Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Otto van Veen på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.
Otto van Veen i tall og fakta
An unknown Flemish Family er det verket av Otto van Veen som leserne oftest åpner: 300 besøk i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 25% av visningene. Deretter The Artist Painting, Surrounded by his Family og Allégorie (le Temps ). Av totalt 1200 besøk: 100 på malerens side, 1100 på maleriene. Lyset svinner litt: 100% færre besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Jul 2026 var toppen: 900 besøk. En preferanse viser: Rolig (Emosjonell tone) står for 50% av besøkene for 20% av katalogen.
Otto van Veen: de 10 lerretene lesere åpner mest
Denne listen er rangert etter faktiske besøk på TopImpressionists.com over tolv måneder, ikke etter katalogscore. Førsteplassen er det mest besøkte lerretet av Otto van Veen.
Hvordan endrer leserskaren til Otto van Veen seg fra måned til måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
Måned
Kunstnerside
Verksider
Oct 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
May 2026
0
0
Jun 2026
0
100
Jul 2026
0
900
Aug 2026
100
100
Sep 2026
0
0
Hvordan blir lerretene til Otto van Veen vist frem i løpet av året?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger leserne blant lerretene til Otto van Veen?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
Stemning
Stemning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dramatisk intensitet
40.0%
50.0%
Elegant
40.0%
50.0%
Harmonisk
20.0%
0.0%
Emosjonell tone
Emosjonell tone
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Melankolsk
40.0%
50.0%
Rolig
20.0%
50.0%
Nostalgi preget av vemod
20.0%
0.0%
Ettertenksomt
20.0%
0.0%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mørkest
66.7%
83.3%
Myk skygge
18.5%
16.7%
Mild lysstyrke
14.8%
0.0%
Lyssterk balanse
0.0%
0.0%
Lyssterk
0.0%
0.0%
Fargemetning
Fargemetning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dempet
55.6%
75.0%
Subtile farger
37.0%
25.0%
Balansert mykhet
7.4%
0.0%
Tydelig fargepreg
0.0%
0.0%
Livlig farge
0.0%
0.0%
Fargepalett
Fargepalett
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Jordnær
90.0%
100.0%
Mørke toner
5.0%
0.0%
Nøytrale toner
5.0%
0.0%
Fargeintensitet
Fargeintensitet
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Monokromatisk
77.8%
100.0%
Balansert
18.5%
0.0%
Klar og intens
3.7%
0.0%
Kontrast
Kontrast
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Rolig
33.3%
33.3%
Mild
25.9%
25.0%
Balansert
7.4%
25.0%
Sterk kontrast
7.4%
0.0%
Uttalelse
25.9%
16.7%
Fargeharmoni
Fargeharmoni
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Uharmonisk fargepalett
22.2%
8.3%
Mykt sammensatt palett
7.4%
25.0%
Balansert harmoni
25.9%
50.0%
Sterk fargeharmoni
22.2%
0.0%
Samstemt palett
22.2%
16.7%
Hvordan sammenlignes de favorittlerretene til Otto van Veen gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
Kunstverk
Oct 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
May 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Distribution of Herring and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Artist Painting, Surrou…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Last Supper
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Nicolaas Rockox
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Emblem
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
An unknown Flemish Family
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Brinno Raised upon the Shie…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
The Batavians Defeating the…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Peace Negotiations betw…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Beheading of Claudius P…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Hvilke språk bruker leserne til Otto van Veen?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
Språk
Besøkninger
Del
Russian
100
100.0%
Hvordan ser de daglige besøkene til Otto van Veen ut, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
Dag
Besøkninger
Tue 22 Sep
0
Wed 23 Sep
0
Thu 24 Sep
0
Fri 25 Sep
0
Sat 26 Sep
0
Sun 27 Sep
0
Mon 28 Sep
0
Tue 29 Sep
0
Wed 30 Sep
0
Thu 1 Oct
0
Fri 2 Oct
0
Sat 3 Oct
100
Sun 4 Oct
0
Mon 5 Oct
0
Tue 6 Oct
0
Wed 7 Oct
0
Thu 8 Oct
0
Fri 9 Oct
0
Sat 10 Oct
0
Sun 11 Oct
100
Mon 12 Oct
0
Tue 13 Oct (prognose)
0
Wed 14 Oct (prognose)
0
Thu 15 Oct (prognose)
0
Fri 16 Oct (prognose)
0
Sat 17 Oct (prognose)
100
Sun 18 Oct (prognose)
100
Mon 19 Oct (prognose)
0
Tue 20 Oct (prognose)
0
Wed 21 Oct (prognose)
0
Thu 22 Oct (prognose)
0
Fri 23 Oct (prognose)
0
Sat 24 Oct (prognose)
100
Sun 25 Oct (prognose)
100
Mon 26 Oct (prognose)
0
Tue 27 Oct (prognose)
0
Wed 28 Oct (prognose)
0
Thu 29 Oct (prognose)
0
Fri 30 Oct (prognose)
0
Sat 31 Oct (prognose)
100
Sun 1 Nov (prognose)
100
Mon 2 Nov (prognose)
0
Otto van Veen: korte svar
Hva er det mest viste lerretet av Otto van Veen?
An unknown Flemish Family: 300 besøk, 25% av visningene til Otto van Veen. Listen går ned til rank 10.
Hvor mange besøk får Otto van Veen?
1200 de siste tolv månedene (100 på malerens side, 1100 på lerretene).
Foretrekker leserne en bestemt type lerret av Otto van Veen?
Ja, Rolig (Emosjonell tone): 50% av besøkene for 20% av katalogen.