Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Theodoor Van Thulden på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.
Theodoor Van Thulden og leserne
I løpet av tolv måneder var det mest viste verket av Theodoor Van Thulden på TopImpressionists.com Triumph der Galathea: 600 visninger, noe som utgjør 17% av alle visninger for maleren. Time Reveals the Truth og Harmony and Marriage følger etter. Theodoor Van Thulden har totalt 3600 besøk: 300 på malerens side og 3300 på enkelte lerreter. Oppmerksomheten har sunket med 50% fra Aug 2026 til Sep 2026. Den mest populære måneden var Jul 2026, med 2700 besøk. Lesere surfer på enheter (81%) og telefoner (19%). Lesere tiltrekkes av Balansert (Fargeintensitet): 80% av besøkene, for 44% av malerens katalog.
De 10 lerretene til Theodoor Van Thulden som vekker mest oppmerksomhet
Beregnet ut fra antall besøk de siste tolv månedene på TopImpressionists.com: de 10 lerretene til Theodoor Van Thulden som leserne åpner oftest, med nummer én først.
Hvor mange lesere besøker siden til Theodoor Van Thulden hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
Måned
Kunstnerside
Verksider
Oct 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
May 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
300
2400
Aug 2026
0
600
Sep 2026
0
300
Hvor ofte blir lerretene til Theodoor Van Thulden åpnet?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type lerreter velger leserne av Theodoor Van Thulden?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
Stemning
Stemning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Elegant
45.5%
47.1%
Dramatisk intensitet
45.5%
17.6%
Eterisk
9.1%
35.3%
Emosjonell tone
Emosjonell tone
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Romantisk og varm
18.2%
47.1%
Dramatisk
45.5%
11.8%
Ettertenksomt
18.2%
23.5%
Mysteriefylt
0.0%
17.6%
Lyset som bryter frem
9.1%
0.0%
Sjelelig oppløftende
9.1%
0.0%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mørkest
50.0%
54.3%
Myk skygge
30.0%
28.6%
Mild lysstyrke
12.0%
17.1%
Lyssterk balanse
4.0%
0.0%
Lyssterk
4.0%
0.0%
Fargemetning
Fargemetning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dempet
32.0%
22.9%
Subtile farger
34.0%
20.0%
Balansert mykhet
28.0%
57.1%
Tydelig fargepreg
6.0%
0.0%
Livlig farge
0.0%
0.0%
Fargepalett
Fargepalett
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Jordnær
83.3%
100.0%
Nøytrale toner
9.5%
0.0%
Mørke toner
7.1%
0.0%
Fargeintensitet
Fargeintensitet
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Monokromatisk
48.0%
20.0%
Balansert
44.0%
80.0%
Klar og intens
8.0%
0.0%
Kontrast
Kontrast
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Rolig
10.0%
2.9%
Mild
22.0%
8.6%
Balansert
16.0%
28.6%
Sterk kontrast
34.0%
45.7%
Uttalelse
18.0%
14.3%
Fargeharmoni
Fargeharmoni
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Uharmonisk fargepalett
4.0%
5.7%
Mykt sammensatt palett
6.0%
8.6%
Balansert harmoni
4.0%
8.6%
Sterk fargeharmoni
50.0%
42.9%
Samstemt palett
36.0%
34.3%
Hvilke malerier av Theodoor Van Thulden har flest visninger, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
Kunstverk
Oct 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
May 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Triumph der Galathea
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
300
100
Time Reveals the Truth
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
The Visitation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
SAINT FRANCOIS DE PAULE GUE…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Return of Peace
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The provinces of Brabant, H…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Discovery of Purple
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Apollo and Daphne
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
L'ALLIANCE DE LA FRANCE ET…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Saint François de Paule pro…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Hvilke enheter bruker leserne for å følge Theodoor Van Thulden?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
Enhet
Besøkninger
Del
enheter
2900
80.6%
telefoner
700
19.4%
På hvilke språk leses Theodoor Van Thulden?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange besøk får Theodoor Van Thulden hver dag, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
Dag
Besøkninger
Sun 27 Sep
0
Mon 28 Sep
0
Tue 29 Sep
0
Wed 30 Sep
0
Thu 1 Oct
0
Fri 2 Oct
0
Sat 3 Oct
0
Sun 4 Oct
0
Mon 5 Oct
200
Tue 6 Oct
0
Wed 7 Oct
0
Thu 8 Oct
300
Fri 9 Oct
400
Sat 10 Oct
300
Sun 11 Oct
0
Mon 12 Oct
0
Tue 13 Oct
100
Wed 14 Oct
0
Thu 15 Oct
100
Fri 16 Oct
0
Sat 17 Oct
0
Sun 18 Oct (prognose)
0
Mon 19 Oct (prognose)
0
Tue 20 Oct (prognose)
0
Wed 21 Oct (prognose)
0
Thu 22 Oct (prognose)
100
Fri 23 Oct (prognose)
100
Sat 24 Oct (prognose)
100
Sun 25 Oct (prognose)
0
Mon 26 Oct (prognose)
100
Tue 27 Oct (prognose)
0
Wed 28 Oct (prognose)
0
Thu 29 Oct (prognose)
100
Fri 30 Oct (prognose)
100
Sat 31 Oct (prognose)
100
Sun 1 Nov (prognose)
0
Mon 2 Nov (prognose)
100
Tue 3 Nov (prognose)
0
Wed 4 Nov (prognose)
0
Thu 5 Nov (prognose)
100
Fri 6 Nov (prognose)
100
Sat 7 Nov (prognose)
100
Spørsmål om Theodoor Van Thulden
Hvilke lerreter av Theodoor Van Thulden er de mest populære?
Triumph der Galathea ligger an med 600 besøk (17% av visningene til Theodoor Van Thulden). Rangeringen ovenfor viser de 10 mest viste.
Hvor mange leste om Theodoor Van Thulden på TopImpressionists.com?
3600 besøk i løpet av tolv måneder, 300 på malerens side og 3300 på enkelte lerreter.
På hvilke enheter følger leserne Theodoor Van Thulden?
Lesere følger Theodoor Van Thulden på enheter (81%) og telefoner (19%); enheter utgjør 81% av besøkene.
Hvilken type lerreter foretrekker leserne i Theodoor Van Thulden?
Balansert (Fargeintensitet): 80% av besøkene, mot 44% av katalogen.