Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Frans van Mieris på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.
Frans van Mieris og leserne
I løpet av tolv måneder var det mest viste verket av Frans van Mieris på TopImpressionists.com Boy Blowing Bubbles: 300 visninger, noe som utgjør 11% av alle visninger for maleren. The Lacemaker og Vrouw die een teorbe stemt, Frans van Mieris (I), 1665 følger etter. Frans van Mieris har totalt 3800 besøk: 1200 på malerens side og 2600 på enkelte lerreter. Oppmerksomheten har sunket med 100% fra Aug 2026 til Sep 2026. Den mest populære måneden var Jul 2026, med 3200 besøk. Lesere surfer på enheter (97%) og telefoner (3%). Lesere tiltrekkes av Sterk kontrast (Kontrast): 36% av besøkene, for 16% av malerens katalog.
De 10 lerretene til Frans van Mieris som vekker mest oppmerksomhet
Beregnet ut fra antall besøk de siste tolv månedene på TopImpressionists.com: de 10 lerretene til Frans van Mieris som leserne åpner oftest, med nummer én først.
Hvor mange lesere besøker siden til Frans van Mieris hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
Måned
Kunstnerside
Verksider
Oct 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
May 2026
0
0
Jun 2026
100
100
Jul 2026
800
2400
Aug 2026
300
100
Sep 2026
0
0
Hvor ofte blir lerretene til Frans van Mieris åpnet?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type lerreter velger leserne av Frans van Mieris?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
Stemning
Stemning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Elegant
35.0%
29.4%
Harmonisk
25.0%
29.4%
Seren
10.0%
17.6%
Dramatisk intensitet
10.0%
11.8%
Nostalgi preget
5.0%
11.8%
Klassisk
10.0%
0.0%
Drømmende og romantisk
5.0%
0.0%
Emosjonell tone
Emosjonell tone
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Ettertenksomt
40.0%
23.5%
Romantisk og varm
15.0%
17.6%
Rolig
10.0%
17.6%
Alvorstung
15.0%
11.8%
Fredfull
5.0%
17.6%
Mysteriefylt
5.0%
11.8%
Melankolsk
5.0%
0.0%
Nostalgi preget av vemod
5.0%
0.0%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mørkest
78.0%
75.0%
Myk skygge
18.0%
25.0%
Mild lysstyrke
4.0%
0.0%
Lyssterk balanse
0.0%
0.0%
Lyssterk
0.0%
0.0%
Fargemetning
Fargemetning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dempet
62.0%
57.1%
Subtile farger
26.0%
35.7%
Balansert mykhet
12.0%
7.1%
Tydelig fargepreg
0.0%
0.0%
Livlig farge
0.0%
0.0%
Fargeintensitet
Fargeintensitet
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Monokromatisk
82.0%
85.7%
Balansert
18.0%
14.3%
Klar og intens
0.0%
0.0%
Kontrast
Kontrast
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Rolig
18.0%
17.9%
Mild
22.0%
14.3%
Balansert
8.0%
7.1%
Sterk kontrast
16.0%
35.7%
Uttalelse
36.0%
25.0%
Fargeharmoni
Fargeharmoni
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Uharmonisk fargepalett
10.0%
3.6%
Mykt sammensatt palett
12.0%
10.7%
Balansert harmoni
18.0%
10.7%
Sterk fargeharmoni
48.0%
64.3%
Samstemt palett
12.0%
10.7%
Hvilke malerier av Frans van Mieris har flest visninger, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
Kunstverk
Oct 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
May 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Young Woman in the Morning
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Serenade
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Boy Blowing Bubbles
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
A Meal of Oysters
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Portrait of Florentius Schu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Портрет молодого человека -…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Brothel Scene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Портрет юного человека
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Woman Writing a Letter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Boy Blowing Bubbles
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hvilke enheter bruker leserne for å følge Frans van Mieris?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
Enhet
Besøkninger
Del
enheter
3700
97.4%
telefoner
100
2.6%
På hvilke språk leses Frans van Mieris?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
Språk
Besøkninger
Del
Spanish
100
100.0%
Hvor mange besøk får Frans van Mieris hver dag, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
Dag
Besøkninger
Wed 23 Sep
0
Thu 24 Sep
0
Fri 25 Sep
0
Sat 26 Sep
0
Sun 27 Sep
0
Mon 28 Sep
0
Tue 29 Sep
0
Wed 30 Sep
0
Thu 1 Oct
0
Fri 2 Oct
0
Sat 3 Oct
0
Sun 4 Oct
0
Mon 5 Oct
0
Tue 6 Oct
0
Wed 7 Oct
100
Thu 8 Oct
100
Fri 9 Oct
0
Sat 10 Oct
100
Sun 11 Oct
0
Mon 12 Oct
0
Tue 13 Oct
100
Wed 14 Oct (prognose)
100
Thu 15 Oct (prognose)
100
Fri 16 Oct (prognose)
0
Sat 17 Oct (prognose)
100
Sun 18 Oct (prognose)
0
Mon 19 Oct (prognose)
0
Tue 20 Oct (prognose)
100
Wed 21 Oct (prognose)
200
Thu 22 Oct (prognose)
200
Fri 23 Oct (prognose)
0
Sat 24 Oct (prognose)
200
Sun 25 Oct (prognose)
0
Mon 26 Oct (prognose)
0
Tue 27 Oct (prognose)
200
Wed 28 Oct (prognose)
200
Thu 29 Oct (prognose)
200
Fri 30 Oct (prognose)
0
Sat 31 Oct (prognose)
200
Sun 1 Nov (prognose)
0
Mon 2 Nov (prognose)
0
Tue 3 Nov (prognose)
200
Spørsmål om Frans van Mieris
Hvilke lerreter av Frans van Mieris er de mest populære?
Boy Blowing Bubbles ligger an med 300 besøk (11% av visningene til Frans van Mieris). Rangeringen ovenfor viser de 10 mest viste.
Hvor mange leste om Frans van Mieris på TopImpressionists.com?
3800 besøk i løpet av tolv måneder, 1200 på malerens side og 2600 på enkelte lerreter.
På hvilke enheter følger leserne Frans van Mieris?
Lesere følger Frans van Mieris på enheter (97%) og telefoner (3%); enheter utgjør 97% av besøkene.
Hvilken type lerreter foretrekker leserne i Frans van Mieris?
Sterk kontrast (Kontrast): 36% av besøkene, mot 16% av katalogen.