Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Tessa Barlin op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Tessa Barlin: wat een jaar aan bezoeken vertelt
Het meest bekeken canvas is Tjivita, Trimming the stem: 200 weergaven in een jaar, 20% van alles wat over Tessa Barlin is gelezen. Daarop volgen The Beaded Pouch en San Woman. Pagina van de schilder: 300 weergaven. Doeken: 800. Totaal: 1.100. Lezersaantal neemt af: 100% minder bezoeken van Aug 2026 tot Sep 2026. Beste maand: Jul 2026, 1.000 bezoeken. Ze kiezen vaker voor Gematigde luminantie (Lichtsterkte) dan de catalogus doet vermoeden: 100% van de bezoeken, 51% van de doeken.
De 9 meest bekeken doeken van Tessa Barlin
De 9 doeken van Tessa Barlin die TopImpressionists.com-lezers het meest hebben bekeken in de afgelopen twaalf maanden, op volgorde van bezoek.
Wanneer bezoeken lezers de pagina van Tessa Barlin?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
300
700
Aug 2026
0
100
Sep 2026
0
0
Wanneer bekijken lezers de doeken van Tessa Barlin?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de lezers van Tessa Barlin, vergeleken met wat de schilder maakte?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Reflectief
46,2%
33,3%
Sereniteit
7,7%
33,3%
Blijmoedig
15,4%
0,0%
Sereniteit
7,7%
33,3%
Troostend
7,7%
0,0%
Energiek
7,7%
0,0%
Mysterieus
7,7%
0,0%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
15,6%
0,0%
Zachte schaduw
22,2%
0,0%
Gematigde luminantie
51,1%
100,0%
Algehele helderheid: licht
11,1%
0,0%
Lichtgevend
0,0%
0,0%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
0,0%
0,0%
Subtiel kleurgebruik
20,0%
10,0%
Gematigd zachte verzadiging
40,0%
40,0%
Duidelijke kleurkracht
40,0%
50,0%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
53,3%
60,0%
Donkere tinten
37,8%
40,0%
Neutrale kleuren
8,9%
0,0%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
11,1%
0,0%
Gebalanceerd
48,9%
40,0%
Levendig
40,0%
60,0%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
4,4%
0,0%
Zacht
22,2%
10,0%
Gebalanceerd
11,1%
10,0%
Krachtig contrast
24,4%
40,0%
Verklaring
37,8%
40,0%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
0,0%
0,0%
Zacht gemengd palet
0,0%
0,0%
Evenwichtige harmonie
4,4%
0,0%
Sterke kleurconsistentie
35,6%
60,0%
Harmonieus palet
60,0%
40,0%
Wat zijn de favoriete doeken van Tessa Barlin, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Hand Beaded Necklace
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ready to Heal
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pointed Arrow
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mastering the Beadwork
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Shaping the arrow
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cutting into Half
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Continued Singing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kxaosha: An Arrow
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Beaded Pouch
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Foraging nuts
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
In welke talen wordt Tessa Barlin gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De cijfers in een tabel
Taal
Bezoeken
Delen
Chinese
100
100,0%
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Tessa Barlin, en wat volgt er?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
Dag
Bezoeken
wo 23 Sep
0
do 24 Sep
0
vr 25 Sep
0
za 26 Sep
0
zo 27 Sep
0
ma 28 Sep
0
di 29 Sep
0
wo 30 Sep
0
do 1 Okt
0
vr 2 Okt
0
za 3 Okt
0
zo 4 Okt
0
ma 5 Okt
0
di 6 Okt
100
wo 7 Okt
0
do 8 Okt
0
vr 9 Okt
0
za 10 Okt
0
zo 11 Okt
0
ma 12 Okt
0
di 13 Okt
0
wo 14 Okt (voorspelling)
0
do 15 Okt (voorspelling)
0
vr 16 Okt (voorspelling)
0
za 17 Okt (voorspelling)
0
zo 18 Okt (voorspelling)
0
ma 19 Okt (voorspelling)
0
di 20 Okt (voorspelling)
0
wo 21 Okt (voorspelling)
0
do 22 Okt (voorspelling)
0
vr 23 Okt (voorspelling)
0
za 24 Okt (voorspelling)
0
zo 25 Okt (voorspelling)
0
ma 26 Okt (voorspelling)
0
di 27 Okt (voorspelling)
0
wo 28 Okt (voorspelling)
0
do 29 Okt (voorspelling)
0
vr 30 Okt (voorspelling)
0
za 31 Okt (voorspelling)
0
zo 1 Nov (voorspelling)
0
ma 2 Nov (voorspelling)
0
di 3 Nov (voorspelling)
0
Veelgestelde vragen over Tessa Barlin
Welke doeken van Tessa Barlin worden het vaakst geopend?
Tjivita, Trimming the stem eerste: 200 bezoeken, 20% van de weergaven. 9 doeken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Tessa Barlin op TopImpressionists.com?
1.100 bezoeken in twaalf maanden: 300 op de pagina van de schilder, 800 op de doeken.
Welke doeken van Tessa Barlin passen bij de smaak van de lezers?
Canvasdoeken die als Gematigde luminantie (Lichtsterkte) worden beschouwd, ontvangen 100% van de bezoeken voor 51% van de catalogus.
TIAtelier ConciergeOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?