparaatBezoekenDelen
      apparaten6.00098,4%
      telefoons1001,6%

      Welke talen spreken de lezers van Rafael De Penagos?

      Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

      Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Rafael De Penagos eruit, en wat volgt er?

      Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

      Toon de cijfers
      DagBezoeken
      do 24 Sep0
      vr 25 Sep0
      za 26 Sep0
      zo 27 Sep0
      ma 28 Sep0
      di 29 Sep0
      wo 30 Sep0
      do 1 Okt0
      vr 2 Okt0
      za 3 Okt0
      zo 4 Okt0
      ma 5 Okt0
      di 6 Okt0
      wo 7 Okt0
      do 8 Okt100
      vr 9 Okt0
      za 10 Okt0
      zo 11 Okt0
      ma 12 Okt0
      di 13 Okt100
      wo 14 Okt0
      do 15 Okt (voorspelling)100
      vr 16 Okt (voorspelling)0
      za 17 Okt (voorspelling)0
      zo 18 Okt (voorspelling)0
      ma 19 Okt (voorspelling)0
      di 20 Okt (voorspelling)100
      wo 21 Okt (voorspelling)0
      do 22 Okt (voorspelling)200
      vr 23 Okt (voorspelling)0
      za 24 Okt (voorspelling)0
      zo 25 Okt (voorspelling)0
      ma 26 Okt (voorspelling)0
      di 27 Okt (voorspelling)200
      wo 28 Okt (voorspelling)0
      do 29 Okt (voorspelling)200
      vr 30 Okt (voorspelling)0
      za 31 Okt (voorspelling)0
      zo 1 Nov (voorspelling)0
      ma 2 Nov (voorspelling)0
      di 3 Nov (voorspelling)200
      wo 4 Nov (voorspelling)0

      Rafael De Penagos: korte antwoorden

      Wat is het meest bekeken canvas van Rafael De Penagos?

      Untitled (551): 300 bezoeken, 6% van de weergaven van Rafael De Penagos. De lijst loopt door tot rang 10.

      Hoeveel bezoeken krijgt Rafael De Penagos?

      6.100 in twaalf maanden (1.000 op de pagina van de schilder, 5.100 op de doeken).

      Openen lezers Rafael De Penagos op een telefoon of een computer?

      Op beide: apparaten (98%) en telefoons (2%); apparaten loopt met 98%.

      Verkiezen lezers een bepaald type canvas van Rafael De Penagos?

      Ja, Duidelijke kleurkracht (Kleurverzadiging): 43% van de bezoeken voor 30% van de catalogus.