Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Javier Álvarez Mon på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.
Javier Álvarez Mon og leserne
I løpet av tolv måneder var det mest viste verket av Javier Álvarez Mon på TopImpressionists.com Kul-e Farah relief I: 200 visninger, noe som utgjør 13% av alle visninger for maleren. Kul-e Farah relief III, vessel-bearer and orchestra on the northern face og Kul-e Farah relief III, northern face følger etter. Javier Álvarez Mon har totalt 1200 besøk: 100 på malerens side og 1100 på enkelte lerreter. Oppmerksomheten har sunket med 100% fra Aug 2026 til Sep 2026. Den mest populære måneden var Jul 2026, med 1100 besøk. Lesere tiltrekkes av Balansert (Fargeintensitet): 53% av besøkene, for 29% av malerens katalog.
De 10 lerretene til Javier Álvarez Mon som vekker mest oppmerksomhet
Beregnet ut fra antall besøk de siste tolv månedene på TopImpressionists.com: de 10 lerretene til Javier Álvarez Mon som leserne åpner oftest, med nummer én først.
Hvor mange lesere besøker siden til Javier Álvarez Mon hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
Måned
Kunstnerside
Verksider
Oct 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
May 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
0
1100
Aug 2026
100
0
Sep 2026
0
0
Hvor ofte blir lerretene til Javier Álvarez Mon åpnet?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type lerreter velger leserne av Javier Álvarez Mon?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
Stemning
Stemning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Jordnære toner
58.3%
70.0%
Inspirerende og visjonær
8.3%
20.0%
Naturlig inspirert
8.3%
10.0%
Nostalgi preget
16.7%
0.0%
Mystisk
8.3%
0.0%
Emosjonell tone
Emosjonell tone
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mysteriefylt
41.7%
50.0%
Kraftfullt
25.0%
20.0%
Ettertenksomt
25.0%
20.0%
Fredfull
8.3%
10.0%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mørkest
2.9%
6.7%
Myk skygge
32.4%
33.3%
Mild lysstyrke
35.3%
33.3%
Lyssterk balanse
14.7%
6.7%
Lyssterk
14.7%
20.0%
Fargemetning
Fargemetning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dempet
64.7%
46.7%
Subtile farger
14.7%
33.3%
Balansert mykhet
14.7%
20.0%
Tydelig fargepreg
5.9%
0.0%
Livlig farge
0.0%
0.0%
Fargepalett
Fargepalett
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Jordnær
53.6%
69.2%
Nøytrale toner
28.6%
7.7%
Pastellfarger
14.3%
23.1%
Mørke toner
3.6%
0.0%
Fargeintensitet
Fargeintensitet
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Monokromatisk
61.8%
46.7%
Balansert
29.4%
53.3%
Klar og intens
8.8%
0.0%
Kontrast
Kontrast
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Rolig
5.9%
0.0%
Mild
17.6%
33.3%
Balansert
5.9%
13.3%
Sterk kontrast
14.7%
0.0%
Uttalelse
55.9%
53.3%
Fargeharmoni
Fargeharmoni
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Uharmonisk fargepalett
20.6%
33.3%
Mykt sammensatt palett
5.9%
0.0%
Balansert harmoni
17.6%
20.0%
Sterk fargeharmoni
29.4%
26.7%
Samstemt palett
26.5%
20.0%
Hvilke malerier av Javier Álvarez Mon har flest visninger, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
Kunstverk
Oct 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
May 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Kul-e Farah relief I
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Kul-e Farah relief IV, deta…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
View of Kul-e Farah relief…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kul-e Farah open-air sanctu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mr. Asadi, Bakhtiyari caret…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kul-e Farah relief I, detai…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Shekaft-e Salman reliefs co…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View of Kurangun open-air s…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Shekaft-e Salman cave with…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kul-e Farah relief III, nor…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
På hvilke språk leses Javier Álvarez Mon?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange besøk får Javier Álvarez Mon hver dag, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
Dag
Besøkninger
Sat 26 Sep
0
Sun 27 Sep
0
Mon 28 Sep
0
Tue 29 Sep
100
Wed 30 Sep
0
Thu 1 Oct
0
Fri 2 Oct
0
Sat 3 Oct
0
Sun 4 Oct
0
Mon 5 Oct
0
Tue 6 Oct
200
Wed 7 Oct
0
Thu 8 Oct
0
Fri 9 Oct
0
Sat 10 Oct
0
Sun 11 Oct
0
Mon 12 Oct
0
Tue 13 Oct
0
Wed 14 Oct
0
Thu 15 Oct
0
Fri 16 Oct
0
Sat 17 Oct (prognose)
0
Sun 18 Oct (prognose)
0
Mon 19 Oct (prognose)
0
Tue 20 Oct (prognose)
0
Wed 21 Oct (prognose)
0
Thu 22 Oct (prognose)
0
Fri 23 Oct (prognose)
0
Sat 24 Oct (prognose)
0
Sun 25 Oct (prognose)
0
Mon 26 Oct (prognose)
0
Tue 27 Oct (prognose)
0
Wed 28 Oct (prognose)
0
Thu 29 Oct (prognose)
0
Fri 30 Oct (prognose)
0
Sat 31 Oct (prognose)
0
Sun 1 Nov (prognose)
0
Mon 2 Nov (prognose)
0
Tue 3 Nov (prognose)
0
Wed 4 Nov (prognose)
0
Thu 5 Nov (prognose)
0
Fri 6 Nov (prognose)
0
Spørsmål om Javier Álvarez Mon
Hvilke lerreter av Javier Álvarez Mon er de mest populære?
Kul-e Farah relief I ligger an med 200 besøk (13% av visningene til Javier Álvarez Mon). Rangeringen ovenfor viser de 10 mest viste.
Hvor mange leste om Javier Álvarez Mon på TopImpressionists.com?
1200 besøk i løpet av tolv måneder, 100 på malerens side og 1100 på enkelte lerreter.
Hvilken type lerreter foretrekker leserne i Javier Álvarez Mon?
Balansert (Fargeintensitet): 53% av besøkene, mot 29% av katalogen.