Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Valerio Castello på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.
Valerio Castello: hva et år med besøk forteller
Det mest leste maleriet er Sacra famiglia e angeli: 200 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 29% av alt som er lest om Valerio Castello. Etterfølges av St. Peter baptizes St. James og Moses Striking the Rock. Malerenes side: 200 visninger. Malerier: 600. Totalt: 800. Beste måned: Jul 2026, 600 besøk. De velger Samstemt palett (Fargeharmoni) oftere enn katalogen antyder: 57% av besøkene, 15% av lerretene.
De 6 mest viste lerretene til Valerio Castello
De 6 lerretene til Valerio Castello som TopImpressionists.com-lesere har åpnet mest i løpet av de siste tolv månedene, sortert etter antall besøk.
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
Måned
Kunstnerside
Verksider
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
May 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
100
500
Aug 2026
0
100
Sep 2026
0
0
Oct 2026
100
0
Når åpner leserne lerretene til Valerio Castello?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger leserne av Valerio Castello, sammenlignet med hva maleren skapte?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Tallene i en tabell
Stemning
Stemning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dramatisk intensitet
75.0%
50.0%
Klassisk
8.3%
25.0%
Drømmende og romantisk
8.3%
25.0%
Elegant
8.3%
0.0%
Emosjonell tone
Emosjonell tone
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Sjelelig oppløftende
33.3%
50.0%
Dramatisk
33.3%
0.0%
Melankolsk
8.3%
25.0%
Mysteriefylt
8.3%
25.0%
Rolig
8.3%
0.0%
Romantisk og varm
8.3%
0.0%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mørkest
70.0%
71.4%
Myk skygge
25.0%
28.6%
Mild lysstyrke
5.0%
0.0%
Lyssterk balanse
0.0%
0.0%
Lyssterk
0.0%
0.0%
Fargemetning
Fargemetning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dempet
20.0%
28.6%
Subtile farger
45.0%
28.6%
Balansert mykhet
30.0%
28.6%
Tydelig fargepreg
5.0%
14.3%
Livlig farge
0.0%
0.0%
Fargeintensitet
Fargeintensitet
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Monokromatisk
50.0%
57.1%
Balansert
45.0%
28.6%
Klar og intens
5.0%
14.3%
Kontrast
Kontrast
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Rolig
10.0%
0.0%
Mild
45.0%
71.4%
Balansert
10.0%
14.3%
Sterk kontrast
25.0%
14.3%
Uttalelse
10.0%
0.0%
Fargeharmoni
Fargeharmoni
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Uharmonisk fargepalett
0.0%
0.0%
Mykt sammensatt palett
5.0%
0.0%
Balansert harmoni
10.0%
14.3%
Sterk fargeharmoni
70.0%
28.6%
Samstemt palett
15.0%
57.1%
Hva er de favorittlerretene til Valerio Castello, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Tallene i en tabell
Kunstverk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
May 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Oct 2026
Rest of the Holy Family
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Massacre of the Innocen…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Sacrifice of Noah
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Massacre of the Innocents
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Adoration of the Shephe…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ecce Homo
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Virgin and Child with S…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Rebecca at the Well
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
St. Peter baptizes St. James
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Virgin of the Compote-d…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
På hvilke språk er Valerio Castello lest?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Tallene i en tabell
Språk
Besøkninger
Del
French
100
100.0%
Hvor mange besøk per dag får Valerio Castello, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Tallene i en tabell
Dag
Besøkninger
Sun 18 Oct
0
Mon 19 Oct
0
Tue 20 Oct
0
Wed 21 Oct
0
Thu 22 Oct
0
Fri 23 Oct
0
Sat 24 Oct
0
Sun 25 Oct
0
Mon 26 Oct
0
Tue 27 Oct
0
Wed 28 Oct
0
Thu 29 Oct
0
Fri 30 Oct
0
Sat 31 Oct
0
Sun 1 Nov
0
Mon 2 Nov
0
Tue 3 Nov
0
Wed 4 Nov
0
Thu 5 Nov
100
Fri 6 Nov
0
Sat 7 Nov
0
Sun 8 Nov (prognose)
0
Mon 9 Nov (prognose)
0
Tue 10 Nov (prognose)
0
Wed 11 Nov (prognose)
0
Thu 12 Nov (prognose)
100
Fri 13 Nov (prognose)
0
Sat 14 Nov (prognose)
0
Sun 15 Nov (prognose)
0
Mon 16 Nov (prognose)
0
Tue 17 Nov (prognose)
0
Wed 18 Nov (prognose)
0
Thu 19 Nov (prognose)
200
Fri 20 Nov (prognose)
0
Sat 21 Nov (prognose)
0
Sun 22 Nov (prognose)
0
Mon 23 Nov (prognose)
0
Tue 24 Nov (prognose)
0
Wed 25 Nov (prognose)
0
Thu 26 Nov (prognose)
200
Fri 27 Nov (prognose)
0
Sat 28 Nov (prognose)
0
Hva leserne spør om angående Valerio Castello
Hvilke malerier av Valerio Castello blir mest sett?
Sacra famiglia e angeli først: 200 besøk, 29% av visningene. 6 lerreter er rangert over.
Hvor stor er leserskaren til Valerio Castello på TopImpressionists.com?
800 besøk de siste tolv månedene: 200 på malerens side, 600 på lerretene.
Hvilke malerier av Valerio Castello passer lesernes smak?
Lerreter som tilsvarer Samstemt palett (Fargeharmoni) står for 57% av besøkene for 15% av katalogen.