Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Yann Lambert op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Yann Lambert: wat een jaar aan bezoeken vertelt
Het meest bekeken canvas is Chromatische Convergentie in Kobalt en Karmijn: Een Monumentale Studie van een Stedelijke Kloof: 1.100 weergaven in een jaar, 31% van alles wat over Yann Lambert is gelezen. Daarop volgen Gefragmenteerde Horizon in Salie en Leisteen: Een Monumentale Studie van Atmosferische Spanning en Hemelse Straling: Een Etherele Expansie van Middernachtblauw en Stralende Witte Bloesems. Pagina van de schilder: 500 weergaven. Doeken: 3.400. Totaal: 3.900. Lezersaantal stijgt: 125% meer bezoeken van Aug 2026 tot Sep 2026. Beste maand: Jul 2026, 2.300 bezoeken. Lezers browsen op telefoons (56%), apparaten (41%) en tablets (3%). Ze kiezen vaker voor Gebalanceerd (Kleurintensiteit) dan de catalogus doet vermoeden: 91% van de bezoeken, 40% van de doeken.
De 5 meest bekeken doeken van Yann Lambert
De 5 doeken van Yann Lambert die TopImpressionists.com-lezers het meest hebben bekeken in de afgelopen twaalf maanden, op volgorde van bezoek.
Wanneer bezoeken lezers de pagina van Yann Lambert?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
0
300
Jul 2026
400
1.900
Aug 2026
0
400
Sep 2026
100
800
Wanneer bekijken lezers de doeken van Yann Lambert?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de lezers van Yann Lambert, vergeleken met wat de schilder maakte?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Dramatisch
33,3%
71,4%
Etherisch
6,7%
28,6%
Krachtig en gedurfd
33,3%
0,0%
Aards
6,7%
0,0%
Mystiek
6,7%
0,0%
Speels
6,7%
0,0%
Sereniteit
6,7%
0,0%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Energiek
53,3%
60,0%
Melancholisch
6,7%
31,4%
Mysterieus
13,3%
5,7%
Dramatisch
6,7%
2,9%
Blijmoedig
13,3%
0,0%
Sereniteit
6,7%
0,0%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
0,0%
0,0%
Zachte schaduw
20,0%
31,4%
Gematigde luminantie
6,7%
0,0%
Algehele helderheid: licht
46,7%
68,6%
Lichtgevend
26,7%
0,0%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
26,7%
37,1%
Subtiel kleurgebruik
20,0%
31,4%
Gematigd zachte verzadiging
20,0%
28,6%
Duidelijke kleurkracht
33,3%
2,9%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Neutrale kleuren
53,8%
96,0%
Donkere tinten
15,4%
4,0%
Pasteltinten
15,4%
0,0%
Aardse tinten
7,7%
0,0%
Natuurlijke tinten
7,7%
0,0%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
20,0%
5,7%
Gebalanceerd
40,0%
91,4%
Levendig
40,0%
2,9%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
0,0%
0,0%
Zacht
0,0%
0,0%
Gebalanceerd
20,0%
2,9%
Krachtig contrast
13,3%
31,4%
Verklaring
66,7%
65,7%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
20,0%
31,4%
Zacht gemengd palet
20,0%
31,4%
Evenwichtige harmonie
26,7%
0,0%
Sterke kleurconsistentie
20,0%
37,1%
Harmonieus palet
13,3%
0,0%
Wat zijn de favoriete doeken van Yann Lambert, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Chromatische Convergentie i…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
400
Gefragmenteerde Horizon in…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
900
0
0
Hemelse Straling: Een Ether…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
400
400
Primal Resonance: Een Spont…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Serene Path Through Verdant…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ephemeral Ochre Spires Amid…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Electric Discord in the Cri…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Celestial Vortex Over the S…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Crimson Fragments and Calli…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Monolithic Blue Fragments:…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Welke apparaten gebruiken de lezers van Yann Lambert?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
De cijfers in een tabel
Apparaat
Bezoeken
Delen
telefoons
2.200
56,4%
apparaten
1.600
41,0%
tablets
100
2,6%
In welke talen wordt Yann Lambert gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Yann Lambert, en wat volgt er?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
Dag
Bezoeken
ma 21 Sep
0
di 22 Sep
100
wo 23 Sep
100
do 24 Sep
100
vr 25 Sep
0
za 26 Sep
400
zo 27 Sep
0
ma 28 Sep
0
di 29 Sep
0
wo 30 Sep
0
do 1 Okt
0
vr 2 Okt
0
za 3 Okt
100
zo 4 Okt
100
ma 5 Okt
0
di 6 Okt
0
wo 7 Okt
0
do 8 Okt
200
vr 9 Okt
0
za 10 Okt
0
zo 11 Okt
0
ma 12 Okt (voorspelling)
0
di 13 Okt (voorspelling)
0
wo 14 Okt (voorspelling)
0
do 15 Okt (voorspelling)
0
vr 16 Okt (voorspelling)
0
za 17 Okt (voorspelling)
0
zo 18 Okt (voorspelling)
0
ma 19 Okt (voorspelling)
0
di 20 Okt (voorspelling)
0
wo 21 Okt (voorspelling)
0
do 22 Okt (voorspelling)
0
vr 23 Okt (voorspelling)
0
za 24 Okt (voorspelling)
0
zo 25 Okt (voorspelling)
0
ma 26 Okt (voorspelling)
0
di 27 Okt (voorspelling)
0
wo 28 Okt (voorspelling)
0
do 29 Okt (voorspelling)
0
vr 30 Okt (voorspelling)
0
za 31 Okt (voorspelling)
0
zo 1 Nov (voorspelling)
0
Veelgestelde vragen over Yann Lambert
Welke doeken van Yann Lambert worden het vaakst geopend?
Chromatische Convergentie in Kobalt en Karmijn: Een Monumentale Studie van een Stedelijke Kloof eerste: 1.100 bezoeken, 31% van de weergaven. 5 doeken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Yann Lambert op TopImpressionists.com?
3.900 bezoeken in twaalf maanden: 500 op de pagina van de schilder, 3.400 op de doeken.
Welke apparaten gebruiken de lezers van Yann Lambert?
Ze maken gebruik van telefoons (56%), apparaten (41%) en tablets (3%); telefoons is goed voor 56% van de bezoeken.
Welke doeken van Yann Lambert passen bij de smaak van de lezers?
Canvasdoeken die als Gebalanceerd (Kleurintensiteit) worden beschouwd, ontvangen 91% van de bezoeken voor 40% van de catalogus.
TIAtelier ConciergeOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?