Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Andre Giroux på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.
Andre Giroux: hva et år med besøk forteller
Det mest leste maleriet er Ruins in the Roman Campagna: 200 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 33% av alt som er lest om Andre Giroux. Etterfølges av A Section of the Claudian Aqueduct, Rome (ca. (1826-29)) og Forest Interior with a Waterfall, Papigno. Malerenes side: 200 visninger. Malerier: 400. Totalt: 600. Beste måned: Jul 2026, 500 besøk. De velger Myk skygge (Lysstyrke) oftere enn katalogen antyder: 83% av besøkene, 38% av lerretene.
De 4 mest viste lerretene til Andre Giroux
De 4 lerretene til Andre Giroux som TopImpressionists.com-lesere har åpnet mest i løpet av de siste tolv månedene, sortert etter antall besøk.
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
Måned
Kunstnerside
Verksider
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
May 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
100
400
Aug 2026
100
0
Sep 2026
0
0
Oct 2026
0
0
Når åpner leserne lerretene til Andre Giroux?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger leserne av Andre Giroux, sammenlignet med hva maleren skapte?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Tallene i en tabell
Stemning
Stemning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Nostalgi preget
33.3%
66.7%
Seren
33.3%
33.3%
Drømmende og romantisk
33.3%
0.0%
Emosjonell tone
Emosjonell tone
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Melankolsk
33.3%
66.7%
Fredfull
33.3%
33.3%
Dramatisk
33.3%
0.0%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mørkest
15.4%
16.7%
Myk skygge
38.5%
83.3%
Mild lysstyrke
30.8%
0.0%
Lyssterk balanse
7.7%
0.0%
Lyssterk
7.7%
0.0%
Fargemetning
Fargemetning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dempet
23.1%
0.0%
Subtile farger
53.8%
83.3%
Balansert mykhet
15.4%
16.7%
Tydelig fargepreg
7.7%
0.0%
Livlig farge
0.0%
0.0%
Fargepalett
Fargepalett
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Jordnær
77.8%
100.0%
Nøytrale toner
11.1%
0.0%
Pastellfarger
11.1%
0.0%
Fargeintensitet
Fargeintensitet
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Monokromatisk
30.8%
16.7%
Balansert
61.5%
83.3%
Klar og intens
7.7%
0.0%
Kontrast
Kontrast
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Rolig
0.0%
0.0%
Mild
0.0%
0.0%
Balansert
38.5%
33.3%
Sterk kontrast
15.4%
33.3%
Uttalelse
46.2%
33.3%
Fargeharmoni
Fargeharmoni
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Uharmonisk fargepalett
7.7%
0.0%
Mykt sammensatt palett
0.0%
0.0%
Balansert harmoni
0.0%
0.0%
Sterk fargeharmoni
53.8%
66.7%
Samstemt palett
38.5%
33.3%
Hva er de favorittlerretene til Andre Giroux, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Tallene i en tabell
Kunstverk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
May 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Oct 2026
Ruins in the Roman Campagna
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Forest Interior with a Wate…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Apollo and Daphne
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A view of Rome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ruins on the Palatine
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Forest Interior with a Pain…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
View Taken in the French Al…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Path at Corpo di Casa
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View of the Bay of Naples f…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape near Tivoli Aquap…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
På hvilke språk er Andre Giroux lest?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange besøk per dag får Andre Giroux, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Tallene i en tabell
Dag
Besøkninger
Mon 12 Oct
0
Tue 13 Oct
0
Wed 14 Oct
0
Thu 15 Oct
0
Fri 16 Oct
0
Sat 17 Oct
0
Sun 18 Oct
0
Mon 19 Oct
0
Tue 20 Oct
0
Wed 21 Oct
0
Thu 22 Oct
0
Fri 23 Oct
0
Sat 24 Oct
0
Sun 25 Oct
0
Mon 26 Oct
0
Tue 27 Oct
0
Wed 28 Oct
0
Thu 29 Oct
0
Fri 30 Oct
0
Sat 31 Oct
0
Sun 1 Nov
0
Mon 2 Nov (prognose)
0
Tue 3 Nov (prognose)
0
Wed 4 Nov (prognose)
0
Thu 5 Nov (prognose)
0
Fri 6 Nov (prognose)
0
Sat 7 Nov (prognose)
0
Sun 8 Nov (prognose)
0
Mon 9 Nov (prognose)
0
Tue 10 Nov (prognose)
0
Wed 11 Nov (prognose)
0
Thu 12 Nov (prognose)
0
Fri 13 Nov (prognose)
0
Sat 14 Nov (prognose)
0
Sun 15 Nov (prognose)
0
Mon 16 Nov (prognose)
0
Tue 17 Nov (prognose)
0
Wed 18 Nov (prognose)
0
Thu 19 Nov (prognose)
0
Fri 20 Nov (prognose)
0
Sat 21 Nov (prognose)
0
Sun 22 Nov (prognose)
0
Hva leserne spør om angående Andre Giroux
Hvilke malerier av Andre Giroux blir mest sett?
Ruins in the Roman Campagna først: 200 besøk, 33% av visningene. 4 lerreter er rangert over.
Hvor stor er leserskaren til Andre Giroux på TopImpressionists.com?
600 besøk de siste tolv månedene: 200 på malerens side, 400 på lerretene.
Hvilke malerier av Andre Giroux passer lesernes smak?
Lerreter som tilsvarer Myk skygge (Lysstyrke) står for 83% av besøkene for 38% av katalogen.