Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Armand Guillaumin på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.
Armand Guillaumin og leserne
I løpet av tolv måneder var det mest viste verket av Armand Guillaumin på TopImpressionists.com Agay, at Cap Long: 1100 visninger, noe som utgjør 6% av alle visninger for maleren. The Moulin Brigand, Ruins of Chateau de Crozant og Place Valhubert følger etter. Armand Guillaumin har totalt 18400 besøk: 1500 på malerens side og 16900 på enkelte lerreter. Oppmerksomheten har sunket med 43% fra Aug 2026 til Sep 2026. Den mest populære måneden var Jul 2026, med 15200 besøk. Lesere surfer på enheter (98%) og telefoner (2%). Lesere tiltrekkes av Uharmonisk fargepalett (Fargeharmoni): 59% av besøkene, for 44% av malerens katalog.
De 10 lerretene til Armand Guillaumin som vekker mest oppmerksomhet
Beregnet ut fra antall besøk de siste tolv månedene på TopImpressionists.com: de 10 lerretene til Armand Guillaumin som leserne åpner oftest, med nummer én først.
Hvor mange lesere besøker siden til Armand Guillaumin hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
Måned
Kunstnerside
Verksider
Oct 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
May 2026
0
0
Jun 2026
100
900
Jul 2026
1200
14000
Aug 2026
100
1300
Sep 2026
100
700
Hvor ofte blir lerretene til Armand Guillaumin åpnet?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type lerreter velger leserne av Armand Guillaumin?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
Stemning
Stemning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Seren
75.0%
57.1%
Harmonisk
25.0%
21.4%
Kraftfull
0.0%
10.7%
Drømmende og romantisk
0.0%
7.1%
Klassisk
0.0%
3.6%
Emosjonell tone
Emosjonell tone
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Fredfull
75.0%
67.9%
Ettertenksomt
25.0%
14.3%
Lystig
0.0%
10.7%
Melankolsk
0.0%
3.6%
Romantisk og varm
0.0%
3.6%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mørkest
2.0%
5.5%
Myk skygge
24.0%
24.9%
Mild lysstyrke
42.0%
34.2%
Lyssterk balanse
28.0%
30.4%
Lyssterk
4.0%
5.0%
Fargemetning
Fargemetning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dempet
14.0%
17.7%
Subtile farger
42.0%
42.5%
Balansert mykhet
36.0%
36.5%
Tydelig fargepreg
8.0%
3.3%
Livlig farge
0.0%
0.0%
Fargepalett
Fargepalett
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Nøytrale toner
60.0%
56.3%
Jordnær
30.0%
40.1%
Mørke toner
10.0%
2.8%
Naturtoner
0.0%
0.7%
Fargeintensitet
Fargeintensitet
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Monokromatisk
10.0%
10.5%
Balansert
74.0%
81.8%
Klar og intens
16.0%
7.7%
Kontrast
Kontrast
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Rolig
8.0%
5.5%
Mild
10.0%
19.3%
Balansert
14.0%
8.8%
Sterk kontrast
30.0%
23.8%
Uttalelse
38.0%
42.5%
Fargeharmoni
Fargeharmoni
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Uharmonisk fargepalett
44.0%
59.1%
Mykt sammensatt palett
16.0%
12.2%
Balansert harmoni
12.0%
12.2%
Sterk fargeharmoni
24.0%
14.9%
Samstemt palett
4.0%
1.7%
Hvilke malerier av Armand Guillaumin har flest visninger, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
Kunstverk
Oct 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
May 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Place Valhubert
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Place Valhubert, Paris
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Reclining Nude
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Sunset at Ivry
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Seine at Charenton
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Bouchardon Mill, Crozant
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Damiette - Apple Trees
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mill of Pont Maupuit
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hvilke enheter bruker leserne for å følge Armand Guillaumin?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
Enhet
Besøkninger
Del
enheter
18000
97.8%
telefoner
400
2.2%
På hvilke språk leses Armand Guillaumin?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
Språk
Besøkninger
Del
German
100
100.0%
Hvor mange besøk får Armand Guillaumin hver dag, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
Dag
Besøkninger
Sat 26 Sep
100
Sun 27 Sep
0
Mon 28 Sep
0
Tue 29 Sep
0
Wed 30 Sep
0
Thu 1 Oct
200
Fri 2 Oct
0
Sat 3 Oct
0
Sun 4 Oct
0
Mon 5 Oct
0
Tue 6 Oct
400
Wed 7 Oct
0
Thu 8 Oct
0
Fri 9 Oct
0
Sat 10 Oct
100
Sun 11 Oct
0
Mon 12 Oct
0
Tue 13 Oct
200
Wed 14 Oct
100
Thu 15 Oct
100
Fri 16 Oct
0
Sat 17 Oct (prognose)
100
Sun 18 Oct (prognose)
0
Mon 19 Oct (prognose)
0
Tue 20 Oct (prognose)
300
Wed 21 Oct (prognose)
0
Thu 22 Oct (prognose)
100
Fri 23 Oct (prognose)
0
Sat 24 Oct (prognose)
100
Sun 25 Oct (prognose)
0
Mon 26 Oct (prognose)
0
Tue 27 Oct (prognose)
300
Wed 28 Oct (prognose)
100
Thu 29 Oct (prognose)
200
Fri 30 Oct (prognose)
0
Sat 31 Oct (prognose)
100
Sun 1 Nov (prognose)
0
Mon 2 Nov (prognose)
0
Tue 3 Nov (prognose)
400
Wed 4 Nov (prognose)
100
Thu 5 Nov (prognose)
200
Fri 6 Nov (prognose)
0
Spørsmål om Armand Guillaumin
Hvilke lerreter av Armand Guillaumin er de mest populære?
Agay, at Cap Long ligger an med 1100 besøk (6% av visningene til Armand Guillaumin). Rangeringen ovenfor viser de 10 mest viste.
Hvor mange leste om Armand Guillaumin på TopImpressionists.com?
18400 besøk i løpet av tolv måneder, 1500 på malerens side og 16900 på enkelte lerreter.
På hvilke enheter følger leserne Armand Guillaumin?
Lesere følger Armand Guillaumin på enheter (98%) og telefoner (2%); enheter utgjør 98% av besøkene.
Hvilken type lerreter foretrekker leserne i Armand Guillaumin?
Uharmonisk fargepalett (Fargeharmoni): 59% av besøkene, mot 44% av katalogen.