Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Jan Mandijn på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.
Jan Mandijn og leserne
I løpet av tolv måneder var det mest viste verket av Jan Mandijn på TopImpressionists.com The Temptation of St Anthony: 1300 visninger, noe som utgjør 72% av alle visninger for maleren. Landscape with the Legend of St Christopher følger etter. Jan Mandijn har totalt 2100 besøk: 1100 på malerens side og 1000 på enkelte lerreter. Interessen øker: antall besøk steg med 200% fra Sep 2026 til Oct 2026. Den mest populære måneden var Oct 2026, med 1200 besøk. Lesere tiltrekkes av Sjelelig oppløftende (Emosjonell tone): 72% av besøkene, for 9% av malerens katalog.
De 2 lerretene til Jan Mandijn som vekker mest oppmerksomhet
Beregnet ut fra antall besøk de siste tolv månedene på TopImpressionists.com: de 2 lerretene til Jan Mandijn som leserne åpner oftest, med nummer én først.
Hvor mange lesere besøker siden til Jan Mandijn hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
Måned
Kunstnerside
Verksider
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
May 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
200
300
Aug 2026
0
0
Sep 2026
100
300
Oct 2026
800
400
Hvor ofte blir lerretene til Jan Mandijn åpnet?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type lerreter velger leserne av Jan Mandijn?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
Stemning
Stemning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mystisk
45.5%
72.2%
Harmonisk
9.1%
27.8%
Dramatisk intensitet
45.5%
0.0%
Emosjonell tone
Emosjonell tone
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Sjelelig oppløftende
9.1%
72.2%
Ettertenksomt
9.1%
27.8%
Anspent
45.5%
0.0%
Dramatisk
27.3%
0.0%
Alvorstung
9.1%
0.0%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mørkest
16.7%
0.0%
Myk skygge
50.0%
27.8%
Mild lysstyrke
33.3%
72.2%
Lyssterk balanse
0.0%
0.0%
Lyssterk
0.0%
0.0%
Fargemetning
Fargemetning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dempet
25.0%
0.0%
Subtile farger
25.0%
27.8%
Balansert mykhet
33.3%
72.2%
Tydelig fargepreg
16.7%
0.0%
Livlig farge
0.0%
0.0%
Fargeintensitet
Fargeintensitet
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Monokromatisk
33.3%
0.0%
Balansert
50.0%
100.0%
Klar og intens
16.7%
0.0%
Kontrast
Kontrast
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Rolig
0.0%
0.0%
Mild
0.0%
0.0%
Balansert
8.3%
0.0%
Sterk kontrast
16.7%
0.0%
Uttalelse
75.0%
100.0%
Fargeharmoni
Fargeharmoni
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Uharmonisk fargepalett
0.0%
0.0%
Mykt sammensatt palett
8.3%
0.0%
Balansert harmoni
16.7%
27.8%
Sterk fargeharmoni
41.7%
72.2%
Samstemt palett
33.3%
0.0%
Hvilke malerier av Jan Mandijn har flest visninger, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
Kunstverk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
May 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Oct 2026
Temptation of Saint Anthony
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape with the Legend o…
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
0
Saint Christopher
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Temptation of Saint Ant…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
biblical szene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Temptation of Saint Ant…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Mocking of Job
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Temptation of Saint Ant…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saint Christopher and the C…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Burlesque Feast
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
På hvilke språk leses Jan Mandijn?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
Språk
Besøkninger
Del
English
400
44.4%
Spanish
300
33.3%
German
100
11.1%
Italian
100
11.1%
Hvor mange besøk får Jan Mandijn hver dag, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
Dag
Besøkninger
Sat 17 Oct
100
Sun 18 Oct
100
Mon 19 Oct
200
Tue 20 Oct
0
Wed 21 Oct
100
Thu 22 Oct
100
Fri 23 Oct
300
Sat 24 Oct
0
Sun 25 Oct
0
Mon 26 Oct
0
Tue 27 Oct
0
Wed 28 Oct
100
Thu 29 Oct
200
Fri 30 Oct
0
Sat 31 Oct
0
Sun 1 Nov
200
Mon 2 Nov
0
Tue 3 Nov
0
Wed 4 Nov
0
Thu 5 Nov
100
Fri 6 Nov
0
Sat 7 Nov (prognose)
0
Sun 8 Nov (prognose)
0
Mon 9 Nov (prognose)
0
Tue 10 Nov (prognose)
0
Wed 11 Nov (prognose)
0
Thu 12 Nov (prognose)
0
Fri 13 Nov (prognose)
0
Sat 14 Nov (prognose)
0
Sun 15 Nov (prognose)
0
Mon 16 Nov (prognose)
0
Tue 17 Nov (prognose)
0
Wed 18 Nov (prognose)
0
Thu 19 Nov (prognose)
0
Fri 20 Nov (prognose)
0
Sat 21 Nov (prognose)
0
Sun 22 Nov (prognose)
0
Mon 23 Nov (prognose)
0
Tue 24 Nov (prognose)
0
Wed 25 Nov (prognose)
0
Thu 26 Nov (prognose)
0
Fri 27 Nov (prognose)
0
Spørsmål om Jan Mandijn
Hvilke lerreter av Jan Mandijn er de mest populære?
The Temptation of St Anthony ligger an med 1300 besøk (72% av visningene til Jan Mandijn). Rangeringen ovenfor viser de 2 mest viste.
Hvor mange leste om Jan Mandijn på TopImpressionists.com?
2100 besøk i løpet av tolv måneder, 1100 på malerens side og 1000 på enkelte lerreter.
Hvilken type lerreter foretrekker leserne i Jan Mandijn?
Sjelelig oppløftende (Emosjonell tone): 72% av besøkene, mot 9% av katalogen.