Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til John Glover på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.
John Glover: hva et år med besøk forteller
Det mest leste maleriet er Natives on the Ouse River, Van Diemen: 900 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 69% av alt som er lest om John Glover. Etterfølges av Patterdale farm og A view of the artist's house and garden, in Mills Plains, Van Diemen's Land. Malerenes side: 800 visninger. Malerier: 800. Totalt: 1600. Beste måned: Jul 2026, 900 besøk. De velger Mørke toner (Fargepalett) oftere enn katalogen antyder: 75% av besøkene, 8% av lerretene.
De 5 mest viste lerretene til John Glover
De 5 lerretene til John Glover som TopImpressionists.com-lesere har åpnet mest i løpet av de siste tolv månedene, sortert etter antall besøk.
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
Måned
Kunstnerside
Verksider
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
May 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
600
300
Aug 2026
0
100
Sep 2026
0
0
Oct 2026
200
400
Når åpner leserne lerretene til John Glover?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger leserne av John Glover, sammenlignet med hva maleren skapte?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Tallene i en tabell
Stemning
Stemning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Harmonisk
25.0%
90.0%
Drømmende og romantisk
50.0%
0.0%
Seren
25.0%
10.0%
Emosjonell tone
Emosjonell tone
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Fredfull
50.0%
100.0%
Mysteriefylt
25.0%
0.0%
Nostalgi preget av vemod
25.0%
0.0%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mørkest
6.1%
0.0%
Myk skygge
45.5%
7.7%
Mild lysstyrke
45.5%
92.3%
Lyssterk balanse
3.0%
0.0%
Lyssterk
0.0%
0.0%
Fargemetning
Fargemetning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dempet
18.2%
7.7%
Subtile farger
57.6%
7.7%
Balansert mykhet
18.2%
15.4%
Tydelig fargepreg
6.1%
69.2%
Livlig farge
0.0%
0.0%
Fargepalett
Fargepalett
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Jordnær
66.7%
16.7%
Mørke toner
8.3%
75.0%
Nøytrale toner
25.0%
8.3%
Fargeintensitet
Fargeintensitet
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Monokromatisk
39.4%
7.7%
Balansert
60.6%
92.3%
Klar og intens
0.0%
0.0%
Kontrast
Kontrast
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Rolig
6.1%
0.0%
Mild
15.2%
7.7%
Balansert
18.2%
7.7%
Sterk kontrast
9.1%
0.0%
Uttalelse
51.5%
84.6%
Fargeharmoni
Fargeharmoni
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Uharmonisk fargepalett
6.1%
0.0%
Mykt sammensatt palett
12.1%
7.7%
Balansert harmoni
9.1%
0.0%
Sterk fargeharmoni
48.5%
15.4%
Samstemt palett
24.2%
76.9%
Hva er de favorittlerretene til John Glover, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Tallene i en tabell
Kunstverk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
May 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Oct 2026
The Artist's House and Gard…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Corroboree in Van Diemen'…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Natives on the Ouse River,…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
300
Patterdale farm
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Conway, North Wales
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape with Trees and Ca…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mountain Stream
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View of Patterdale, Westmor…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A View of Calke Park with a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Boathouse in Calke Park
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
På hvilke språk er John Glover lest?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Tallene i en tabell
Språk
Besøkninger
Del
English
200
100.0%
Hvor mange besøk per dag får John Glover, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Tallene i en tabell
Dag
Besøkninger
Fri 16 Oct
0
Sat 17 Oct
0
Sun 18 Oct
0
Mon 19 Oct
0
Tue 20 Oct
0
Wed 21 Oct
0
Thu 22 Oct
0
Fri 23 Oct
0
Sat 24 Oct
0
Sun 25 Oct
200
Mon 26 Oct
0
Tue 27 Oct
200
Wed 28 Oct
200
Thu 29 Oct
0
Fri 30 Oct
0
Sat 31 Oct
0
Sun 1 Nov
0
Mon 2 Nov
0
Tue 3 Nov
500
Wed 4 Nov
100
Thu 5 Nov
200
Fri 6 Nov (prognose)
0
Sat 7 Nov (prognose)
0
Sun 8 Nov (prognose)
200
Mon 9 Nov (prognose)
0
Tue 10 Nov (prognose)
600
Wed 11 Nov (prognose)
200
Thu 12 Nov (prognose)
200
Fri 13 Nov (prognose)
0
Sat 14 Nov (prognose)
0
Sun 15 Nov (prognose)
200
Mon 16 Nov (prognose)
0
Tue 17 Nov (prognose)
700
Wed 18 Nov (prognose)
300
Thu 19 Nov (prognose)
200
Fri 20 Nov (prognose)
0
Sat 21 Nov (prognose)
0
Sun 22 Nov (prognose)
200
Mon 23 Nov (prognose)
0
Tue 24 Nov (prognose)
800
Wed 25 Nov (prognose)
400
Thu 26 Nov (prognose)
200
Hva leserne spør om angående John Glover
Hvilke malerier av John Glover blir mest sett?
Natives on the Ouse River, Van Diemen først: 900 besøk, 69% av visningene. 5 lerreter er rangert over.
Hvor stor er leserskaren til John Glover på TopImpressionists.com?
1600 besøk de siste tolv månedene: 800 på malerens side, 800 på lerretene.
Hvilke malerier av John Glover passer lesernes smak?
Lerreter som tilsvarer Mørke toner (Fargepalett) står for 75% av besøkene for 8% av katalogen.