Atelier — Gratis frakt til hele verden — Leveringstid 2–6 uker

      John Henry Twachtman Popularitet og besøksstatistikk

      1853 – 1902

      Hva inneholder denne siden?

      Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til John Henry Twachtman på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

      Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

      John Henry Twachtman i tall og fakta

      Landskap 3 er det verket av John Henry Twachtman som leserne oftest åpner: 900 besøk i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 3% av visningene. Deretter Kaskaden og Tree by a Road. Av totalt 33100 besøk: 1700 på malerens side, 31400 på maleriene. Interessen øker: 50% flere besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Jul 2026 var toppen: 28900 besøk. Lesernes enheter: enheter (95%), telefoner (5%) og nettbrett (0%). En preferanse viser: Lyssterk balanse (Lysstyrke) står for 44% av besøkene for 30% av katalogen.

      John Henry Twachtman: de 10 lerretene lesere åpner mest

      Denne listen er rangert etter faktiske besøk på TopImpressionists.com over tolv måneder, ikke etter katalogscore. Førsteplassen er det mest besøkte lerretet av John Henry Twachtman.

      1. Landskap 3 1 Landskap 3, 1902 900 visninger · 2.7%
      2. Kaskaden 2 Kaskaden, 1900 600 visninger · 1.8%
      3. Tree by a Road 3 Tree by a Road, 1889 600 visninger · 1.8%
      4. Vannfall 4 Vannfall, 1898 500 visninger · 1.5%
      5. The Waterfall 5 The Waterfall, 1895 500 visninger · 1.5%
      6. Waterfall, Yellowstone 6 Waterfall, Yellowstone, 1895 500 visninger · 1.5%
      7. Utsikt fra Holley Huset, Cos Cob, Connecticut 7 Utsikt fra Holley Huset, Cos Cob, Connecticut, 1901 500 visninger · 1.5%
      8. Connecticut Landscape 8 Connecticut Landscape, 1891 500 visninger · 1.5%
      9. Horseneck Falls 9 Horseneck Falls, 1889 500 visninger · 1.5%
      10. Yellowstone Park 10 Yellowstone Park, 1895 500 visninger · 1.5%

      Hvordan endrer leserskaren til John Henry Twachtman seg fra måned til måned?

      Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

      Vis tallene
      MånedKunstnersideVerksider
      Oct 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      May 202600
      Jun 202601200
      Jul 2026100027900
      Aug 2026400800
      Sep 20263001500

      Hvordan blir lerretene til John Henry Twachtman vist frem i løpet av året?

      Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

      De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

      Hvordan sammenlignes de favorittlerretene til John Henry Twachtman gjennom året?

      Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

      Vis tallene
      KunstverkOct 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
      Landskap 3000000000500200200
      Landscape00000000000100
      The Waterfall00000000050000
      My Summer Studio00000000010000
      Horseneck Falls0000000020030000
      Arques-la-Bataille00000000020000
      The Rapids, Yellowstone00000000030000
      Vannfall00000000050000
      Meadow Flowers (also known…000000001002000100
      Kaskaden0000000005000100

      Mobiltelefoner, nettbrett eller datamaskiner: hvordan leses John Henry Twachtman?

      Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.

      Vis tallene
      EnhetBesøkningerDel
      enheter3130094.6%
      telefoner17005.1%
      nettbrett1000.3%

      Hvilke språk bruker leserne til John Henry Twachtman?

      Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

      Vis tallene
      SpråkBesøkningerDel
      English20066.7%
      German10033.3%

      Hvordan ser de daglige besøkene til John Henry Twachtman ut, og hva skjer videre?

      Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

      Vis tallene
      DagBesøkninger
      Mon 21 Sep0
      Tue 22 Sep200
      Wed 23 Sep0
      Thu 24 Sep0
      Fri 25 Sep0
      Sat 26 Sep100
      Sun 27 Sep0
      Mon 28 Sep0
      Tue 29 Sep100
      Wed 30 Sep100
      Thu 1 Oct0
      Fri 2 Oct0
      Sat 3 Oct0
      Sun 4 Oct100
      Mon 5 Oct300
      Tue 6 Oct0
      Wed 7 Oct0
      Thu 8 Oct300
      Fri 9 Oct0
      Sat 10 Oct0
      Sun 11 Oct100
      Mon 12 Oct (prognose)200
      Tue 13 Oct (prognose)200
      Wed 14 Oct (prognose)100
      Thu 15 Oct (prognose)200
      Fri 16 Oct (prognose)0
      Sat 17 Oct (prognose)100
      Sun 18 Oct (prognose)100
      Mon 19 Oct (prognose)200
      Tue 20 Oct (prognose)200
      Wed 21 Oct (prognose)100
      Thu 22 Oct (prognose)200
      Fri 23 Oct (prognose)0
      Sat 24 Oct (prognose)100
      Sun 25 Oct (prognose)200
      Mon 26 Oct (prognose)300
      Tue 27 Oct (prognose)300
      Wed 28 Oct (prognose)100
      Thu 29 Oct (prognose)300
      Fri 30 Oct (prognose)0
      Sat 31 Oct (prognose)100
      Sun 1 Nov (prognose)200

      John Henry Twachtman: korte svar

      Hva er det mest viste lerretet av John Henry Twachtman?

      Landskap 3: 900 besøk, 3% av visningene til John Henry Twachtman. Listen går ned til rank 10.

      Hvor mange besøk får John Henry Twachtman?

      33100 de siste tolv månedene (1700 på malerens side, 31400 på lerretene).

      Åpner leserne John Henry Twachtman på en mobil eller en datamaskin?

      På begge: enheter (95%), telefoner (5%) og nettbrett (0%); enheter leder med 95%.

      Foretrekker leserne en bestemt type lerret av John Henry Twachtman?

      Ja, Lyssterk balanse (Lysstyrke): 44% av besøkene for 30% av katalogen.