Atelier — Gratis frakt til hele verden — Leveringstid 2–6 uker

      István Nagy Lesere og mest viste lerreter

      1873 – 1937

      Hva inneholder denne siden?

      Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til István Nagy på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

      Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

      István Nagy og leserne

      I løpet av tolv måneder var det mest viste verket av István Nagy på TopImpressionists.com Newspaper Reader: 200 visninger, noe som utgjør 5% av alle visninger for maleren. Swiss-capped Self-portrait og Reader følger etter. István Nagy har totalt 4000 besøk: 500 på malerens side og 3500 på enkelte lerreter. Den mest populære måneden var Jul 2026, med 3400 besøk. Lesere surfer på enheter (90%) og telefoner (10%). Lesere tiltrekkes av Subtile farger (Fargemetning): 37% av besøkene, for 26% av malerens katalog.

      De 10 lerretene til István Nagy som vekker mest oppmerksomhet

      Beregnet ut fra antall besøk de siste tolv månedene på TopImpressionists.com: de 10 lerretene til István Nagy som leserne åpner oftest, med nummer én først.

      1. Newspaper Reader 1 Newspaper Reader 200 visninger · 4.7%
      2. Swiss-capped Self-portrait 2 Swiss-capped Self-portrait 200 visninger · 4.7%
      3. Reader 3 Reader 200 visninger · 4.7%
      4. Drinking Girl 4 Drinking Girl 200 visninger · 4.7%
      5. On A Waterfront 5 On A Waterfront 200 visninger · 4.7%
      6. Little Girl 6 Little Girl 100 visninger · 2.3%
      7. Hill Landscape 7 Hill Landscape 100 visninger · 2.3%
      8. Autumn In Bakony 8 Autumn In Bakony 100 visninger · 2.3%
      9. Hillside With Bushes And With Tree Trunks 9 Hillside With Bushes And With Tree Trunks 100 visninger · 2.3%
      10. Cows Between Trees 10 Cows Between Trees 100 visninger · 2.3%

      Hvor mange lesere besøker siden til István Nagy hver måned?

      Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

      Se tallene
      MånedKunstnersideVerksider
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      May 202600
      Jun 2026100100
      Jul 20262003200
      Aug 2026100200
      Sep 202600
      Oct 20261000

      Hvor ofte blir lerretene til István Nagy åpnet?

      Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

      De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

      Hvilke malerier av István Nagy har flest visninger, måned for måned?

      Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

      Se tallene
      KunstverkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026Oct 2026
      Transylvania Landscape -000000000000
      Little Girl000000000000
      Little Boy000000000000
      Old Woman00000000100000
      Self-portrait -000000000000
      Drinking Girl00000000200000
      Self-portrait -000000000000
      Little Girl With A Dolly00000000100000
      Little Girl With Yellow Bab…000000000000
      Meadow In Sunset000000000000

      Hvilke enheter bruker leserne for å følge István Nagy?

      Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.

      Se tallene
      EnhetBesøkningerDel
      enheter360090.0%
      telefoner40010.0%

      På hvilke språk leses István Nagy?

      Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

      Se tallene
      SpråkBesøkningerDel
      English100100.0%

      Hvor mange besøk får István Nagy hver dag, og hva er prognosen?

      Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

      Se tallene
      DagBesøkninger
      Fri 16 Oct0
      Sat 17 Oct0
      Sun 18 Oct0
      Mon 19 Oct0
      Tue 20 Oct0
      Wed 21 Oct0
      Thu 22 Oct0
      Fri 23 Oct0
      Sat 24 Oct0
      Sun 25 Oct0
      Mon 26 Oct0
      Tue 27 Oct0
      Wed 28 Oct0
      Thu 29 Oct0
      Fri 30 Oct0
      Sat 31 Oct0
      Sun 1 Nov0
      Mon 2 Nov0
      Tue 3 Nov0
      Wed 4 Nov0
      Thu 5 Nov0
      Fri 6 Nov (prognose)0
      Sat 7 Nov (prognose)0
      Sun 8 Nov (prognose)0
      Mon 9 Nov (prognose)0
      Tue 10 Nov (prognose)0
      Wed 11 Nov (prognose)0
      Thu 12 Nov (prognose)0
      Fri 13 Nov (prognose)0
      Sat 14 Nov (prognose)0
      Sun 15 Nov (prognose)0
      Mon 16 Nov (prognose)0
      Tue 17 Nov (prognose)0
      Wed 18 Nov (prognose)0
      Thu 19 Nov (prognose)0
      Fri 20 Nov (prognose)0
      Sat 21 Nov (prognose)0
      Sun 22 Nov (prognose)0
      Mon 23 Nov (prognose)0
      Tue 24 Nov (prognose)0
      Wed 25 Nov (prognose)0
      Thu 26 Nov (prognose)0

      Spørsmål om István Nagy

      Hvilke lerreter av István Nagy er de mest populære?

      Newspaper Reader ligger an med 200 besøk (5% av visningene til István Nagy). Rangeringen ovenfor viser de 10 mest viste.

      Hvor mange leste om István Nagy på TopImpressionists.com?

      4000 besøk i løpet av tolv måneder, 500 på malerens side og 3500 på enkelte lerreter.

      På hvilke enheter følger leserne István Nagy?

      Lesere følger István Nagy på enheter (90%) og telefoner (10%); enheter utgjør 90% av besøkene.

      Hvilken type lerreter foretrekker leserne i István Nagy?

      Subtile farger (Fargemetning): 37% av besøkene, mot 26% av katalogen.