Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Andries Van Eertvelt på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.
Andries Van Eertvelt og leserne
I løpet av tolv måneder var det mest viste verket av Andries Van Eertvelt på TopImpressionists.com Naval Battle of Guetaria in (1638): 400 visninger, noe som utgjør 31% av alle visninger for maleren. Untitled (833) og Sea Battle følger etter. Andries Van Eertvelt har totalt 2200 besøk: 1000 på malerens side og 1200 på enkelte lerreter. Den mest populære måneden var Jul 2026, med 1200 besøk. Lesere tiltrekkes av Myk skygge (Lysstyrke): 69% av besøkene, for 35% av malerens katalog.
De 9 lerretene til Andries Van Eertvelt som vekker mest oppmerksomhet
Beregnet ut fra antall besøk de siste tolv månedene på TopImpressionists.com: de 9 lerretene til Andries Van Eertvelt som leserne åpner oftest, med nummer én først.
Hvor mange lesere besøker siden til Andries Van Eertvelt hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
Måned
Kunstnerside
Verksider
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
May 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
700
500
Aug 2026
200
500
Sep 2026
0
0
Oct 2026
100
200
Hvor ofte blir lerretene til Andries Van Eertvelt åpnet?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type lerreter velger leserne av Andries Van Eertvelt?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
Stemning
Stemning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dramatisk intensitet
87.0%
60.0%
Harmonisk
4.3%
20.0%
Seren
4.3%
20.0%
Klassisk
4.3%
0.0%
Emosjonell tone
Emosjonell tone
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dramatisk
91.3%
60.0%
Rolig
4.3%
20.0%
Ettertenksomt
4.3%
20.0%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mørkest
9.3%
15.4%
Myk skygge
34.9%
69.2%
Mild lysstyrke
41.9%
7.7%
Lyssterk balanse
9.3%
0.0%
Lyssterk
4.7%
7.7%
Fargemetning
Fargemetning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dempet
37.2%
38.5%
Subtile farger
25.6%
38.5%
Balansert mykhet
30.2%
15.4%
Tydelig fargepreg
7.0%
7.7%
Livlig farge
0.0%
0.0%
Fargepalett
Fargepalett
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Jordnær
50.0%
50.0%
Nøytrale toner
32.1%
10.0%
Mørke toner
10.7%
20.0%
Monokrom
3.6%
20.0%
Pastellfarger
3.6%
0.0%
Fargeintensitet
Fargeintensitet
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Monokromatisk
41.9%
30.8%
Balansert
39.5%
53.8%
Klar og intens
18.6%
15.4%
Kontrast
Kontrast
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Rolig
7.0%
15.4%
Mild
18.6%
15.4%
Balansert
4.7%
0.0%
Sterk kontrast
18.6%
23.1%
Uttalelse
51.2%
46.2%
Fargeharmoni
Fargeharmoni
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Uharmonisk fargepalett
7.0%
0.0%
Mykt sammensatt palett
9.3%
15.4%
Balansert harmoni
0.0%
0.0%
Sterk fargeharmoni
30.2%
30.8%
Samstemt palett
53.5%
53.8%
Hvilke malerier av Andries Van Eertvelt har flest visninger, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
Kunstverk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
May 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Oct 2026
Naval Battle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two Ships at Anchor
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Sea Battle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Battle of Lepanto
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Seascape with Four Frigates
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Naval Battle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Battle of Lepanto
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dutch Ships loading Timber…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Shipping of a coastal town
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Battle of Gibraltar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
På hvilke språk leses Andries Van Eertvelt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
Språk
Besøkninger
Del
English
100
100.0%
Hvor mange besøk får Andries Van Eertvelt hver dag, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
Dag
Besøkninger
Thu 15 Oct
0
Fri 16 Oct
0
Sat 17 Oct
0
Sun 18 Oct
0
Mon 19 Oct
0
Tue 20 Oct
200
Wed 21 Oct
100
Thu 22 Oct
0
Fri 23 Oct
0
Sat 24 Oct
0
Sun 25 Oct
0
Mon 26 Oct
0
Tue 27 Oct
100
Wed 28 Oct
0
Thu 29 Oct
0
Fri 30 Oct
0
Sat 31 Oct
0
Sun 1 Nov
100
Mon 2 Nov
0
Tue 3 Nov
0
Wed 4 Nov
100
Thu 5 Nov (prognose)
0
Fri 6 Nov (prognose)
0
Sat 7 Nov (prognose)
0
Sun 8 Nov (prognose)
0
Mon 9 Nov (prognose)
0
Tue 10 Nov (prognose)
100
Wed 11 Nov (prognose)
100
Thu 12 Nov (prognose)
0
Fri 13 Nov (prognose)
0
Sat 14 Nov (prognose)
0
Sun 15 Nov (prognose)
0
Mon 16 Nov (prognose)
0
Tue 17 Nov (prognose)
100
Wed 18 Nov (prognose)
0
Thu 19 Nov (prognose)
0
Fri 20 Nov (prognose)
0
Sat 21 Nov (prognose)
0
Sun 22 Nov (prognose)
0
Mon 23 Nov (prognose)
0
Tue 24 Nov (prognose)
0
Wed 25 Nov (prognose)
0
Spørsmål om Andries Van Eertvelt
Hvilke lerreter av Andries Van Eertvelt er de mest populære?
Naval Battle of Guetaria in (1638) ligger an med 400 besøk (31% av visningene til Andries Van Eertvelt). Rangeringen ovenfor viser de 9 mest viste.
Hvor mange leste om Andries Van Eertvelt på TopImpressionists.com?
2200 besøk i løpet av tolv måneder, 1000 på malerens side og 1200 på enkelte lerreter.
Hvilken type lerreter foretrekker leserne i Andries Van Eertvelt?
Myk skygge (Lysstyrke): 69% av besøkene, mot 35% av katalogen.