Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Pérez Celis på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.
Pérez Celis: hva et år med besøk forteller
Det mest leste maleriet er Abriendo caminos: 600 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 25% av alt som er lest om Pérez Celis. Etterfølges av Resurección og Misión propria Contruccion -Transformación. Malerenes side: 500 visninger. Malerier: 1800. Totalt: 2300. Lesingen avtar: 100% færre besøk fra Sep 2026 til Oct 2026. Beste måned: Jul 2026, 1800 besøk. De velger Energisk (Emosjonell tone) oftere enn katalogen antyder: 100% av besøkene, 43% av lerretene.
De 10 mest viste lerretene til Pérez Celis
De 10 lerretene til Pérez Celis som TopImpressionists.com-lesere har åpnet mest i løpet av de siste tolv månedene, sortert etter antall besøk.
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
Måned
Kunstnerside
Verksider
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
May 2026
0
0
Jun 2026
0
300
Jul 2026
500
1300
Aug 2026
0
0
Sep 2026
0
200
Oct 2026
0
0
Når åpner leserne lerretene til Pérez Celis?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger leserne av Pérez Celis, sammenlignet med hva maleren skapte?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Tallene i en tabell
Stemning
Stemning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Kraftfull
71.4%
100.0%
Dramatisk intensitet
14.3%
0.0%
Mystisk
14.3%
0.0%
Emosjonell tone
Emosjonell tone
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Energisk
42.9%
100.0%
Rolig
14.3%
0.0%
Lystig
14.3%
0.0%
Melankolsk
14.3%
0.0%
Sjelelig oppløftende
14.3%
0.0%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mørkest
34.0%
16.7%
Myk skygge
20.0%
25.0%
Mild lysstyrke
28.0%
8.3%
Lyssterk balanse
10.0%
33.3%
Lyssterk
8.0%
16.7%
Fargemetning
Fargemetning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dempet
24.0%
29.2%
Subtile farger
18.0%
12.5%
Balansert mykhet
20.0%
20.8%
Tydelig fargepreg
28.0%
37.5%
Livlig farge
10.0%
0.0%
Fargepalett
Fargepalett
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Jordnær
29.7%
47.1%
Mørke toner
43.2%
11.8%
Nøytrale toner
21.6%
35.3%
Pastellfarger
0.0%
5.9%
Livlige og intense
2.7%
0.0%
Varme toner
2.7%
0.0%
Fargeintensitet
Fargeintensitet
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Monokromatisk
30.0%
20.8%
Balansert
44.0%
45.8%
Klar og intens
26.0%
33.3%
Kontrast
Kontrast
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Rolig
10.0%
12.5%
Mild
20.0%
8.3%
Balansert
12.0%
12.5%
Sterk kontrast
20.0%
12.5%
Uttalelse
38.0%
54.2%
Fargeharmoni
Fargeharmoni
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Uharmonisk fargepalett
38.0%
20.8%
Mykt sammensatt palett
14.0%
33.3%
Balansert harmoni
12.0%
20.8%
Sterk fargeharmoni
28.0%
20.8%
Samstemt palett
8.0%
4.2%
Hva er de favorittlerretene til Pérez Celis, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Tallene i en tabell
Kunstverk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
May 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Oct 2026
Todo es posible, todo existe
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Montevideo
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
De Natura Rerum
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self portrait to observe th…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
El pez mágico
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The head First step
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Endless
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
0
Paisaje Ideal
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Místico
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Músico
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
På hvilke språk er Pérez Celis lest?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange besøk per dag får Pérez Celis, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Tallene i en tabell
Dag
Besøkninger
Mon 12 Oct
0
Tue 13 Oct
0
Wed 14 Oct
0
Thu 15 Oct
0
Fri 16 Oct
0
Sat 17 Oct
0
Sun 18 Oct
100
Mon 19 Oct
0
Tue 20 Oct
0
Wed 21 Oct
0
Thu 22 Oct
0
Fri 23 Oct
0
Sat 24 Oct
0
Sun 25 Oct
0
Mon 26 Oct
0
Tue 27 Oct
0
Wed 28 Oct
0
Thu 29 Oct
0
Fri 30 Oct
0
Sat 31 Oct
0
Sun 1 Nov
0
Mon 2 Nov (prognose)
0
Tue 3 Nov (prognose)
0
Wed 4 Nov (prognose)
0
Thu 5 Nov (prognose)
0
Fri 6 Nov (prognose)
0
Sat 7 Nov (prognose)
0
Sun 8 Nov (prognose)
0
Mon 9 Nov (prognose)
0
Tue 10 Nov (prognose)
0
Wed 11 Nov (prognose)
0
Thu 12 Nov (prognose)
0
Fri 13 Nov (prognose)
0
Sat 14 Nov (prognose)
0
Sun 15 Nov (prognose)
0
Mon 16 Nov (prognose)
0
Tue 17 Nov (prognose)
0
Wed 18 Nov (prognose)
0
Thu 19 Nov (prognose)
0
Fri 20 Nov (prognose)
0
Sat 21 Nov (prognose)
0
Sun 22 Nov (prognose)
0
Hva leserne spør om angående Pérez Celis
Hvilke malerier av Pérez Celis blir mest sett?
Abriendo caminos først: 600 besøk, 25% av visningene. 10 lerreter er rangert over.
Hvor stor er leserskaren til Pérez Celis på TopImpressionists.com?
2300 besøk de siste tolv månedene: 500 på malerens side, 1800 på lerretene.
Hvilke malerier av Pérez Celis passer lesernes smak?
Lerreter som tilsvarer Energisk (Emosjonell tone) står for 100% av besøkene for 43% av katalogen.