Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Hercules Segers på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.
Hercules Segers: hva et år med besøk forteller
Det mest leste maleriet er Mountainous landscape: 300 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 27% av alt som er lest om Hercules Segers. Etterfølges av Rocky landscape og Mountain Valley with Fenced Fields. Malerenes side: 1000 visninger. Malerier: 1000. Totalt: 2000. Leserskaren vokser: 200% flere besøk fra Sep 2026 til Oct 2026. Beste måned: Jul 2026, 1200 besøk. De velger Uttalelse (Kontrast) oftere enn katalogen antyder: 73% av besøkene, 43% av lerretene.
De 7 mest viste lerretene til Hercules Segers
De 7 lerretene til Hercules Segers som TopImpressionists.com-lesere har åpnet mest i løpet av de siste tolv månedene, sortert etter antall besøk.
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
Måned
Kunstnerside
Verksider
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
May 2026
0
0
Jun 2026
200
0
Jul 2026
300
900
Aug 2026
100
100
Sep 2026
100
0
Oct 2026
300
0
Når åpner leserne lerretene til Hercules Segers?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger leserne av Hercules Segers, sammenlignet med hva maleren skapte?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Tallene i en tabell
Stemning
Stemning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dramatisk intensitet
27.8%
50.0%
Seren
27.8%
25.0%
Harmonisk
16.7%
12.5%
Mystisk
16.7%
12.5%
Jordnære toner
5.6%
0.0%
Drømmende og romantisk
5.6%
0.0%
Emosjonell tone
Emosjonell tone
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mysteriefylt
27.8%
50.0%
Rolig
16.7%
12.5%
Ettertenksomt
16.7%
12.5%
Fredfull
16.7%
12.5%
Melankolsk
11.1%
12.5%
Alvorstung
11.1%
0.0%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mørkest
13.0%
0.0%
Myk skygge
21.7%
36.4%
Mild lysstyrke
52.2%
63.6%
Lyssterk balanse
8.7%
0.0%
Lyssterk
4.3%
0.0%
Fargemetning
Fargemetning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dempet
39.1%
36.4%
Subtile farger
17.4%
36.4%
Balansert mykhet
39.1%
27.3%
Tydelig fargepreg
4.3%
0.0%
Livlig farge
0.0%
0.0%
Fargepalett
Fargepalett
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Jordnær
63.2%
90.0%
Nøytrale toner
31.6%
10.0%
Mørke toner
5.3%
0.0%
Fargeintensitet
Fargeintensitet
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Monokromatisk
34.8%
36.4%
Balansert
52.2%
54.5%
Klar og intens
13.0%
9.1%
Kontrast
Kontrast
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Rolig
17.4%
9.1%
Mild
17.4%
0.0%
Balansert
8.7%
0.0%
Sterk kontrast
13.0%
18.2%
Uttalelse
43.5%
72.7%
Fargeharmoni
Fargeharmoni
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Uharmonisk fargepalett
13.0%
27.3%
Mykt sammensatt palett
13.0%
9.1%
Balansert harmoni
4.3%
0.0%
Sterk fargeharmoni
34.8%
45.5%
Samstemt palett
34.8%
18.2%
Hva er de favorittlerretene til Hercules Segers, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Tallene i en tabell
Kunstverk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
May 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Oct 2026
Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
A Mountainous Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View of Rhenen
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Mountain valley
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
River Valley
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View of Wageningen
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Panoramic landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Town with four towers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape with Armed Men
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mountain Valley with Fenced…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
På hvilke språk er Hercules Segers lest?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Tallene i en tabell
Språk
Besøkninger
Del
French
300
100.0%
Hvor mange besøk per dag får Hercules Segers, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Tallene i en tabell
Dag
Besøkninger
Fri 16 Oct
100
Sat 17 Oct
100
Sun 18 Oct
0
Mon 19 Oct
0
Tue 20 Oct
0
Wed 21 Oct
0
Thu 22 Oct
0
Fri 23 Oct
0
Sat 24 Oct
0
Sun 25 Oct
0
Mon 26 Oct
0
Tue 27 Oct
0
Wed 28 Oct
0
Thu 29 Oct
0
Fri 30 Oct
0
Sat 31 Oct
100
Sun 1 Nov
100
Mon 2 Nov
500
Tue 3 Nov
0
Wed 4 Nov
0
Thu 5 Nov
0
Fri 6 Nov (prognose)
100
Sat 7 Nov (prognose)
200
Sun 8 Nov (prognose)
100
Mon 9 Nov (prognose)
500
Tue 10 Nov (prognose)
0
Wed 11 Nov (prognose)
0
Thu 12 Nov (prognose)
0
Fri 13 Nov (prognose)
100
Sat 14 Nov (prognose)
200
Sun 15 Nov (prognose)
100
Mon 16 Nov (prognose)
600
Tue 17 Nov (prognose)
0
Wed 18 Nov (prognose)
0
Thu 19 Nov (prognose)
0
Fri 20 Nov (prognose)
100
Sat 21 Nov (prognose)
300
Sun 22 Nov (prognose)
100
Mon 23 Nov (prognose)
700
Tue 24 Nov (prognose)
0
Wed 25 Nov (prognose)
0
Thu 26 Nov (prognose)
0
Hva leserne spør om angående Hercules Segers
Hvilke malerier av Hercules Segers blir mest sett?
Mountainous landscape først: 300 besøk, 27% av visningene. 7 lerreter er rangert over.
Hvor stor er leserskaren til Hercules Segers på TopImpressionists.com?
2000 besøk de siste tolv månedene: 1000 på malerens side, 1000 på lerretene.
Hvilke malerier av Hercules Segers passer lesernes smak?
Lerreter som tilsvarer Uttalelse (Kontrast) står for 73% av besøkene for 43% av katalogen.