Atelier — Gratis frakt til hele verden — Leveringstid 2–6 uker

      Cyril Mount Lesere og mest viste lerreter

      1920 – 2013

      Hva inneholder denne siden?

      Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Cyril Mount på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

      Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

      Cyril Mount og leserne

      I løpet av tolv måneder var det mest viste verket av Cyril Mount på TopImpressionists.com Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE: 200 visninger, noe som utgjør 40% av alle visninger for maleren. Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943 og Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942 følger etter. Cyril Mount har totalt 900 besøk: 500 på malerens side og 400 på enkelte lerreter. Oppmerksomheten har sunket med 100% fra Sep 2026 til Oct 2026. Den mest populære måneden var Jul 2026, med 700 besøk. Lesere tiltrekkes av Mild lysstyrke (Lysstyrke): 60% av besøkene, for 22% av malerens katalog.

      De 4 lerretene til Cyril Mount som vekker mest oppmerksomhet

      Beregnet ut fra antall besøk de siste tolv månedene på TopImpressionists.com: de 4 lerretene til Cyril Mount som leserne åpner oftest, med nummer én først.

      1. Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE 1 Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE 200 visninger · 40.0%
      2. Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943 2 Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943, 2009 100 visninger · 20.0%
      3. Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942 3 Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942, 1992 100 visninger · 20.0%
      4. Brew Up and Halt for the Night, 9 April 1943 4 Brew Up and Halt for the Night, 9 April 1943, 2009 100 visninger · 20.0%

      Hvor mange lesere besøker siden til Cyril Mount hver måned?

      Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

      Se tallene
      MånedKunstnersideVerksider
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      May 202600
      Jun 202600
      Jul 2026300400
      Aug 202600
      Sep 20262000
      Oct 202600

      Hvor ofte blir lerretene til Cyril Mount åpnet?

      Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

      De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

      Hvilke malerier av Cyril Mount har flest visninger, måned for måned?

      Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

      Se tallene
      KunstverkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026Oct 2026
      Victory Roll into Tunis 7th…00000000100000
      Guns of the 11th Field Regi…000000000000
      Mareth Line – Wet Night, F.…000000000000
      Brew Up and Halt for the Ni…00000000100000
      El Oudref Observation Post,…000000000000
      Their Spring, Medjes el Bab…000000000000
      'Our Final Gun Position, Me…000000000000
      'Petrol Lorries on Fire nea…000000000000
      Lieutenant General C. J. E.…00000000200000

      På hvilke språk leses Cyril Mount?

      Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

      Hvor mange besøk får Cyril Mount hver dag, og hva er prognosen?

      Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

      Se tallene
      DagBesøkninger
      Tue 13 Oct0
      Wed 14 Oct0
      Thu 15 Oct0
      Fri 16 Oct0
      Sat 17 Oct0
      Sun 18 Oct100
      Mon 19 Oct0
      Tue 20 Oct0
      Wed 21 Oct0
      Thu 22 Oct0
      Fri 23 Oct0
      Sat 24 Oct0
      Sun 25 Oct0
      Mon 26 Oct0
      Tue 27 Oct0
      Wed 28 Oct0
      Thu 29 Oct0
      Fri 30 Oct0
      Sat 31 Oct0
      Sun 1 Nov0
      Mon 2 Nov0
      Tue 3 Nov (prognose)0
      Wed 4 Nov (prognose)0
      Thu 5 Nov (prognose)0
      Fri 6 Nov (prognose)0
      Sat 7 Nov (prognose)0
      Sun 8 Nov (prognose)0
      Mon 9 Nov (prognose)0
      Tue 10 Nov (prognose)0
      Wed 11 Nov (prognose)0
      Thu 12 Nov (prognose)0
      Fri 13 Nov (prognose)0
      Sat 14 Nov (prognose)0
      Sun 15 Nov (prognose)0
      Mon 16 Nov (prognose)0
      Tue 17 Nov (prognose)0
      Wed 18 Nov (prognose)0
      Thu 19 Nov (prognose)0
      Fri 20 Nov (prognose)0
      Sat 21 Nov (prognose)0
      Sun 22 Nov (prognose)0
      Mon 23 Nov (prognose)0

      Spørsmål om Cyril Mount

      Hvilke lerreter av Cyril Mount er de mest populære?

      Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE ligger an med 200 besøk (40% av visningene til Cyril Mount). Rangeringen ovenfor viser de 4 mest viste.

      Hvor mange leste om Cyril Mount på TopImpressionists.com?

      900 besøk i løpet av tolv måneder, 500 på malerens side og 400 på enkelte lerreter.

      Hvilken type lerreter foretrekker leserne i Cyril Mount?

      Mild lysstyrke (Lysstyrke): 60% av besøkene, mot 22% av katalogen.