Atelier — Gratis frakt til hele verden — Leveringstid 2–6 uker

      Su Xin Ping Leserne og lerretene

      1954

      Hva inneholder denne siden?

      Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Su Xin Ping på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

      Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

      Su Xin Ping: hva et år med besøk forteller

      Det mest leste maleriet er Tosting No.32: 100 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 17% av alt som er lest om Su Xin Ping. Etterfølges av Landscape No.5 og Tosting No.23. Malerenes side: 600 visninger. Malerier: 300. Totalt: 900. Lesingen avtar: 100% færre besøk fra Aug 2026 til Sep 2026. Beste måned: Jul 2026, 800 besøk. De velger Uttalelse (Kontrast) oftere enn katalogen antyder: 83% av besøkene, 53% av lerretene.

      De 6 mest viste lerretene til Su Xin Ping

      De 6 lerretene til Su Xin Ping som TopImpressionists.com-lesere har åpnet mest i løpet av de siste tolv månedene, sortert etter antall besøk.

      1. Tosting No.32 1 Tosting No.32 100 visninger · 16.7%
      2. Landscape No.5 2 Landscape No.5 100 visninger · 16.7%
      3. Tosting No.23 3 Tosting No.23 100 visninger · 16.7%
      4. Landscape No.12 4 Landscape No.12 100 visninger · 16.7%
      5. The Rushing Man No.2 5 The Rushing Man No.2 100 visninger · 16.7%
      6. Fluttering Clouds No.1 6 Fluttering Clouds No.1 100 visninger · 16.7%

      Når besøker leserne siden til Su Xin Ping?

      Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

      Tallene i en tabell
      MånedKunstnersideVerksider
      Oct 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      May 202600
      Jun 202600
      Jul 2026600200
      Aug 20260100
      Sep 202600

      Når åpner leserne lerretene til Su Xin Ping?

      Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

      De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

      Hva er de favorittlerretene til Su Xin Ping, måned for måned?

      Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

      Tallene i en tabell
      KunstverkOct 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
      Tosting No.25000000000000
      Landscape No.5000000000000
      Tosting No.3200000000010000
      Tosting No.2300000000010000
      Tosting No.27000000000000
      Tosting No.30000000000000
      Tosting No.26000000000000
      Landscape No.11000000000000
      Landscape No.1200000000001000
      Landscape No.9000000000000

      På hvilke språk er Su Xin Ping lest?

      Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

      Tallene i en tabell
      SpråkBesøkningerDel
      Danish100100.0%

      Hvor mange besøk per dag får Su Xin Ping, og hva skjer videre?

      Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

      Tallene i en tabell
      DagBesøkninger
      Fri 2 Oct0
      Sat 3 Oct0
      Sun 4 Oct0
      Mon 5 Oct0
      Tue 6 Oct0
      Wed 7 Oct0
      Thu 8 Oct0
      Fri 9 Oct0
      Sat 10 Oct100
      Sun 11 Oct0
      Mon 12 Oct0
      Tue 13 Oct0
      Wed 14 Oct0
      Thu 15 Oct0
      Fri 16 Oct0
      Sat 17 Oct0
      Sun 18 Oct0
      Mon 19 Oct0
      Tue 20 Oct100
      Wed 21 Oct0
      Thu 22 Oct0
      Fri 23 Oct (prognose)0
      Sat 24 Oct (prognose)100
      Sun 25 Oct (prognose)0
      Mon 26 Oct (prognose)0
      Tue 27 Oct (prognose)100
      Wed 28 Oct (prognose)0
      Thu 29 Oct (prognose)0
      Fri 30 Oct (prognose)0
      Sat 31 Oct (prognose)100
      Sun 1 Nov (prognose)0
      Mon 2 Nov (prognose)0
      Tue 3 Nov (prognose)100
      Wed 4 Nov (prognose)0
      Thu 5 Nov (prognose)0
      Fri 6 Nov (prognose)0
      Sat 7 Nov (prognose)100
      Sun 8 Nov (prognose)0
      Mon 9 Nov (prognose)0
      Tue 10 Nov (prognose)100
      Wed 11 Nov (prognose)0
      Thu 12 Nov (prognose)0

      Hva leserne spør om angående Su Xin Ping

      Hvilke malerier av Su Xin Ping blir mest sett?

      Tosting No.32 først: 100 besøk, 17% av visningene. 6 lerreter er rangert over.

      Hvor stor er leserskaren til Su Xin Ping på TopImpressionists.com?

      900 besøk de siste tolv månedene: 600 på malerens side, 300 på lerretene.

      Hvilke malerier av Su Xin Ping passer lesernes smak?

      Lerreter som tilsvarer Uttalelse (Kontrast) står for 83% av besøkene for 53% av katalogen.