Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til James Guthrie på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.
James Guthrie og leserne
I løpet av tolv måneder var det mest viste verket av James Guthrie på TopImpressionists.com To Pastures New: 300 visninger, noe som utgjør 16% av alle visninger for maleren. Field Work in the Lothians og Firelight Reflections følger etter. James Guthrie har totalt 2700 besøk: 1000 på malerens side og 1700 på enkelte lerreter. Oppmerksomheten har sunket med 100% fra Aug 2026 til Sep 2026. Den mest populære måneden var Jul 2026, med 2300 besøk. Lesere tiltrekkes av Fredfull (Emosjonell tone): 80% av besøkene, for 33% av malerens katalog.
De 10 lerretene til James Guthrie som vekker mest oppmerksomhet
Beregnet ut fra antall besøk de siste tolv månedene på TopImpressionists.com: de 10 lerretene til James Guthrie som leserne åpner oftest, med nummer én først.
Hvor mange lesere besøker siden til James Guthrie hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
Måned
Kunstnerside
Verksider
Oct 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
May 2026
0
0
Jun 2026
100
0
Jul 2026
900
1400
Aug 2026
0
300
Sep 2026
0
0
Hvor ofte blir lerretene til James Guthrie åpnet?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type lerreter velger leserne av James Guthrie?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
Stemning
Stemning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Seren
50.0%
40.0%
Harmonisk
16.7%
40.0%
Nostalgi preget
33.3%
20.0%
Emosjonell tone
Emosjonell tone
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Fredfull
33.3%
80.0%
Rolig
33.3%
0.0%
Nostalgi preget av vemod
16.7%
20.0%
Lystig
16.7%
0.0%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mørkest
28.6%
15.8%
Myk skygge
17.9%
10.5%
Mild lysstyrke
39.3%
36.8%
Lyssterk balanse
14.3%
36.8%
Lyssterk
0.0%
0.0%
Fargemetning
Fargemetning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dempet
7.1%
5.3%
Subtile farger
39.3%
42.1%
Balansert mykhet
35.7%
31.6%
Tydelig fargepreg
17.9%
21.1%
Livlig farge
0.0%
0.0%
Fargepalett
Fargepalett
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Jordnær
59.1%
56.2%
Nøytrale toner
27.3%
37.5%
Mørke toner
13.6%
6.2%
Fargeintensitet
Fargeintensitet
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Monokromatisk
17.9%
5.3%
Balansert
64.3%
79.0%
Klar og intens
17.9%
15.8%
Kontrast
Kontrast
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Rolig
3.6%
5.3%
Mild
14.3%
5.3%
Balansert
14.3%
5.3%
Sterk kontrast
17.9%
31.6%
Uttalelse
50.0%
52.6%
Fargeharmoni
Fargeharmoni
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Uharmonisk fargepalett
7.1%
0.0%
Mykt sammensatt palett
17.9%
31.6%
Balansert harmoni
10.7%
5.3%
Sterk fargeharmoni
46.4%
42.1%
Samstemt palett
17.9%
21.1%
Hvilke malerier av James Guthrie har flest visninger, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
Kunstverk
Oct 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
May 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
A Hind's Daughter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Old Willie, A Village Worthy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Pastureland
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
In the Orchard
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Schoolmates
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pastoral
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
A Funeral Service in the Hi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Maggie Hamilton
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Midsummer
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Firelight Reflections
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
På hvilke språk leses James Guthrie?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange besøk får James Guthrie hver dag, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
Dag
Besøkninger
Tue 22 Sep
0
Wed 23 Sep
0
Thu 24 Sep
300
Fri 25 Sep
0
Sat 26 Sep
0
Sun 27 Sep
0
Mon 28 Sep
0
Tue 29 Sep
0
Wed 30 Sep
0
Thu 1 Oct
0
Fri 2 Oct
0
Sat 3 Oct
0
Sun 4 Oct
100
Mon 5 Oct
0
Tue 6 Oct
100
Wed 7 Oct
0
Thu 8 Oct
0
Fri 9 Oct
0
Sat 10 Oct
0
Sun 11 Oct
200
Mon 12 Oct
0
Tue 13 Oct (prognose)
0
Wed 14 Oct (prognose)
0
Thu 15 Oct (prognose)
100
Fri 16 Oct (prognose)
0
Sat 17 Oct (prognose)
0
Sun 18 Oct (prognose)
100
Mon 19 Oct (prognose)
0
Tue 20 Oct (prognose)
0
Wed 21 Oct (prognose)
0
Thu 22 Oct (prognose)
100
Fri 23 Oct (prognose)
0
Sat 24 Oct (prognose)
0
Sun 25 Oct (prognose)
100
Mon 26 Oct (prognose)
0
Tue 27 Oct (prognose)
0
Wed 28 Oct (prognose)
0
Thu 29 Oct (prognose)
100
Fri 30 Oct (prognose)
0
Sat 31 Oct (prognose)
0
Sun 1 Nov (prognose)
100
Mon 2 Nov (prognose)
0
Spørsmål om James Guthrie
Hvilke lerreter av James Guthrie er de mest populære?
To Pastures New ligger an med 300 besøk (16% av visningene til James Guthrie). Rangeringen ovenfor viser de 10 mest viste.
Hvor mange leste om James Guthrie på TopImpressionists.com?
2700 besøk i løpet av tolv måneder, 1000 på malerens side og 1700 på enkelte lerreter.
Hvilken type lerreter foretrekker leserne i James Guthrie?
Fredfull (Emosjonell tone): 80% av besøkene, mot 33% av katalogen.