Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Anton Mauve på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.
Anton Mauve i tall og fakta
Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886 er det verket av Anton Mauve som leserne oftest åpner: 400 besøk i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 8% av visningene. Deretter Scheveningen og Grazing sheep. Av totalt 6000 besøk: 1700 på malerens side, 4300 på maleriene. Jul 2026 var toppen: 4300 besøk. Lesernes enheter: enheter (77%), telefoner (18%) og nettbrett (5%). En preferanse viser: Melankolsk (Emosjonell tone) står for 83% av besøkene for 18% av katalogen.
Anton Mauve: de 10 lerretene lesere åpner mest
Denne listen er rangert etter faktiske besøk på TopImpressionists.com over tolv måneder, ikke etter katalogscore. Førsteplassen er det mest besøkte lerretet av Anton Mauve.
Hvordan endrer leserskaren til Anton Mauve seg fra måned til måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
Måned
Kunstnerside
Verksider
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
May 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
400
3900
Aug 2026
0
100
Sep 2026
700
100
Oct 2026
600
200
Hvordan blir lerretene til Anton Mauve vist frem i løpet av året?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger leserne blant lerretene til Anton Mauve?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
Stemning
Stemning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Jordnære toner
36.4%
33.3%
Seren
54.5%
8.3%
Harmonisk
0.0%
50.0%
Dramatisk intensitet
0.0%
8.3%
Nostalgi preget
9.1%
0.0%
Emosjonell tone
Emosjonell tone
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Melankolsk
18.2%
83.3%
Fredfull
45.5%
8.3%
Alvorstung
36.4%
8.3%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mørkest
18.0%
12.5%
Myk skygge
26.0%
8.3%
Mild lysstyrke
38.0%
43.8%
Lyssterk balanse
12.0%
29.2%
Lyssterk
6.0%
6.2%
Fargemetning
Fargemetning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dempet
40.0%
25.0%
Subtile farger
30.0%
39.6%
Balansert mykhet
24.0%
31.2%
Tydelig fargepreg
6.0%
4.2%
Livlig farge
0.0%
0.0%
Fargepalett
Fargepalett
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Nøytrale toner
48.3%
50.0%
Jordnær
48.3%
42.1%
Mørke toner
3.5%
5.3%
Monokrom
0.0%
2.6%
Fargeintensitet
Fargeintensitet
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Monokromatisk
40.0%
37.5%
Balansert
50.0%
50.0%
Klar og intens
10.0%
12.5%
Kontrast
Kontrast
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Rolig
20.0%
8.3%
Mild
20.0%
10.4%
Balansert
14.0%
12.5%
Sterk kontrast
26.0%
35.4%
Uttalelse
20.0%
33.3%
Fargeharmoni
Fargeharmoni
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Uharmonisk fargepalett
4.0%
22.9%
Mykt sammensatt palett
2.0%
2.1%
Balansert harmoni
2.0%
0.0%
Sterk fargeharmoni
22.0%
27.1%
Samstemt palett
70.0%
47.9%
Hvordan sammenlignes de favorittlerretene til Anton Mauve gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
Kunstverk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
May 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Oct 2026
A Herdess with Cows on a Co…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Pieter Frederik…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Carter on a Country Road
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Scanty Meal
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sheep in Dekkersduin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Shepherdess and Her Flock
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Donkey Stand on the Beach a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Scheveningen
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
The Tow Path No.1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fishing boat on the beach
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mobiltelefoner, nettbrett eller datamaskiner: hvordan leses Anton Mauve?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
Enhet
Besøkninger
Del
enheter
4600
76.7%
telefoner
1100
18.3%
nettbrett
300
5.0%
Hvilke språk bruker leserne til Anton Mauve?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
Språk
Besøkninger
Del
Japanese
400
50.0%
Spanish
200
25.0%
French
100
12.5%
Dutch
100
12.5%
Hvordan ser de daglige besøkene til Anton Mauve ut, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
Dag
Besøkninger
Sun 18 Oct
100
Mon 19 Oct
0
Tue 20 Oct
100
Wed 21 Oct
0
Thu 22 Oct
0
Fri 23 Oct
100
Sat 24 Oct
0
Sun 25 Oct
0
Mon 26 Oct
0
Tue 27 Oct
0
Wed 28 Oct
100
Thu 29 Oct
0
Fri 30 Oct
0
Sat 31 Oct
0
Sun 1 Nov
0
Mon 2 Nov
100
Tue 3 Nov
300
Wed 4 Nov
0
Thu 5 Nov
0
Fri 6 Nov
0
Sat 7 Nov
400
Sun 8 Nov (prognose)
100
Mon 9 Nov (prognose)
100
Tue 10 Nov (prognose)
300
Wed 11 Nov (prognose)
100
Thu 12 Nov (prognose)
0
Fri 13 Nov (prognose)
100
Sat 14 Nov (prognose)
300
Sun 15 Nov (prognose)
100
Mon 16 Nov (prognose)
100
Tue 17 Nov (prognose)
400
Wed 18 Nov (prognose)
100
Thu 19 Nov (prognose)
0
Fri 20 Nov (prognose)
100
Sat 21 Nov (prognose)
400
Sun 22 Nov (prognose)
100
Mon 23 Nov (prognose)
100
Tue 24 Nov (prognose)
400
Wed 25 Nov (prognose)
100
Thu 26 Nov (prognose)
0
Fri 27 Nov (prognose)
100
Sat 28 Nov (prognose)
400
Anton Mauve: korte svar
Hva er det mest viste lerretet av Anton Mauve?
Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886: 400 besøk, 8% av visningene til Anton Mauve. Listen går ned til rank 10.
Hvor mange besøk får Anton Mauve?
6000 de siste tolv månedene (1700 på malerens side, 4300 på lerretene).
Åpner leserne Anton Mauve på en mobil eller en datamaskin?
På begge: enheter (77%), telefoner (18%) og nettbrett (5%); enheter leder med 77%.
Foretrekker leserne en bestemt type lerret av Anton Mauve?
Ja, Melankolsk (Emosjonell tone): 83% av besøkene for 18% av katalogen.