Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til André Derain på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.
André Derain og leserne
I løpet av tolv måneder var det mest viste verket av André Derain på TopImpressionists.com Charing Cross Bridge, London: 5700 visninger, noe som utgjør 16% av alle visninger for maleren. Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) og Drying the Sails følger etter. André Derain har totalt 40100 besøk: 7700 på malerens side og 32400 på enkelte lerreter. Interessen øker: antall besøk steg med 91% fra Aug 2026 til Sep 2026. Den mest populære måneden var Jul 2026, med 19200 besøk. Lesere kommer fra English (46%), Spanish (6%) og French (6%). Lesere surfer på enheter (67%), telefoner (29%) og nettbrett (3%). Lesere tiltrekkes av Klar og intens (Fargeintensitet): 73% av besøkene, for 34% av malerens katalog.
De 10 lerretene til André Derain som vekker mest oppmerksomhet
Beregnet ut fra antall besøk de siste tolv månedene på TopImpressionists.com: de 10 lerretene til André Derain som leserne åpner oftest, med nummer én først.
Hvor mange lesere besøker siden til André Derain hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
Måned
Kunstnerside
Verksider
Oct 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
May 2026
0
0
Jun 2026
0
800
Jul 2026
1500
17700
Aug 2026
1400
5500
Sep 2026
4800
8400
Hvor ofte blir lerretene til André Derain åpnet?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type lerreter velger leserne av André Derain?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
Stemning
Stemning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Kraftfull
58.3%
53.4%
Seren
8.3%
14.2%
Harmonisk
8.3%
13.4%
Jordnære toner
0.0%
7.7%
Dramatisk intensitet
8.3%
3.2%
Drømmende og romantisk
0.0%
3.2%
Elegant
8.3%
2.4%
Klassisk
0.0%
1.2%
Emosjonell tone
Emosjonell tone
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Energisk
50.0%
51.2%
Ettertenksomt
8.3%
14.8%
Fredfull
8.3%
10.4%
Nostalgi preget av vemod
8.3%
7.2%
Rolig
0.0%
6.8%
Melankolsk
0.0%
5.2%
Lystig
8.3%
2.4%
Dramatisk
8.3%
1.2%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mørkest
26.0%
9.0%
Myk skygge
28.0%
21.3%
Mild lysstyrke
18.0%
48.2%
Lyssterk balanse
14.0%
18.5%
Lyssterk
14.0%
3.1%
Fargemetning
Fargemetning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dempet
32.0%
5.6%
Subtile farger
16.0%
10.1%
Balansert mykhet
18.0%
19.6%
Tydelig fargepreg
34.0%
43.7%
Livlig farge
0.0%
21.0%
Fargepalett
Fargepalett
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mørke toner
32.4%
53.0%
Jordnær
35.1%
30.2%
Nøytrale toner
24.3%
9.2%
Pastellfarger
5.4%
3.2%
Naturtoner
0.0%
2.5%
Varme toner
0.0%
1.4%
Monokrom
2.7%
0.4%
Fargeintensitet
Fargeintensitet
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Monokromatisk
32.0%
7.6%
Balansert
34.0%
19.6%
Klar og intens
34.0%
72.8%
Kontrast
Kontrast
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Rolig
12.0%
3.1%
Mild
26.0%
15.1%
Balansert
6.0%
8.4%
Sterk kontrast
20.0%
27.5%
Uttalelse
36.0%
45.9%
Fargeharmoni
Fargeharmoni
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Uharmonisk fargepalett
44.0%
56.6%
Mykt sammensatt palett
8.0%
14.3%
Balansert harmoni
4.0%
13.7%
Sterk fargeharmoni
26.0%
10.1%
Samstemt palett
18.0%
5.3%
Hvilke malerier av André Derain har flest visninger, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
Kunstverk
Oct 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
May 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Landscape at Collioure (als…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
1100
Fishing Boats, Colioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
200
bathers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Fishing Boats, Collioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Charing Cross from sw
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
300
The beautiful model
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
London Bridge
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Drying the Sails
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
300
300
Mountains at Collioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Houses of Parliament at Nig…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
100
Hvilke enheter bruker leserne for å følge André Derain?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
Enhet
Besøkninger
Del
enheter
27000
67.3%
telefoner
11800
29.4%
nettbrett
1300
3.2%
På hvilke språk leses André Derain?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
Språk
Besøkninger
Del
English
3900
46.4%
Spanish
500
6.0%
French
500
6.0%
Serbian
500
6.0%
Slovak
400
4.8%
Ukrainian
400
4.8%
Dutch
300
3.6%
Russian
300
3.6%
Chinese
300
3.6%
Danish
200
2.4%
Hvor mange besøk får André Derain hver dag, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
Dag
Besøkninger
Mon 21 Sep
1000
Tue 22 Sep
500
Wed 23 Sep
900
Thu 24 Sep
1000
Fri 25 Sep
600
Sat 26 Sep
800
Sun 27 Sep
600
Mon 28 Sep
500
Tue 29 Sep
900
Wed 30 Sep
2100
Thu 1 Oct
1700
Fri 2 Oct
1100
Sat 3 Oct
600
Sun 4 Oct
1000
Mon 5 Oct
2000
Tue 6 Oct
1200
Wed 7 Oct
2300
Thu 8 Oct
700
Fri 9 Oct
1000
Sat 10 Oct
400
Sun 11 Oct
1400
Mon 12 Oct (prognose)
1700
Tue 13 Oct (prognose)
1200
Wed 14 Oct (prognose)
2500
Thu 15 Oct (prognose)
1600
Fri 16 Oct (prognose)
1300
Sat 17 Oct (prognose)
800
Sun 18 Oct (prognose)
1400
Mon 19 Oct (prognose)
1900
Tue 20 Oct (prognose)
1400
Wed 21 Oct (prognose)
2800
Thu 22 Oct (prognose)
1800
Fri 23 Oct (prognose)
1400
Sat 24 Oct (prognose)
1000
Sun 25 Oct (prognose)
1600
Mon 26 Oct (prognose)
2000
Tue 27 Oct (prognose)
1500
Wed 28 Oct (prognose)
3100
Thu 29 Oct (prognose)
2000
Fri 30 Oct (prognose)
1600
Sat 31 Oct (prognose)
1000
Sun 1 Nov (prognose)
1700
Spørsmål om André Derain
Hvilke lerreter av André Derain er de mest populære?
Charing Cross Bridge, London ligger an med 5700 besøk (16% av visningene til André Derain). Rangeringen ovenfor viser de 10 mest viste.
Hvor mange leste om André Derain på TopImpressionists.com?
40100 besøk i løpet av tolv måneder, 7700 på malerens side og 32400 på enkelte lerreter.
På hvilke enheter følger leserne André Derain?
Lesere følger André Derain på enheter (67%), telefoner (29%) og nettbrett (3%); enheter utgjør 67% av besøkene.
På hvilke språk følger leserne André Derain?
På English (46%), Spanish (6%) og French (6%). English leder med 46%.
Hvilken type lerreter foretrekker leserne i André Derain?
Klar og intens (Fargeintensitet): 73% av besøkene, mot 34% av katalogen.