Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Claude Mellan på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.
Claude Mellan: hva et år med besøk forteller
Det mest leste maleriet er Face of Christ on Saint Veronica: 200 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 50% av alt som er lest om Claude Mellan. Etterfølges av Face of Christ (detail) og Portrait of Louis XIV as a Child. Malerenes side: 500 visninger. Malerier: 400. Totalt: 900. Beste måned: Jul 2026, 800 besøk. De velger Mild lysstyrke (Lysstyrke) oftere enn katalogen antyder: 100% av besøkene, 27% av lerretene.
De 3 mest viste lerretene til Claude Mellan
De 3 lerretene til Claude Mellan som TopImpressionists.com-lesere har åpnet mest i løpet av de siste tolv månedene, sortert etter antall besøk.
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
Måned
Kunstnerside
Verksider
Oct 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
May 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
500
300
Aug 2026
0
0
Sep 2026
0
100
Når åpner leserne lerretene til Claude Mellan?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger leserne av Claude Mellan, sammenlignet med hva maleren skapte?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Tallene i en tabell
Stemning
Stemning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Harmonisk
33.3%
50.0%
Elegant
33.3%
50.0%
Seren
33.3%
0.0%
Emosjonell tone
Emosjonell tone
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Ettertenksomt
33.3%
50.0%
Sjelelig oppløftende
33.3%
50.0%
Melankolsk
33.3%
0.0%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mørkest
0.0%
0.0%
Myk skygge
9.1%
0.0%
Mild lysstyrke
27.3%
100.0%
Lyssterk balanse
54.5%
0.0%
Lyssterk
9.1%
0.0%
Fargemetning
Fargemetning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dempet
90.9%
100.0%
Subtile farger
9.1%
0.0%
Balansert mykhet
0.0%
0.0%
Tydelig fargepreg
0.0%
0.0%
Livlig farge
0.0%
0.0%
Fargepalett
Fargepalett
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Nøytrale toner
70.0%
50.0%
Monokrom
20.0%
50.0%
Jordnær
10.0%
0.0%
Fargeintensitet
Fargeintensitet
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Monokromatisk
63.6%
50.0%
Balansert
36.4%
50.0%
Klar og intens
0.0%
0.0%
Kontrast
Kontrast
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Rolig
36.4%
25.0%
Mild
36.4%
50.0%
Balansert
0.0%
0.0%
Sterk kontrast
0.0%
0.0%
Uttalelse
27.3%
25.0%
Fargeharmoni
Fargeharmoni
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Uharmonisk fargepalett
0.0%
0.0%
Mykt sammensatt palett
18.2%
0.0%
Balansert harmoni
0.0%
0.0%
Sterk fargeharmoni
9.1%
0.0%
Samstemt palett
72.7%
100.0%
Hva er de favorittlerretene til Claude Mellan, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Tallene i en tabell
Kunstverk
Oct 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
May 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Portrait of Louis XIV as a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Face of Christ (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrait of Henriette-Marie…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A young woman rises from he…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Face of Christ on Saint Ver…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
portrait of James Howell
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Intellect and memory
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pierre gassendi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A young man
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A young shepherdess reading…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
På hvilke språk er Claude Mellan lest?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Tallene i en tabell
Språk
Besøkninger
Del
Italian
200
100.0%
Hvor mange besøk per dag får Claude Mellan, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Tallene i en tabell
Dag
Besøkninger
Thu 24 Sep
0
Fri 25 Sep
0
Sat 26 Sep
0
Sun 27 Sep
0
Mon 28 Sep
0
Tue 29 Sep
0
Wed 30 Sep
0
Thu 1 Oct
0
Fri 2 Oct
0
Sat 3 Oct
0
Sun 4 Oct
0
Mon 5 Oct
0
Tue 6 Oct
0
Wed 7 Oct
100
Thu 8 Oct
0
Fri 9 Oct
100
Sat 10 Oct
0
Sun 11 Oct
0
Mon 12 Oct
0
Tue 13 Oct
0
Wed 14 Oct
0
Thu 15 Oct (prognose)
0
Fri 16 Oct (prognose)
100
Sat 17 Oct (prognose)
0
Sun 18 Oct (prognose)
0
Mon 19 Oct (prognose)
0
Tue 20 Oct (prognose)
0
Wed 21 Oct (prognose)
100
Thu 22 Oct (prognose)
0
Fri 23 Oct (prognose)
100
Sat 24 Oct (prognose)
0
Sun 25 Oct (prognose)
0
Mon 26 Oct (prognose)
0
Tue 27 Oct (prognose)
0
Wed 28 Oct (prognose)
100
Thu 29 Oct (prognose)
0
Fri 30 Oct (prognose)
100
Sat 31 Oct (prognose)
0
Sun 1 Nov (prognose)
0
Mon 2 Nov (prognose)
0
Tue 3 Nov (prognose)
0
Wed 4 Nov (prognose)
100
Hva leserne spør om angående Claude Mellan
Hvilke malerier av Claude Mellan blir mest sett?
Face of Christ on Saint Veronica først: 200 besøk, 50% av visningene. 3 lerreter er rangert over.
Hvor stor er leserskaren til Claude Mellan på TopImpressionists.com?
900 besøk de siste tolv månedene: 500 på malerens side, 400 på lerretene.
Hvilke malerier av Claude Mellan passer lesernes smak?
Lerreter som tilsvarer Mild lysstyrke (Lysstyrke) står for 100% av besøkene for 27% av katalogen.