Atelier — Gratis frakt til hele verden — Leveringstid 2–6 uker

      Victor Meirelles Lesere og mest viste lerreter

      1832 – 1903

      Hva inneholder denne siden?

      Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Victor Meirelles på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

      Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

      Hvor mange lesere besøker siden til Victor Meirelles hver måned?

      Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

      Se tallene
      MånedKunstnersideVerksider
      Oct 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      May 202600
      Jun 202600
      Jul 202600
      Aug 202600
      Sep 202600

      Hvor ofte blir lerretene til Victor Meirelles åpnet?

      Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

      De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

      Hvilke malerier av Victor Meirelles har flest visninger, måned for måned?

      Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

      Se tallene
      KunstverkOct 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
      Study of Italian clothes000000000000
      Estudo de traje000000000000
      Degolação de São João Batis…000000000000
      Estudo de Panejamento 25000000000000
      Estudo de Panejamento 24000000000000
      Estudo de Panejamento 23000000000000
      Estudo de Panejamento 22000000000000
      Estudo de Panejamento 21000000000000
      Estudo de Panejamento 20000000000000
      Estudo de Panejamento 19000000000000

      På hvilke språk leses Victor Meirelles?

      Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

      Hvor mange besøk får Victor Meirelles hver dag, og hva er prognosen?

      Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

      Se tallene
      DagBesøkninger
      Sun 4 Oct0
      Mon 5 Oct0
      Tue 6 Oct0
      Wed 7 Oct0
      Thu 8 Oct0
      Fri 9 Oct0
      Sat 10 Oct0
      Sun 11 Oct0
      Mon 12 Oct0
      Tue 13 Oct0
      Wed 14 Oct0
      Thu 15 Oct0
      Fri 16 Oct0
      Sat 17 Oct0
      Sun 18 Oct0
      Mon 19 Oct0
      Tue 20 Oct0
      Wed 21 Oct0
      Thu 22 Oct0
      Fri 23 Oct0
      Sat 24 Oct0
      Sun 25 Oct (prognose)0
      Mon 26 Oct (prognose)0
      Tue 27 Oct (prognose)0
      Wed 28 Oct (prognose)0
      Thu 29 Oct (prognose)0
      Fri 30 Oct (prognose)0
      Sat 31 Oct (prognose)0
      Sun 1 Nov (prognose)0
      Mon 2 Nov (prognose)0
      Tue 3 Nov (prognose)0
      Wed 4 Nov (prognose)0
      Thu 5 Nov (prognose)0
      Fri 6 Nov (prognose)0
      Sat 7 Nov (prognose)0
      Sun 8 Nov (prognose)0
      Mon 9 Nov (prognose)0
      Tue 10 Nov (prognose)0
      Wed 11 Nov (prognose)0
      Thu 12 Nov (prognose)0
      Fri 13 Nov (prognose)0
      Sat 14 Nov (prognose)0