Atelier — Gratis frakt til hele verden — Leveringstid 2–6 uker

      Stuart Davis Lesere og mest viste lerreter

      1892 – 1964

      Hva inneholder denne siden?

      Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Stuart Davis på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

      Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

      Stuart Davis og leserne

      I løpet av tolv måneder var det mest viste verket av Stuart Davis på TopImpressionists.com Visa 1: 300 visninger, noe som utgjør 6% av alle visninger for maleren. Garage No. 1 og Study for ''Blips and Ifs'' følger etter. Stuart Davis har totalt 5400 besøk: 1100 på malerens side og 4300 på enkelte lerreter. Oppmerksomheten har sunket med 43% fra Aug 2026 til Sep 2026. Den mest populære måneden var Jul 2026, med 4100 besøk. Lesere surfer på enheter (83%) og telefoner (17%). Lesere tiltrekkes av Jordnær (Fargepalett): 32% av besøkene, for 19% av malerens katalog.

      De 10 lerretene til Stuart Davis som vekker mest oppmerksomhet

      Beregnet ut fra antall besøk de siste tolv månedene på TopImpressionists.com: de 10 lerretene til Stuart Davis som leserne åpner oftest, med nummer én først.

      1. Visa 1 1 Visa 1 300 visninger · 6.4%
      2. Garage No. 1 2 Garage No. 1, 1917 200 visninger · 4.3%
      3. Study for ''Blips and Ifs'' 3 Study for ''Blips and Ifs'' 200 visninger · 4.3%
      4. Odol 4 Odol 100 visninger · 2.1%
      5. The Mellow Pad 5 The Mellow Pad 100 visninger · 2.1%
      6. Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York) 6 Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York), 1938 100 visninger · 2.1%
      7. Waterfront Landscape 7 Waterfront Landscape, 1936 100 visninger · 2.1%
      8. Composition 8 Composition, 1935 100 visninger · 2.1%
      9. Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style 9 Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style 100 visninger · 2.1%
      10. T View 10 T View, 1951 100 visninger · 2.1%

      Hvor mange lesere besøker siden til Stuart Davis hver måned?

      Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

      Se tallene
      MånedKunstnersideVerksider
      Oct 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      May 202600
      Jun 20260200
      Jul 20265003600
      Aug 2026200500
      Sep 20264000

      Hvor ofte blir lerretene til Stuart Davis åpnet?

      Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

      De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

      Hvilke malerier av Stuart Davis har flest visninger, måned for måned?

      Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

      Se tallene
      KunstverkOct 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
      Odol00000000001000
      Rocks, Gloucester000000000000
      The Mellow Pad00000000010000
      Tropes de Teens000000000000
      Visa 1000000001001001000
      Report rockport000000000000
      Owh! in San Pao000000000000
      Hot Still-Scape for Six Col…00000000010000
      Sketch000000000000
      Rapt at Rappaport's000000000000

      Hvilke enheter bruker leserne for å følge Stuart Davis?

      Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.

      Se tallene
      EnhetBesøkningerDel
      enheter450083.3%
      telefoner90016.7%

      På hvilke språk leses Stuart Davis?

      Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

      Se tallene
      SpråkBesøkningerDel
      English400100.0%

      Hvor mange besøk får Stuart Davis hver dag, og hva er prognosen?

      Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

      Se tallene
      DagBesøkninger
      Mon 21 Sep0
      Tue 22 Sep0
      Wed 23 Sep100
      Thu 24 Sep0
      Fri 25 Sep0
      Sat 26 Sep0
      Sun 27 Sep100
      Mon 28 Sep0
      Tue 29 Sep0
      Wed 30 Sep100
      Thu 1 Oct0
      Fri 2 Oct100
      Sat 3 Oct0
      Sun 4 Oct0
      Mon 5 Oct0
      Tue 6 Oct0
      Wed 7 Oct100
      Thu 8 Oct0
      Fri 9 Oct200
      Sat 10 Oct0
      Sun 11 Oct0
      Mon 12 Oct (prognose)0
      Tue 13 Oct (prognose)0
      Wed 14 Oct (prognose)100
      Thu 15 Oct (prognose)0
      Fri 16 Oct (prognose)100
      Sat 17 Oct (prognose)0
      Sun 18 Oct (prognose)0
      Mon 19 Oct (prognose)0
      Tue 20 Oct (prognose)0
      Wed 21 Oct (prognose)200
      Thu 22 Oct (prognose)0
      Fri 23 Oct (prognose)200
      Sat 24 Oct (prognose)0
      Sun 25 Oct (prognose)100
      Mon 26 Oct (prognose)0
      Tue 27 Oct (prognose)0
      Wed 28 Oct (prognose)200
      Thu 29 Oct (prognose)0
      Fri 30 Oct (prognose)200
      Sat 31 Oct (prognose)0
      Sun 1 Nov (prognose)100

      Spørsmål om Stuart Davis

      Hvilke lerreter av Stuart Davis er de mest populære?

      Visa 1 ligger an med 300 besøk (6% av visningene til Stuart Davis). Rangeringen ovenfor viser de 10 mest viste.

      Hvor mange leste om Stuart Davis på TopImpressionists.com?

      5400 besøk i løpet av tolv måneder, 1100 på malerens side og 4300 på enkelte lerreter.

      På hvilke enheter følger leserne Stuart Davis?

      Lesere følger Stuart Davis på enheter (83%) og telefoner (17%); enheter utgjør 83% av besøkene.

      Hvilken type lerreter foretrekker leserne i Stuart Davis?

      Jordnær (Fargepalett): 32% av besøkene, mot 19% av katalogen.