Atelier — Gratis frakt til hele verden — Leveringstid 2–6 uker

      Justus Van Gent Leserne og lerretene

      1430 – 1480

      Hva inneholder denne siden?

      Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Justus Van Gent på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

      Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

      Justus Van Gent: hva et år med besøk forteller

      Det mest leste maleriet er Pio II Pont Max: 600 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 22% av alt som er lest om Justus Van Gent. Etterfølges av Cardinal Bessarione og Solon. Malerenes side: 200 visninger. Malerier: 2000. Totalt: 2200. Beste måned: Jul 2026, 1500 besøk. De velger Mørkest (Lysstyrke) oftere enn katalogen antyder: 59% av besøkene, 28% av lerretene.

      De 10 mest viste lerretene til Justus Van Gent

      De 10 lerretene til Justus Van Gent som TopImpressionists.com-lesere har åpnet mest i løpet av de siste tolv månedene, sortert etter antall besøk.

      1. Pio II Pont Max 1 Pio II Pont Max, 1476 600 visninger · 22.2%
      2. Cardinal Bessarione 2 Cardinal Bessarione, 1476 500 visninger · 18.5%
      3. Solon 3 Solon, 1476 200 visninger · 7.4%
      4. Ptolemy with a armillary sphere model. With a large version he claimed his solstice observations. 4 Ptolemy with a armillary sphere model. With a large version he claimed his solstice observations. 200 visninger · 7.4%
      5. The Communion of the Apostles (Eucharist Altarpiece) 5 The Communion of the Apostles (Eucharist Altarpiece), 1474 200 visninger · 7.4%
      6. Virgil 6 Virgil, 1476 100 visninger · 3.7%
      7. Hypocrates 7 Hypocrates, 1476 100 visninger · 3.7%
      8. Calvary Triptych (left wing) 8 Calvary Triptych (left wing), 1468 100 visninger · 3.7%
      9. Calvary Triptych (right wing) 9 Calvary Triptych (right wing), 1468 100 visninger · 3.7%
      10. Dante Alighieri 10 Dante Alighieri, 1475 100 visninger · 3.7%

      Når besøker leserne siden til Justus Van Gent?

      Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

      Tallene i en tabell
      MånedKunstnersideVerksider
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      May 202600
      Jun 20260200
      Jul 20261001400
      Aug 202600
      Sep 202600
      Oct 2026100400

      Når åpner leserne lerretene til Justus Van Gent?

      Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

      De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

      Hva er de favorittlerretene til Justus Van Gent, måned for måned?

      Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

      Tallene i en tabell
      KunstverkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026Oct 2026
      Solon00000000200000
      Virgil00000000100000
      Saint Thomas Aquinas00000000000100
      Cardinal Bessarione0000000200300000
      Rhetoric000000000000
      Calvary Triptych (detail)000000000000
      Calvary Triptych (right win…00000000100000
      Calvary Triptych (detail)000000000000
      Federico da Montefeltro, Du…000000000000
      The astronomy000000000000

      På hvilke språk er Justus Van Gent lest?

      Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

      Tallene i en tabell
      SpråkBesøkningerDel
      Czech10050.0%
      English10050.0%

      Hvor mange besøk per dag får Justus Van Gent, og hva skjer videre?

      Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

      Tallene i en tabell
      DagBesøkninger
      Sun 18 Oct0
      Mon 19 Oct0
      Tue 20 Oct0
      Wed 21 Oct0
      Thu 22 Oct0
      Fri 23 Oct0
      Sat 24 Oct0
      Sun 25 Oct0
      Mon 26 Oct0
      Tue 27 Oct300
      Wed 28 Oct400
      Thu 29 Oct0
      Fri 30 Oct0
      Sat 31 Oct300
      Sun 1 Nov0
      Mon 2 Nov0
      Tue 3 Nov0
      Wed 4 Nov100
      Thu 5 Nov0
      Fri 6 Nov0
      Sat 7 Nov0
      Sun 8 Nov (prognose)0
      Mon 9 Nov (prognose)0
      Tue 10 Nov (prognose)0
      Wed 11 Nov (prognose)100
      Thu 12 Nov (prognose)0
      Fri 13 Nov (prognose)0
      Sat 14 Nov (prognose)0
      Sun 15 Nov (prognose)0
      Mon 16 Nov (prognose)0
      Tue 17 Nov (prognose)0
      Wed 18 Nov (prognose)100
      Thu 19 Nov (prognose)0
      Fri 20 Nov (prognose)0
      Sat 21 Nov (prognose)0
      Sun 22 Nov (prognose)0
      Mon 23 Nov (prognose)0
      Tue 24 Nov (prognose)100
      Wed 25 Nov (prognose)100
      Thu 26 Nov (prognose)0
      Fri 27 Nov (prognose)0
      Sat 28 Nov (prognose)100

      Hva leserne spør om angående Justus Van Gent

      Hvilke malerier av Justus Van Gent blir mest sett?

      Pio II Pont Max først: 600 besøk, 22% av visningene. 10 lerreter er rangert over.

      Hvor stor er leserskaren til Justus Van Gent på TopImpressionists.com?

      2200 besøk de siste tolv månedene: 200 på malerens side, 2000 på lerretene.

      Hvilke malerier av Justus Van Gent passer lesernes smak?

      Lerreter som tilsvarer Mørkest (Lysstyrke) står for 59% av besøkene for 28% av katalogen.