Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Willem Van Mieris på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.
Willem Van Mieris i tall og fakta
Landscape with Ruins, Nymphs Bathing er det verket av Willem Van Mieris som leserne oftest åpner: 400 besøk i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 18% av visningene. Deretter Interior with a Cavalier and Lady og LE MARCHAND DE GIBIER. Av totalt 2500 besøk: 600 på malerens side, 1900 på maleriene. Lyset svinner litt: 50% færre besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Jul 2026 var toppen: 2100 besøk. En preferanse viser: Romantisk og varm (Emosjonell tone) står for 47% av besøkene for 0% av katalogen.
Willem Van Mieris: de 10 lerretene lesere åpner mest
Denne listen er rangert etter faktiske besøk på TopImpressionists.com over tolv måneder, ikke etter katalogscore. Førsteplassen er det mest besøkte lerretet av Willem Van Mieris.
Hvordan endrer leserskaren til Willem Van Mieris seg fra måned til måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
Måned
Kunstnerside
Verksider
Oct 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
May 2026
0
0
Jun 2026
0
100
Jul 2026
600
1500
Aug 2026
0
200
Sep 2026
0
100
Hvordan blir lerretene til Willem Van Mieris vist frem i løpet av året?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger leserne blant lerretene til Willem Van Mieris?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
Stemning
Stemning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Elegant
44.4%
80.0%
Dramatisk intensitet
44.4%
6.7%
Klassisk
11.1%
13.3%
Emosjonell tone
Emosjonell tone
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Romantisk og varm
0.0%
46.7%
Rolig
44.4%
13.3%
Ettertenksomt
11.1%
26.7%
Anspent
22.2%
6.7%
Dramatisk
11.1%
0.0%
Melankolsk
0.0%
6.7%
Mysteriefylt
11.1%
0.0%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mørkest
70.0%
50.0%
Myk skygge
14.0%
22.7%
Mild lysstyrke
10.0%
22.7%
Lyssterk balanse
2.0%
4.5%
Lyssterk
4.0%
0.0%
Fargemetning
Fargemetning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dempet
52.0%
45.5%
Subtile farger
38.0%
45.5%
Balansert mykhet
8.0%
4.5%
Tydelig fargepreg
2.0%
4.5%
Livlig farge
0.0%
0.0%
Fargepalett
Fargepalett
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Jordnær
88.1%
86.7%
Nøytrale toner
9.5%
6.7%
Mørke toner
2.4%
6.7%
Fargeintensitet
Fargeintensitet
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Monokromatisk
74.0%
45.5%
Balansert
24.0%
50.0%
Klar og intens
2.0%
4.5%
Kontrast
Kontrast
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Rolig
26.0%
4.5%
Mild
26.0%
18.2%
Balansert
10.0%
13.6%
Sterk kontrast
18.0%
36.4%
Uttalelse
20.0%
27.3%
Fargeharmoni
Fargeharmoni
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Uharmonisk fargepalett
12.0%
27.3%
Mykt sammensatt palett
2.0%
4.5%
Balansert harmoni
12.0%
18.2%
Sterk fargeharmoni
48.0%
45.5%
Samstemt palett
26.0%
4.5%
Hvordan sammenlignes de favorittlerretene til Willem Van Mieris gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
Kunstverk
Oct 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
May 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
LES BULLES DE SAVON
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Greengrocer
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
LA CUISINIERE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Expulsion of Hagar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
The Escaped Bird
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Venus and Cupid
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Children's Games
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
LE MARCHAND DE GIBIER
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Bacchanalian Scene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape with Ruins, Nymph…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Hvilke språk bruker leserne til Willem Van Mieris?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvordan ser de daglige besøkene til Willem Van Mieris ut, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
Dag
Besøkninger
Sun 27 Sep
0
Mon 28 Sep
0
Tue 29 Sep
0
Wed 30 Sep
0
Thu 1 Oct
0
Fri 2 Oct
0
Sat 3 Oct
200
Sun 4 Oct
100
Mon 5 Oct
0
Tue 6 Oct
0
Wed 7 Oct
0
Thu 8 Oct
0
Fri 9 Oct
0
Sat 10 Oct
0
Sun 11 Oct
0
Mon 12 Oct
0
Tue 13 Oct
100
Wed 14 Oct
0
Thu 15 Oct
0
Fri 16 Oct
0
Sat 17 Oct
0
Sun 18 Oct (prognose)
0
Mon 19 Oct (prognose)
0
Tue 20 Oct (prognose)
0
Wed 21 Oct (prognose)
0
Thu 22 Oct (prognose)
0
Fri 23 Oct (prognose)
0
Sat 24 Oct (prognose)
0
Sun 25 Oct (prognose)
0
Mon 26 Oct (prognose)
0
Tue 27 Oct (prognose)
0
Wed 28 Oct (prognose)
0
Thu 29 Oct (prognose)
0
Fri 30 Oct (prognose)
0
Sat 31 Oct (prognose)
0
Sun 1 Nov (prognose)
0
Mon 2 Nov (prognose)
0
Tue 3 Nov (prognose)
0
Wed 4 Nov (prognose)
0
Thu 5 Nov (prognose)
0
Fri 6 Nov (prognose)
0
Sat 7 Nov (prognose)
0
Willem Van Mieris: korte svar
Hva er det mest viste lerretet av Willem Van Mieris?
Landscape with Ruins, Nymphs Bathing: 400 besøk, 18% av visningene til Willem Van Mieris. Listen går ned til rank 10.
Hvor mange besøk får Willem Van Mieris?
2500 de siste tolv månedene (600 på malerens side, 1900 på lerretene).
Foretrekker leserne en bestemt type lerret av Willem Van Mieris?
Ja, Romantisk og varm (Emosjonell tone): 47% av besøkene for 0% av katalogen.