Atelier — Gratis verzending wereldwijd — Levertijd 2–6 weken

      William Fox Lezers & Meest bekeken doeken

      1812 – 1893

      Wat is deze pagina?

      Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van William Fox op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

      De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

      William Fox en de lezers

      In de afgelopen twaalf maanden was het meest bekeken canvas van William Fox op TopImpressionists.com Iron and coal: 500 weergaven, wat 26% is van alle weergaven van de schilder. Daarna volgen The Eve of the Deluge en The Romans Cause a Wall to be Built for the Protection of the South. William Fox trok in totaal 2.300 bezoeken aan: 700 op de pagina van de schilder en 1.600 op individuele doeken. De aandacht neemt toe: het aantal bezoeken steeg met 800% van Sep 2026 naar Okt 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 1.000 bezoeken. Lezers worden aangetrokken door Industrieel (Sfeer): 62% van de bezoeken, voor 33% van het oeuvre van de schilder.

      De 10 doeken van William Fox die de meeste aandacht trekken

      Berekend op basis van het aantal bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op TopImpressionists.com: de 10 doeken van William Fox die lezers het vaakst openen, van hoog naar laag.

      1. Iron and coal 1 Iron and coal 500 bezoeken · 26,3%
      2. The Eve of the Deluge 2 The Eve of the Deluge, 1865 300 bezoeken · 15,8%
      3. The Romans Cause a Wall to be Built for the Protection of the South 3 The Romans Cause a Wall to be Built for the Protection of the South 300 bezoeken · 15,8%
      4. The nativity 4 The nativity 200 bezoeken · 10,5%
      5. Untitled (337) 5 Untitled (337) 100 bezoeken · 5,3%
      6. The Building of the New Castle 6 The Building of the New Castle 100 bezoeken · 5,3%
      7. Sand pools 7 Sand pools 100 bezoeken · 5,3%
      8. Illustration to a Scene from 'The Decameron' 8 Illustration to a Scene from 'The Decameron' 100 bezoeken · 5,3%
      9. A Picnic at Hanwell 9 A Picnic at Hanwell 100 bezoeken · 5,3%
      10. The poets harvest home 10 The poets harvest home 100 bezoeken · 5,3%

      Hoeveel lezers bezoeken maandelijks de pagina van William Fox?

      Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

      Bekijk de cijfers
      MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mrt 202600
      Apr 202600
      Mei 202600
      Jun 202600
      Jul 2026400600
      Aug 20260300
      Sep 20260100
      Okt 2026300600

      Hoe vaak worden de doeken van William Fox geopend?

      Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

      De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

      Welke doeken van William Fox trekken maandelijks de meeste bezoekers?

      Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

      Bekijk de cijfers
      KunstwerkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026Okt 2026
      Iron and coal00000000000300
      The Eve of the Deluge0000000001000200
      Seascape on the Northumbria…000000000000
      The poets harvest home000000000000
      Fair Rosamund in her Bower000000000000
      King Egfrid and Bishop Trum…000000000000
      The Buller River Near Westp…000000000000
      Painting of a young Algerno…000000000000
      A leopard000000000000
      A Picnic at Hanwell00000000100000

      In welke talen wordt William Fox gelezen?

      Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

      Bekijk de cijfers
      TaalBezoekenDelen
      Grieks10050,0%
      Spaans10050,0%

      Hoeveel bezoeken krijgt William Fox per dag en wat is de prognose?

      Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

      Bekijk de cijfers
      DagBezoeken
      za 17 Okt0
      zo 18 Okt0
      ma 19 Okt0
      di 20 Okt0
      wo 21 Okt0
      do 22 Okt0
      vr 23 Okt0
      za 24 Okt0
      zo 25 Okt100
      ma 26 Okt0
      di 27 Okt100
      wo 28 Okt0
      do 29 Okt0
      vr 30 Okt0
      za 31 Okt0
      zo 1 Nov0
      ma 2 Nov0
      di 3 Nov0
      wo 4 Nov100
      do 5 Nov0
      vr 6 Nov100
      za 7 Nov (voorspelling)0
      zo 8 Nov (voorspelling)100
      ma 9 Nov (voorspelling)0
      di 10 Nov (voorspelling)100
      wo 11 Nov (voorspelling)100
      do 12 Nov (voorspelling)0
      vr 13 Nov (voorspelling)100
      za 14 Nov (voorspelling)0
      zo 15 Nov (voorspelling)100
      ma 16 Nov (voorspelling)0
      di 17 Nov (voorspelling)100
      wo 18 Nov (voorspelling)100
      do 19 Nov (voorspelling)0
      vr 20 Nov (voorspelling)100
      za 21 Nov (voorspelling)0
      zo 22 Nov (voorspelling)100
      ma 23 Nov (voorspelling)0
      di 24 Nov (voorspelling)100
      wo 25 Nov (voorspelling)100
      do 26 Nov (voorspelling)0
      vr 27 Nov (voorspelling)100

      Vragen over William Fox

      Welke doeken van William Fox zijn het meest populair?

      Iron and coal staat op de eerste plaats met 500 bezoeken (26% van de weergaven van William Fox). De bovenstaande ranglijst toont de 10 meest bekeken werken.

      Hoeveel mensen hebben over William Fox gelezen op TopImpressionists.com?

      2.300 bezoeken in twaalf maanden, 700 op de pagina van de schilder en 1.600 op individuele doeken.

      Welke soort doeken geven lezers de voorkeur in William Fox?

      Industrieel (Sfeer): 62% van de bezoeken, tegenover 33% van de catalogus.