Atelier — Gratis verzending wereldwijd — Levertijd 2–6 weken

      Samuel Hirszenberg Populariteit & bezoekersstatistieken

      1865 – 1908

      Wat is deze pagina?

      Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Samuel Hirszenberg op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

      De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

      Samuel Hirszenberg in cijfers

      The Black Banner is het canvas van Samuel Hirszenberg dat door lezers het vaakst wordt bekeken: 400 weergaven in twaalf maanden, goed voor 44% van de weergaven. Vervolgens Landscape en Female Figure Study. Van de in totaal 1.300 bezoeken: 500 op de pagina van de schilder, 800 op de doeken. Jul 2026 was het hoogtepunt: 900 bezoeken. Een voorkeur toont aan: Gedempt (Kleurverzadiging) is verantwoordelijk voor 44% van de bezoeken voor 17% van de catalogus.

      Samuel Hirszenberg: de 4 doeken die lezers het vaakst openen

      Deze lijst is gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op TopImpressionists.com gedurende twaalf maanden, niet op basis van een catalogusscore. De eerste plaats is het meest bezochte canvas van Samuel Hirszenberg.

      1. The Black Banner 1 The Black Banner, 1905 400 bezoeken · 44,4%
      2. Landscape 2 Landscape, 1895 200 bezoeken · 22,2%
      3. Female Figure Study 3 Female Figure Study 200 bezoeken · 22,2%
      4. The Sabbath Rest 4 The Sabbath Rest, 1894 100 bezoeken · 11,1%

      Hoe verandert het lezerspubliek van Samuel Hirszenberg van maand tot maand?

      Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

      Toon de cijfers
      MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mrt 202600
      Apr 202600
      Mei 202600
      Jun 202600
      Jul 2026400500
      Aug 202600
      Sep 2026100300

      Hoe vaak worden de doeken van Samuel Hirszenberg gedurende het jaar bekeken?

      Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

      De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

      Hoe verhouden de favoriete doeken van Samuel Hirszenberg zich gedurende het jaar?

      Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

      Toon de cijfers
      KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
      The Black Banner0000000001000200
      Bust of Teresa Silberstein000000000000
      The Sabbath Rest00000000010000
      In Brittany000000000000
      Landscape00000000020000
      Female Figure Study0000000001000100

      Welke talen spreken de lezers van Samuel Hirszenberg?

      Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

      Toon de cijfers
      TaalBezoekenDelen
      Duits100100,0%

      Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Samuel Hirszenberg eruit, en wat volgt er?

      Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

      Toon de cijfers
      DagBezoeken
      ma 21 Sep0
      di 22 Sep0
      wo 23 Sep0
      do 24 Sep0
      vr 25 Sep0
      za 26 Sep0
      zo 27 Sep300
      ma 28 Sep0
      di 29 Sep0
      wo 30 Sep0
      do 1 Okt0
      vr 2 Okt0
      za 3 Okt0
      zo 4 Okt0
      ma 5 Okt0
      di 6 Okt0
      wo 7 Okt0
      do 8 Okt0
      vr 9 Okt0
      za 10 Okt0
      zo 11 Okt0
      ma 12 Okt (voorspelling)0
      di 13 Okt (voorspelling)0
      wo 14 Okt (voorspelling)0
      do 15 Okt (voorspelling)0
      vr 16 Okt (voorspelling)0
      za 17 Okt (voorspelling)0
      zo 18 Okt (voorspelling)0
      ma 19 Okt (voorspelling)0
      di 20 Okt (voorspelling)0
      wo 21 Okt (voorspelling)0
      do 22 Okt (voorspelling)0
      vr 23 Okt (voorspelling)0
      za 24 Okt (voorspelling)0
      zo 25 Okt (voorspelling)0
      ma 26 Okt (voorspelling)0
      di 27 Okt (voorspelling)0
      wo 28 Okt (voorspelling)0
      do 29 Okt (voorspelling)0
      vr 30 Okt (voorspelling)0
      za 31 Okt (voorspelling)0
      zo 1 Nov (voorspelling)0

      Samuel Hirszenberg: korte antwoorden

      Wat is het meest bekeken canvas van Samuel Hirszenberg?

      The Black Banner: 400 bezoeken, 44% van de weergaven van Samuel Hirszenberg. De lijst loopt door tot rang 4.

      Hoeveel bezoeken krijgt Samuel Hirszenberg?

      1.300 in twaalf maanden (500 op de pagina van de schilder, 800 op de doeken).

      Verkiezen lezers een bepaald type canvas van Samuel Hirszenberg?

      Ja, Gedempt (Kleurverzadiging): 44% van de bezoeken voor 17% van de catalogus.