Atelier — Gratis frakt til hele verden — Leveringstid 2–6 uker

      Inti Castro Lesere og mest viste lerreter

      1983

      Hva inneholder denne siden?

      Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Inti Castro på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

      Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

      Inti Castro og leserne

      I løpet av tolv måneder var det mest viste verket av Inti Castro på TopImpressionists.com POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural: 400 visninger, noe som utgjør 17% av alle visninger for maleren. Resistancia og San Dunguero følger etter. Inti Castro har totalt 4700 besøk: 3700 på malerens side og 1000 på enkelte lerreter. Interessen øker: antall besøk steg med 467% fra Aug 2026 til Sep 2026. Den mest populære måneden var Jul 2026, med 2400 besøk. Lesere kommer fra Spanish (77%), English (8%) og French (8%). Lesere surfer på enheter (62%), telefoner (36%) og nettbrett (2%). Lesere tiltrekkes av Balansert mykhet (Fargemetning): 52% av besøkene, for 30% av malerens katalog.

      De 10 lerretene til Inti Castro som vekker mest oppmerksomhet

      Beregnet ut fra antall besøk de siste tolv månedene på TopImpressionists.com: de 10 lerretene til Inti Castro som leserne åpner oftest, med nummer én først.

      1. POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural 1 POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural 400 visninger · 17.4%
      2. Resistancia 2 Resistancia 300 visninger · 13.0%
      3. San Dunguero 3 San Dunguero 300 visninger · 13.0%
      4. Resignación 4 Resignación 300 visninger · 13.0%
      5. El arriero 5 El arriero 200 visninger · 8.7%
      6. Resistancia 6 Resistancia 100 visninger · 4.3%
      7. San Dunguero 7 San Dunguero 100 visninger · 4.3%
      8. Resistancia 8 Resistancia 100 visninger · 4.3%
      9. Pecador 9 Pecador 100 visninger · 4.3%
      10. El arriero 10 El arriero 100 visninger · 4.3%

      Hvor mange lesere besøker siden til Inti Castro hver måned?

      Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

      Se tallene
      MånedKunstnersideVerksider
      Oct 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      May 202600
      Jun 2026100200
      Jul 20261700700
      Aug 20263000
      Sep 20261600100

      Hvor ofte blir lerretene til Inti Castro åpnet?

      Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

      De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

      Hvilke malerier av Inti Castro har flest visninger, måned for måned?

      Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

      Se tallene
      KunstverkOct 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
      Resistancia0000000010010000
      San Dunguero00000000010000
      Pecador00000000100000
      untitled00000000000100
      San Dunguero000000000000
      Resignación00000000010000
      untitled000000000000
      untitled000000000000
      untitled000000000000
      untitled000000000000

      Hvilke enheter bruker leserne for å følge Inti Castro?

      Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.

      Se tallene
      EnhetBesøkningerDel
      enheter290061.7%
      telefoner170036.2%
      nettbrett1002.1%

      På hvilke språk leses Inti Castro?

      Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

      Se tallene
      SpråkBesøkningerDel
      Spanish400076.9%
      English4007.7%
      French4007.7%
      Russian3005.8%
      Ukrainian1001.9%

      Hvor mange besøk får Inti Castro hver dag, og hva er prognosen?

      Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

      Se tallene
      DagBesøkninger
      Fri 25 Sep100
      Sat 26 Sep0
      Sun 27 Sep0
      Mon 28 Sep600
      Tue 29 Sep0
      Wed 30 Sep200
      Thu 1 Oct200
      Fri 2 Oct300
      Sat 3 Oct100
      Sun 4 Oct1100
      Mon 5 Oct100
      Tue 6 Oct500
      Wed 7 Oct800
      Thu 8 Oct300
      Fri 9 Oct300
      Sat 10 Oct300
      Sun 11 Oct0
      Mon 12 Oct200
      Tue 13 Oct600
      Wed 14 Oct100
      Thu 15 Oct500
      Fri 16 Oct (prognose)300
      Sat 17 Oct (prognose)200
      Sun 18 Oct (prognose)400
      Mon 19 Oct (prognose)300
      Tue 20 Oct (prognose)400
      Wed 21 Oct (prognose)400
      Thu 22 Oct (prognose)400
      Fri 23 Oct (prognose)300
      Sat 24 Oct (prognose)200
      Sun 25 Oct (prognose)500
      Mon 26 Oct (prognose)400
      Tue 27 Oct (prognose)500
      Wed 28 Oct (prognose)500
      Thu 29 Oct (prognose)400
      Fri 30 Oct (prognose)300
      Sat 31 Oct (prognose)200
      Sun 1 Nov (prognose)500
      Mon 2 Nov (prognose)400
      Tue 3 Nov (prognose)500
      Wed 4 Nov (prognose)500
      Thu 5 Nov (prognose)500

      Spørsmål om Inti Castro

      Hvilke lerreter av Inti Castro er de mest populære?

      POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural ligger an med 400 besøk (17% av visningene til Inti Castro). Rangeringen ovenfor viser de 10 mest viste.

      Hvor mange leste om Inti Castro på TopImpressionists.com?

      4700 besøk i løpet av tolv måneder, 3700 på malerens side og 1000 på enkelte lerreter.

      På hvilke enheter følger leserne Inti Castro?

      Lesere følger Inti Castro på enheter (62%), telefoner (36%) og nettbrett (2%); enheter utgjør 62% av besøkene.

      På hvilke språk følger leserne Inti Castro?

      På Spanish (77%), English (8%) og French (8%). Spanish leder med 77%.

      Hvilken type lerreter foretrekker leserne i Inti Castro?

      Balansert mykhet (Fargemetning): 52% av besøkene, mot 30% av katalogen.