Atelier — Gratis frakt til hele verden — Leveringstid 2–6 uker

      Marina Abramović Lesere og mest viste lerreter

      1946

      Hva inneholder denne siden?

      Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Marina Abramović på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

      Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

      Marina Abramović og leserne

      I løpet av tolv måneder var det mest viste verket av Marina Abramović på TopImpressionists.com The Hero: 200 visninger, noe som utgjør 33% av alle visninger for maleren. The Communicator og Green Dragon Lying følger etter. Marina Abramović har totalt 600 besøk: 200 på malerens side og 400 på enkelte lerreter. Den mest populære måneden var Jul 2026, med 500 besøk. Lesere tiltrekkes av Mild lysstyrke (Lysstyrke): 50% av besøkene, for 33% av malerens katalog.

      De 4 lerretene til Marina Abramović som vekker mest oppmerksomhet

      Beregnet ut fra antall besøk de siste tolv månedene på TopImpressionists.com: de 4 lerretene til Marina Abramović som leserne åpner oftest, med nummer én først.

      1. The Hero 1 The Hero, 2001 200 visninger · 33.3%
      2. The Communicator 2 The Communicator 200 visninger · 33.3%
      3. Green Dragon Lying 3 Green Dragon Lying 100 visninger · 16.7%
      4. Black Dragon 4 Black Dragon 100 visninger · 16.7%

      Hvor mange lesere besøker siden til Marina Abramović hver måned?

      Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

      Se tallene
      MånedKunstnersideVerksider
      Oct 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      May 202600
      Jun 202600
      Jul 2026200300
      Aug 202600
      Sep 20260100

      Hvor ofte blir lerretene til Marina Abramović åpnet?

      Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

      De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

      Hvilke malerier av Marina Abramović har flest visninger, måned for måned?

      Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

      Se tallene
      KunstverkOct 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
      The Hero00000000000100
      Rhythm 5000000000000
      Green Dragon Lying00000000010000
      The Communicator00000000020000
      Black Dragon000000000000
      Chair for Man and His Spirit000000000000

      På hvilke språk leses Marina Abramović?

      Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

      Se tallene
      SpråkBesøkningerDel
      Spanish100100.0%

      Hvor mange besøk får Marina Abramović hver dag, og hva er prognosen?

      Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

      Se tallene
      DagBesøkninger
      Thu 1 Oct0
      Fri 2 Oct0
      Sat 3 Oct0
      Sun 4 Oct0
      Mon 5 Oct0
      Tue 6 Oct0
      Wed 7 Oct0
      Thu 8 Oct0
      Fri 9 Oct0
      Sat 10 Oct0
      Sun 11 Oct0
      Mon 12 Oct0
      Tue 13 Oct0
      Wed 14 Oct0
      Thu 15 Oct1500
      Fri 16 Oct0
      Sat 17 Oct0
      Sun 18 Oct0
      Mon 19 Oct0
      Tue 20 Oct0
      Wed 21 Oct0
      Thu 22 Oct (prognose)2100
      Fri 23 Oct (prognose)0
      Sat 24 Oct (prognose)0
      Sun 25 Oct (prognose)0
      Mon 26 Oct (prognose)0
      Tue 27 Oct (prognose)0
      Wed 28 Oct (prognose)0
      Thu 29 Oct (prognose)2700
      Fri 30 Oct (prognose)0
      Sat 31 Oct (prognose)0
      Sun 1 Nov (prognose)0
      Mon 2 Nov (prognose)0
      Tue 3 Nov (prognose)0
      Wed 4 Nov (prognose)0
      Thu 5 Nov (prognose)3100
      Fri 6 Nov (prognose)0
      Sat 7 Nov (prognose)0
      Sun 8 Nov (prognose)0
      Mon 9 Nov (prognose)0
      Tue 10 Nov (prognose)0
      Wed 11 Nov (prognose)0

      Spørsmål om Marina Abramović

      Hvilke lerreter av Marina Abramović er de mest populære?

      The Hero ligger an med 200 besøk (33% av visningene til Marina Abramović). Rangeringen ovenfor viser de 4 mest viste.

      Hvor mange leste om Marina Abramović på TopImpressionists.com?

      600 besøk i løpet av tolv måneder, 200 på malerens side og 400 på enkelte lerreter.

      Hvilken type lerreter foretrekker leserne i Marina Abramović?

      Mild lysstyrke (Lysstyrke): 50% av besøkene, mot 33% av katalogen.