Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Thomas Couture op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Thomas Couture en de lezers
In de afgelopen twaalf maanden was het meest bekeken canvas van Thomas Couture op TopImpressionists.com Engagé volontaire et son père. (Étude pour un père et fils): 1.700 weergaven, wat 17% is van alle weergaven van de schilder. Daarna volgen The Romans of the Decadence en Elève américaine peignant. Thomas Couture trok in totaal 11.700 bezoeken aan: 2.000 op de pagina van de schilder en 9.700 op individuele doeken. De aandacht neemt toe: het aantal bezoeken steeg met 112% van Aug 2026 naar Sep 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 9.000 bezoeken. Lezers browsen op apparaten (77%), telefoons (19%) en tablets (4%). Lezers worden aangetrokken door Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging): 51% van de bezoeken, voor 30% van het oeuvre van de schilder.
De 10 doeken van Thomas Couture die de meeste aandacht trekken
Berekend op basis van het aantal bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op TopImpressionists.com: de 10 doeken van Thomas Couture die lezers het vaakst openen, van hoog naar laag.
Hoeveel lezers bezoeken maandelijks de pagina van Thomas Couture?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
0
200
Jul 2026
1.600
7.400
Aug 2026
0
800
Sep 2026
400
1.300
Hoe vaak worden de doeken van Thomas Couture geopend?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort canvassen kiezen de lezers van Thomas Couture?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Romantisch
60,0%
63,6%
Dramatisch
20,0%
20,4%
Sereniteit
20,0%
6,8%
Elegant
0,0%
9,1%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Melancholisch
80,0%
68,2%
Reflectief
0,0%
20,4%
Dramatisch
0,0%
11,4%
Zwaarmoedig
20,0%
0,0%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
38,0%
41,2%
Zachte schaduw
38,0%
40,2%
Gematigde luminantie
20,0%
15,7%
Algehele helderheid: licht
4,0%
2,9%
Lichtgevend
0,0%
0,0%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
34,0%
18,6%
Subtiel kleurgebruik
30,0%
51,0%
Gematigd zachte verzadiging
28,0%
20,6%
Duidelijke kleurkracht
8,0%
9,8%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
80,4%
81,0%
Donkere tinten
10,9%
12,6%
Neutrale kleuren
6,5%
5,3%
Monochroom
0,0%
1,1%
Natuurlijke tinten
2,2%
0,0%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
46,0%
31,4%
Gebalanceerd
50,0%
64,7%
Levendig
4,0%
3,9%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
8,0%
6,9%
Zacht
28,0%
36,3%
Gebalanceerd
18,0%
14,7%
Krachtig contrast
16,0%
22,6%
Verklaring
30,0%
19,6%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
4,0%
1,0%
Zacht gemengd palet
2,0%
11,8%
Evenwichtige harmonie
8,0%
4,9%
Sterke kleurconsistentie
42,0%
46,1%
Harmonieus palet
44,0%
36,3%
Welke doeken van Thomas Couture trekken maandelijks de meeste bezoekers?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Romans of the Decadence
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Horace and Lydia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Romans of the Decadence
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
300
0
ADOLPHE MOREAU
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jeune Femme en Buste Les Ép…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Romans of the Decadence (de…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Little Bather
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
MARIE SIMONET
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Romans of the Decadence (de…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Engagé volontaire et son pè…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
1.200
0
300
Welke apparaten gebruiken lezers om Thomas Couture te volgen?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Bekijk de cijfers
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
9.000
76,9%
telefoons
2.200
18,8%
tablets
500
4,3%
In welke talen wordt Thomas Couture gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
Taal
Bezoeken
Delen
Engels
600
66,7%
Russisch
200
22,2%
Japans
100
11,1%
Hoeveel bezoeken krijgt Thomas Couture per dag en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
Dag
Bezoeken
ma 21 Sep
0
di 22 Sep
300
wo 23 Sep
200
do 24 Sep
200
vr 25 Sep
200
za 26 Sep
100
zo 27 Sep
300
ma 28 Sep
100
di 29 Sep
100
wo 30 Sep
100
do 1 Okt
600
vr 2 Okt
0
za 3 Okt
0
zo 4 Okt
200
ma 5 Okt
0
di 6 Okt
0
wo 7 Okt
0
do 8 Okt
0
vr 9 Okt
300
za 10 Okt
100
zo 11 Okt
500
ma 12 Okt (voorspelling)
0
di 13 Okt (voorspelling)
100
wo 14 Okt (voorspelling)
100
do 15 Okt (voorspelling)
200
vr 16 Okt (voorspelling)
100
za 17 Okt (voorspelling)
0
zo 18 Okt (voorspelling)
200
ma 19 Okt (voorspelling)
0
di 20 Okt (voorspelling)
100
wo 21 Okt (voorspelling)
100
do 22 Okt (voorspelling)
100
vr 23 Okt (voorspelling)
100
za 24 Okt (voorspelling)
0
zo 25 Okt (voorspelling)
200
ma 26 Okt (voorspelling)
0
di 27 Okt (voorspelling)
100
wo 28 Okt (voorspelling)
0
do 29 Okt (voorspelling)
100
vr 30 Okt (voorspelling)
100
za 31 Okt (voorspelling)
0
zo 1 Nov (voorspelling)
100
Vragen over Thomas Couture
Welke doeken van Thomas Couture zijn het meest populair?
Engagé volontaire et son père. (Étude pour un père et fils) staat op de eerste plaats met 1.700 bezoeken (17% van de weergaven van Thomas Couture). De bovenstaande ranglijst toont de 10 meest bekeken werken.
Hoeveel mensen hebben over Thomas Couture gelezen op TopImpressionists.com?
11.700 bezoeken in twaalf maanden, 2.000 op de pagina van de schilder en 9.700 op individuele doeken.
Op welke apparaten volgen lezers Thomas Couture?
Lezers volgen Thomas Couture op apparaten (77%), telefoons (19%) en tablets (4%); apparaten is goed voor 77% van de bezoeken.
Welke soort doeken geven lezers de voorkeur in Thomas Couture?
Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging): 51% van de bezoeken, tegenover 30% van de catalogus.
TIAtelier ConciergeOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?