Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Adriaen van Ostade på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.
Adriaen van Ostade: hva et år med besøk forteller
Det mest leste maleriet er Peasant at a Window: 600 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 6% av alt som er lest om Adriaen van Ostade. Etterfølges av The Schoolmaster og Drinking Figures And Crying Children. Malerenes side: 1400 visninger. Malerier: 10000. Totalt: 11400. Lesingen avtar: 50% færre besøk fra Aug 2026 til Sep 2026. Beste måned: Jul 2026, 9600 besøk. Leserne surfer på enheter (96%), telefoner (3%) og nettbrett (2%). De velger Harmonisk (Stemning) oftere enn katalogen antyder: 46% av besøkene, 25% av lerretene.
De 10 mest viste lerretene til Adriaen van Ostade
De 10 lerretene til Adriaen van Ostade som TopImpressionists.com-lesere har åpnet mest i løpet av de siste tolv månedene, sortert etter antall besøk.
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
Måned
Kunstnerside
Verksider
Oct 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
May 2026
0
0
Jun 2026
100
500
Jul 2026
1300
8300
Aug 2026
0
800
Sep 2026
0
400
Når åpner leserne lerretene til Adriaen van Ostade?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger leserne av Adriaen van Ostade, sammenlignet med hva maleren skapte?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Tallene i en tabell
Stemning
Stemning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Harmonisk
25.0%
45.8%
Nostalgi preget
25.0%
37.5%
Klassisk
0.0%
8.3%
Dramatisk intensitet
0.0%
4.2%
Jordnære toner
25.0%
0.0%
Lekent og muntert
0.0%
4.2%
Seren
25.0%
0.0%
Emosjonell tone
Emosjonell tone
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Ettertenksomt
50.0%
47.8%
Lystig
25.0%
26.1%
Trøstende og trygg
0.0%
13.0%
Melankolsk
25.0%
8.7%
Anspent
0.0%
4.3%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mørkest
48.0%
65.7%
Myk skygge
20.0%
13.9%
Mild lysstyrke
26.0%
9.3%
Lyssterk balanse
4.0%
8.3%
Lyssterk
2.0%
2.8%
Fargemetning
Fargemetning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dempet
58.0%
41.7%
Subtile farger
20.0%
39.8%
Balansert mykhet
16.0%
15.7%
Tydelig fargepreg
6.0%
2.8%
Livlig farge
0.0%
0.0%
Fargepalett
Fargepalett
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Jordnær
71.1%
75.8%
Nøytrale toner
20.0%
18.2%
Mørke toner
6.7%
5.1%
Monokrom
0.0%
1.0%
Pastellfarger
2.2%
0.0%
Fargeintensitet
Fargeintensitet
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Monokromatisk
64.0%
61.1%
Balansert
34.0%
36.1%
Klar og intens
2.0%
2.8%
Kontrast
Kontrast
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Rolig
28.0%
33.3%
Mild
22.0%
18.5%
Balansert
2.0%
12.0%
Sterk kontrast
14.0%
10.2%
Uttalelse
34.0%
25.9%
Fargeharmoni
Fargeharmoni
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Uharmonisk fargepalett
2.0%
0.9%
Mykt sammensatt palett
0.0%
3.7%
Balansert harmoni
18.0%
5.6%
Sterk fargeharmoni
42.0%
53.7%
Samstemt palett
38.0%
36.1%
Hva er de favorittlerretene til Adriaen van Ostade, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Tallene i en tabell
Kunstverk
Oct 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
May 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Portrait of a Boy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Scholar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Peasant at a Window
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
200
0
In a Tavern
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Merrymakers in an Inn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interior of a Tavern
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Peasants in an Inn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Children Playing in a Barn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Room in an Inn with Peasant…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interior of an Inn with Thr…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Hvilke enheter bruker Adriaen van Ostade-leserne?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
Enhet
Besøkninger
Del
enheter
10900
95.6%
telefoner
300
2.6%
nettbrett
200
1.8%
På hvilke språk er Adriaen van Ostade lest?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Tallene i en tabell
Språk
Besøkninger
Del
Spanish
100
100.0%
Hvor mange besøk per dag får Adriaen van Ostade, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Tallene i en tabell
Dag
Besøkninger
Thu 24 Sep
100
Fri 25 Sep
0
Sat 26 Sep
0
Sun 27 Sep
0
Mon 28 Sep
0
Tue 29 Sep
0
Wed 30 Sep
0
Thu 1 Oct
100
Fri 2 Oct
0
Sat 3 Oct
0
Sun 4 Oct
0
Mon 5 Oct
100
Tue 6 Oct
0
Wed 7 Oct
200
Thu 8 Oct
0
Fri 9 Oct
100
Sat 10 Oct
0
Sun 11 Oct
300
Mon 12 Oct
0
Tue 13 Oct
0
Wed 14 Oct
0
Thu 15 Oct (prognose)
100
Fri 16 Oct (prognose)
100
Sat 17 Oct (prognose)
0
Sun 18 Oct (prognose)
200
Mon 19 Oct (prognose)
100
Tue 20 Oct (prognose)
0
Wed 21 Oct (prognose)
100
Thu 22 Oct (prognose)
100
Fri 23 Oct (prognose)
100
Sat 24 Oct (prognose)
0
Sun 25 Oct (prognose)
200
Mon 26 Oct (prognose)
100
Tue 27 Oct (prognose)
0
Wed 28 Oct (prognose)
100
Thu 29 Oct (prognose)
200
Fri 30 Oct (prognose)
100
Sat 31 Oct (prognose)
0
Sun 1 Nov (prognose)
200
Mon 2 Nov (prognose)
100
Tue 3 Nov (prognose)
0
Wed 4 Nov (prognose)
200
Hva leserne spør om angående Adriaen van Ostade
Hvilke malerier av Adriaen van Ostade blir mest sett?
Peasant at a Window først: 600 besøk, 6% av visningene. 10 lerreter er rangert over.
Hvor stor er leserskaren til Adriaen van Ostade på TopImpressionists.com?
11400 besøk de siste tolv månedene: 1400 på malerens side, 10000 på lerretene.
Hvilke enheter bruker leserne av Adriaen van Ostade?
De bruker enheter (96%), telefoner (3%) og nettbrett (2%); enheter står for 96% av besøkene.
Hvilke malerier av Adriaen van Ostade passer lesernes smak?
Lerreter som tilsvarer Harmonisk (Stemning) står for 46% av besøkene for 25% av katalogen.