Atelier — Gratis verzending wereldwijd — Levertijd 2–6 weken

      Su Xin Ping De lezers en de canvassen

      1954

      Wat is deze pagina?

      Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Su Xin Ping op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

      De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

      Su Xin Ping: wat een jaar aan bezoeken vertelt

      Het meest bekeken canvas is Tosting No.32: 100 weergaven in een jaar, 17% van alles wat over Su Xin Ping is gelezen. Daarop volgen Landscape No.5 en Tosting No.23. Pagina van de schilder: 600 weergaven. Doeken: 300. Totaal: 900. Lezersaantal neemt af: 100% minder bezoeken van Aug 2026 tot Sep 2026. Beste maand: Jul 2026, 800 bezoeken. Ze kiezen vaker voor Verklaring (Contrast) dan de catalogus doet vermoeden: 83% van de bezoeken, 53% van de doeken.

      De 6 meest bekeken doeken van Su Xin Ping

      De 6 doeken van Su Xin Ping die TopImpressionists.com-lezers het meest hebben bekeken in de afgelopen twaalf maanden, op volgorde van bezoek.

      1. Tosting No.32 1 Tosting No.32 100 bezoeken · 16,7%
      2. Landscape No.5 2 Landscape No.5 100 bezoeken · 16,7%
      3. Tosting No.23 3 Tosting No.23 100 bezoeken · 16,7%
      4. Landscape No.12 4 Landscape No.12 100 bezoeken · 16,7%
      5. The Rushing Man No.2 5 The Rushing Man No.2 100 bezoeken · 16,7%
      6. Fluttering Clouds No.1 6 Fluttering Clouds No.1 100 bezoeken · 16,7%

      Wanneer bezoeken lezers de pagina van Su Xin Ping?

      Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

      De cijfers in een tabel
      MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mrt 202600
      Apr 202600
      Mei 202600
      Jun 202600
      Jul 2026600200
      Aug 20260100
      Sep 202600

      Wanneer bekijken lezers de doeken van Su Xin Ping?

      Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

      De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

      Wat zijn de favoriete doeken van Su Xin Ping, maand voor maand?

      Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

      De cijfers in een tabel
      KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
      Tosting No.25000000000000
      Landscape No.5000000000000
      Tosting No.3200000000010000
      Tosting No.2300000000010000
      Tosting No.27000000000000
      Tosting No.30000000000000
      Tosting No.26000000000000
      Landscape No.11000000000000
      Landscape No.1200000000001000
      Landscape No.9000000000000

      In welke talen wordt Su Xin Ping gelezen?

      Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

      De cijfers in een tabel
      TaalBezoekenDelen
      Deens100100,0%

      Hoeveel bezoeken per dag krijgt Su Xin Ping, en wat volgt er?

      Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

      De cijfers in een tabel
      DagBezoeken
      vr 2 Okt0
      za 3 Okt0
      zo 4 Okt0
      ma 5 Okt0
      di 6 Okt0
      wo 7 Okt0
      do 8 Okt0
      vr 9 Okt0
      za 10 Okt100
      zo 11 Okt0
      ma 12 Okt0
      di 13 Okt0
      wo 14 Okt0
      do 15 Okt0
      vr 16 Okt0
      za 17 Okt0
      zo 18 Okt0
      ma 19 Okt0
      di 20 Okt100
      wo 21 Okt0
      do 22 Okt0
      vr 23 Okt (voorspelling)0
      za 24 Okt (voorspelling)100
      zo 25 Okt (voorspelling)0
      ma 26 Okt (voorspelling)0
      di 27 Okt (voorspelling)100
      wo 28 Okt (voorspelling)0
      do 29 Okt (voorspelling)0
      vr 30 Okt (voorspelling)0
      za 31 Okt (voorspelling)100
      zo 1 Nov (voorspelling)0
      ma 2 Nov (voorspelling)0
      di 3 Nov (voorspelling)100
      wo 4 Nov (voorspelling)0
      do 5 Nov (voorspelling)0
      vr 6 Nov (voorspelling)0
      za 7 Nov (voorspelling)100
      zo 8 Nov (voorspelling)0
      ma 9 Nov (voorspelling)0
      di 10 Nov (voorspelling)100
      wo 11 Nov (voorspelling)0
      do 12 Nov (voorspelling)0

      Veelgestelde vragen over Su Xin Ping

      Welke doeken van Su Xin Ping worden het vaakst geopend?

      Tosting No.32 eerste: 100 bezoeken, 17% van de weergaven. 6 doeken staan hoger in de ranglijst.

      Hoe groot is het lezerspubliek van Su Xin Ping op TopImpressionists.com?

      900 bezoeken in twaalf maanden: 600 op de pagina van de schilder, 300 op de doeken.

      Welke doeken van Su Xin Ping passen bij de smaak van de lezers?

      Canvasdoeken die als Verklaring (Contrast) worden beschouwd, ontvangen 83% van de bezoeken voor 53% van de catalogus.