Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Sophie Taeuber-Arp på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.
Sophie Taeuber-Arp i tall og fakta
Composition of Circles and Overlapping Angles er det verket av Sophie Taeuber-Arp som leserne oftest åpner: 400 besøk i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 33% av visningene. Deretter Dada Head og Schematic Composition. Av totalt 1300 besøk: 400 på malerens side, 900 på maleriene. Jul 2026 var toppen: 700 besøk. En preferanse viser: Elegant (Stemning) står for 67% av besøkene for 22% av katalogen.
Sophie Taeuber-Arp: de 4 lerretene lesere åpner mest
Denne listen er rangert etter faktiske besøk på TopImpressionists.com over tolv måneder, ikke etter katalogscore. Førsteplassen er det mest besøkte lerretet av Sophie Taeuber-Arp.
Hvordan endrer leserskaren til Sophie Taeuber-Arp seg fra måned til måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
Måned
Kunstnerside
Verksider
Oct 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
May 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
100
600
Aug 2026
100
200
Sep 2026
200
100
Hvordan blir lerretene til Sophie Taeuber-Arp vist frem i løpet av året?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger leserne blant lerretene til Sophie Taeuber-Arp?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
Stemning
Stemning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Elegant
22.2%
66.7%
Harmonisk
44.4%
25.0%
Minimalistisk
11.1%
8.3%
Kraftfull
11.1%
0.0%
Seren
11.1%
0.0%
Emosjonell tone
Emosjonell tone
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Rolig
44.4%
75.0%
Ettertenksomt
44.4%
25.0%
Mysteriefylt
11.1%
0.0%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mørkest
0.0%
0.0%
Myk skygge
15.4%
0.0%
Mild lysstyrke
7.7%
0.0%
Lyssterk balanse
38.5%
66.7%
Lyssterk
38.5%
33.3%
Fargemetning
Fargemetning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dempet
61.5%
66.7%
Subtile farger
30.8%
33.3%
Balansert mykhet
7.7%
0.0%
Tydelig fargepreg
0.0%
0.0%
Livlig farge
0.0%
0.0%
Fargepalett
Fargepalett
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Nøytrale toner
75.0%
100.0%
Jordnær
16.7%
0.0%
Pastellfarger
8.3%
0.0%
Fargeintensitet
Fargeintensitet
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Monokromatisk
46.2%
41.7%
Balansert
53.8%
58.3%
Klar og intens
0.0%
0.0%
Kontrast
Kontrast
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Rolig
0.0%
0.0%
Mild
15.4%
0.0%
Balansert
7.7%
33.3%
Sterk kontrast
0.0%
0.0%
Uttalelse
76.9%
66.7%
Fargeharmoni
Fargeharmoni
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Uharmonisk fargepalett
30.8%
75.0%
Mykt sammensatt palett
7.7%
0.0%
Balansert harmoni
23.1%
0.0%
Sterk fargeharmoni
30.8%
0.0%
Samstemt palett
7.7%
25.0%
Hvordan sammenlignes de favorittlerretene til Sophie Taeuber-Arp gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
Kunstverk
Oct 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
May 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Shells and Flowers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Schematic Composition
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Composition of Circles and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Triptych. Vertical-Horizont…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Échelonnement désaxé
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dada Head
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dada Head
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dada Head
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Plate (folio 24) from
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Composition Dada
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hvilke språk bruker leserne til Sophie Taeuber-Arp?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
Språk
Besøkninger
Del
Italian
300
50.0%
Polish
200
33.3%
Spanish
100
16.7%
Hvordan ser de daglige besøkene til Sophie Taeuber-Arp ut, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
Dag
Besøkninger
Fri 25 Sep
0
Sat 26 Sep
0
Sun 27 Sep
0
Mon 28 Sep
300
Tue 29 Sep
100
Wed 30 Sep
300
Thu 1 Oct
0
Fri 2 Oct
0
Sat 3 Oct
0
Sun 4 Oct
100
Mon 5 Oct
200
Tue 6 Oct
100
Wed 7 Oct
0
Thu 8 Oct
100
Fri 9 Oct
0
Sat 10 Oct
0
Sun 11 Oct
0
Mon 12 Oct
200
Tue 13 Oct
200
Wed 14 Oct
300
Thu 15 Oct
100
Fri 16 Oct (prognose)
0
Sat 17 Oct (prognose)
0
Sun 18 Oct (prognose)
0
Mon 19 Oct (prognose)
300
Tue 20 Oct (prognose)
200
Wed 21 Oct (prognose)
300
Thu 22 Oct (prognose)
100
Fri 23 Oct (prognose)
0
Sat 24 Oct (prognose)
0
Sun 25 Oct (prognose)
0
Mon 26 Oct (prognose)
300
Tue 27 Oct (prognose)
200
Wed 28 Oct (prognose)
300
Thu 29 Oct (prognose)
100
Fri 30 Oct (prognose)
0
Sat 31 Oct (prognose)
0
Sun 1 Nov (prognose)
0
Mon 2 Nov (prognose)
300
Tue 3 Nov (prognose)
200
Wed 4 Nov (prognose)
300
Thu 5 Nov (prognose)
100
Sophie Taeuber-Arp: korte svar
Hva er det mest viste lerretet av Sophie Taeuber-Arp?
Composition of Circles and Overlapping Angles: 400 besøk, 33% av visningene til Sophie Taeuber-Arp. Listen går ned til rank 4.
Hvor mange besøk får Sophie Taeuber-Arp?
1300 de siste tolv månedene (400 på malerens side, 900 på lerretene).
Foretrekker leserne en bestemt type lerret av Sophie Taeuber-Arp?
Ja, Elegant (Stemning): 67% av besøkene for 22% av katalogen.