Atelier — Gratis frakt til hele verden — Leveringstid 2–6 uker

      Beatrice Kreloff Lesere og mest viste lerreter

      Hva inneholder denne siden?

      Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Beatrice Kreloff på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

      Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

      Beatrice Kreloff og leserne

      I løpet av tolv måneder var det mest viste verket av Beatrice Kreloff på TopImpressionists.com Figure 13: 200 visninger, noe som utgjør 33% av alle visninger for maleren. Figure 8 og Figure 17 følger etter. Beatrice Kreloff har totalt 1000 besøk: 400 på malerens side og 600 på enkelte lerreter. Den mest populære måneden var Jul 2026, med 900 besøk. Lesere tiltrekkes av Lyssterk (Lysstyrke): 33% av besøkene, for 8% av malerens katalog.

      De 5 lerretene til Beatrice Kreloff som vekker mest oppmerksomhet

      Beregnet ut fra antall besøk de siste tolv månedene på TopImpressionists.com: de 5 lerretene til Beatrice Kreloff som leserne åpner oftest, med nummer én først.

      1. Figure 13 1 Figure 13, 1969 200 visninger · 33.3%
      2. Figure 8 2 Figure 8, 1968 100 visninger · 16.7%
      3. Figure 17 3 Figure 17, 1969 100 visninger · 16.7%
      4. Figure 16 4 Figure 16, 1969 100 visninger · 16.7%
      5. Figure 15 5 Figure 15, 1969 100 visninger · 16.7%

      Hvor mange lesere besøker siden til Beatrice Kreloff hver måned?

      Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

      Se tallene
      MånedKunstnersideVerksider
      Oct 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      May 202600
      Jun 20260100
      Jul 2026400500
      Aug 202600
      Sep 202600

      Hvor ofte blir lerretene til Beatrice Kreloff åpnet?

      Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

      De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

      Hvilke malerier av Beatrice Kreloff har flest visninger, måned for måned?

      Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

      Se tallene
      KunstverkOct 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
      Figure 9000000000000
      Figure 800000000100000
      Figure 1600000000010000
      Figure 5000000000000
      Figure 4000000000000
      Figure 1700000000010000
      Figure000000000000
      Figure 1300000000020000
      Figure 7000000000000
      Figure 14000000000000

      På hvilke språk leses Beatrice Kreloff?

      Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

      Hvor mange besøk får Beatrice Kreloff hver dag, og hva er prognosen?

      Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

      Se tallene
      DagBesøkninger
      Fri 25 Sep0
      Sat 26 Sep0
      Sun 27 Sep0
      Mon 28 Sep0
      Tue 29 Sep0
      Wed 30 Sep0
      Thu 1 Oct0
      Fri 2 Oct0
      Sat 3 Oct0
      Sun 4 Oct0
      Mon 5 Oct0
      Tue 6 Oct0
      Wed 7 Oct0
      Thu 8 Oct0
      Fri 9 Oct0
      Sat 10 Oct0
      Sun 11 Oct0
      Mon 12 Oct0
      Tue 13 Oct0
      Wed 14 Oct0
      Thu 15 Oct0
      Fri 16 Oct (prognose)0
      Sat 17 Oct (prognose)0
      Sun 18 Oct (prognose)0
      Mon 19 Oct (prognose)0
      Tue 20 Oct (prognose)0
      Wed 21 Oct (prognose)0
      Thu 22 Oct (prognose)0
      Fri 23 Oct (prognose)0
      Sat 24 Oct (prognose)0
      Sun 25 Oct (prognose)0
      Mon 26 Oct (prognose)0
      Tue 27 Oct (prognose)0
      Wed 28 Oct (prognose)0
      Thu 29 Oct (prognose)0
      Fri 30 Oct (prognose)0
      Sat 31 Oct (prognose)0
      Sun 1 Nov (prognose)0
      Mon 2 Nov (prognose)0
      Tue 3 Nov (prognose)0
      Wed 4 Nov (prognose)0
      Thu 5 Nov (prognose)0

      Spørsmål om Beatrice Kreloff

      Hvilke lerreter av Beatrice Kreloff er de mest populære?

      Figure 13 ligger an med 200 besøk (33% av visningene til Beatrice Kreloff). Rangeringen ovenfor viser de 5 mest viste.

      Hvor mange leste om Beatrice Kreloff på TopImpressionists.com?

      1000 besøk i løpet av tolv måneder, 400 på malerens side og 600 på enkelte lerreter.

      Hvilken type lerreter foretrekker leserne i Beatrice Kreloff?

      Lyssterk (Lysstyrke): 33% av besøkene, mot 8% av katalogen.