Atelier — Gratis frakt til hele verden — Leveringstid 2–6 uker

      Samuel Hirszenberg Popularitet og besøksstatistikk

      1865 – 1908

      Hva inneholder denne siden?

      Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Samuel Hirszenberg på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

      Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

      Samuel Hirszenberg i tall og fakta

      The Black Banner er det verket av Samuel Hirszenberg som leserne oftest åpner: 400 besøk i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 44% av visningene. Deretter Landscape og Female Figure Study. Av totalt 1300 besøk: 500 på malerens side, 800 på maleriene. Jul 2026 var toppen: 900 besøk. En preferanse viser: Dempet (Fargemetning) står for 44% av besøkene for 17% av katalogen.

      Samuel Hirszenberg: de 4 lerretene lesere åpner mest

      Denne listen er rangert etter faktiske besøk på TopImpressionists.com over tolv måneder, ikke etter katalogscore. Førsteplassen er det mest besøkte lerretet av Samuel Hirszenberg.

      1. The Black Banner 1 The Black Banner, 1905 400 visninger · 44.4%
      2. Landscape 2 Landscape, 1895 200 visninger · 22.2%
      3. Female Figure Study 3 Female Figure Study 200 visninger · 22.2%
      4. The Sabbath Rest 4 The Sabbath Rest, 1894 100 visninger · 11.1%

      Hvordan endrer leserskaren til Samuel Hirszenberg seg fra måned til måned?

      Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

      Vis tallene
      MånedKunstnersideVerksider
      Oct 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      May 202600
      Jun 202600
      Jul 2026400500
      Aug 202600
      Sep 2026100300

      Hvordan blir lerretene til Samuel Hirszenberg vist frem i løpet av året?

      Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

      De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

      Hvordan sammenlignes de favorittlerretene til Samuel Hirszenberg gjennom året?

      Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

      Vis tallene
      KunstverkOct 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
      The Black Banner0000000001000200
      Bust of Teresa Silberstein000000000000
      The Sabbath Rest00000000010000
      In Brittany000000000000
      Landscape00000000020000
      Female Figure Study0000000001000100

      Hvilke språk bruker leserne til Samuel Hirszenberg?

      Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

      Vis tallene
      SpråkBesøkningerDel
      German100100.0%

      Hvordan ser de daglige besøkene til Samuel Hirszenberg ut, og hva skjer videre?

      Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

      Vis tallene
      DagBesøkninger
      Mon 21 Sep0
      Tue 22 Sep0
      Wed 23 Sep0
      Thu 24 Sep0
      Fri 25 Sep0
      Sat 26 Sep0
      Sun 27 Sep300
      Mon 28 Sep0
      Tue 29 Sep0
      Wed 30 Sep0
      Thu 1 Oct0
      Fri 2 Oct0
      Sat 3 Oct0
      Sun 4 Oct0
      Mon 5 Oct0
      Tue 6 Oct0
      Wed 7 Oct0
      Thu 8 Oct0
      Fri 9 Oct0
      Sat 10 Oct0
      Sun 11 Oct0
      Mon 12 Oct (prognose)0
      Tue 13 Oct (prognose)0
      Wed 14 Oct (prognose)0
      Thu 15 Oct (prognose)0
      Fri 16 Oct (prognose)0
      Sat 17 Oct (prognose)0
      Sun 18 Oct (prognose)0
      Mon 19 Oct (prognose)0
      Tue 20 Oct (prognose)0
      Wed 21 Oct (prognose)0
      Thu 22 Oct (prognose)0
      Fri 23 Oct (prognose)0
      Sat 24 Oct (prognose)0
      Sun 25 Oct (prognose)0
      Mon 26 Oct (prognose)0
      Tue 27 Oct (prognose)0
      Wed 28 Oct (prognose)0
      Thu 29 Oct (prognose)0
      Fri 30 Oct (prognose)0
      Sat 31 Oct (prognose)0
      Sun 1 Nov (prognose)0

      Samuel Hirszenberg: korte svar

      Hva er det mest viste lerretet av Samuel Hirszenberg?

      The Black Banner: 400 besøk, 44% av visningene til Samuel Hirszenberg. Listen går ned til rank 4.

      Hvor mange besøk får Samuel Hirszenberg?

      1300 de siste tolv månedene (500 på malerens side, 800 på lerretene).

      Foretrekker leserne en bestemt type lerret av Samuel Hirszenberg?

      Ja, Dempet (Fargemetning): 44% av besøkene for 17% av katalogen.