Pracownia — Bezpłatna wysyłka na cały świat — Czas dostawy: 2–6 tygodni

      Adriaen Brouwer Czytelnicy i najczęściej oglądane płótna

      1635 – 1638

      O czym jest ta strona?

      Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Adriaen Brouwer w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

      Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

      Adriaen Brouwer i czytelnicy

      W ciągu dwunastu miesięcy najbardziej oglądanym dziełem Adriaen Brouwer w serwisie TopImpressionists.com był obraz Feeling: 500 wyświetleń, co stanowi 11% wszystkich odsłon tego malarza. Następni są The Smokers i In the Tavern. Adriaen Brouwer przyciągnął łącznie 5 200 wizyt: 1 000 na stronie artysty i 4 200 na pojedynczych płótnach. Zainteresowanie rośnie: liczba odwiedzin wzrosła o 83% w okresie od Sie 2026 do Wrz 2026. Najlepszym miesiącem był Lip 2026, kiedy odnotowano 3 500 wizyt. Czytelnicy przeglądają treści na urządzenia (90%) i telefony (10%). Czytelnicy przyciąga Melancholijny (Wydźwięk emocjonalny): 32% odwiedzin, przy 11% katalogu malarza.

      10 płócien Adriaen Brouwer, które przyciągają najwięcej uwagi

      Liczba odwiedzin w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy w serwisie TopImpressionists.com: 10 płócien Adriaen Brouwer najczęściej otwieranych przez czytelników, od miejsca pierwszego.

      1. Feeling 1 Feeling, 1635 500 wizyt · 10,6%
      2. The Smokers 2 The Smokers, 1638 500 wizyt · 10,6%
      3. In the Tavern 3 In the Tavern 400 wizyt · 8,5%
      4. Brawling Peasants 4 Brawling Peasants 300 wizyt · 6,4%
      5. Twilight Landscape 5 Twilight Landscape, 1633 300 wizyt · 6,4%
      6. Peasants playing cards in a tavern 6 Peasants playing cards in a tavern, 1635 200 wizyt · 4,3%
      7. Farmers Fight Party 7 Farmers Fight Party 200 wizyt · 4,3%
      8. Moonlit landscape 8 Moonlit landscape, 1636 200 wizyt · 4,3%
      9. Avarice 9 Avarice 200 wizyt · 4,3%
      10. Interior of a Tavern 10 Interior of a Tavern, 1630 100 wizyt · 2,1%

      Ilu czytelników odwiedza stronę Adriaen Brouwer każdego miesiąca?

      Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

      Zobacz statystyki
      MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
      Paź 202500
      Lis 202500
      Gru 202500
      Sty 202600
      Lut 202600
      Mar 202600
      Kwi 202600
      Maj 202600
      Cze 202600
      Lip 20268002 700
      Sie 20260600
      Wrz 2026200900

      Jak często udostępniane są płótna artysty Adriaen Brouwer?

      Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

      Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

      Które płótna Adriaen Brouwer przyciągają najwięcej odwiedzin, miesiąc po miesiącu?

      Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

      Zobacz statystyki
      Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
      Twilight Landscape0000000002000100
      In the Tavern0000000001000300
      Brawling Peasants0000000001001000
      Smoking Men000000000000
      In the Tavern000000000000
      Interior of a Smoking Room00000000010000
      The Back Operation00000000000100
      The Smokers0000000003000100
      Interior of a Tavern00000000001000
      Peasants Smoking and Drinki…00000000001000

      Z jakich urządzeń korzystają czytelnicy, aby śledzić Adriaen Brouwer?

      Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

      Zobacz statystyki
      UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
      urządzenia4 70090,4%
      telefony5009,6%

      W jakich językach czytany jest Adriaen Brouwer?

      Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

      Zobacz statystyki
      JęzykOdwiedzinyUdostępnij
      czeski200100,0%

      Ile dziennie odwiedzin ma Adriaen Brouwer i jaka jest prognoza?

      Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

      Zobacz statystyki
      DzieńOdwiedziny
      Pon 21 Wrz0
      Wt 22 Wrz100
      Śr 23 Wrz300
      Czw 24 Wrz0
      Pt 25 Wrz0
      So 26 Wrz0
      Nd 27 Wrz100
      Pon 28 Wrz0
      Wt 29 Wrz0
      Śr 30 Wrz100
      Czw 1 Paź0
      Pt 2 Paź0
      So 3 Paź100
      Nd 4 Paź0
      Pon 5 Paź0
      Wt 6 Paź0
      Śr 7 Paź0
      Czw 8 Paź0
      Pt 9 Paź0
      So 10 Paź100
      Nd 11 Paź0
      Pon 12 Paź (prognoza)0
      Wt 13 Paź (prognoza)0
      Śr 14 Paź (prognoza)0
      Czw 15 Paź (prognoza)0
      Pt 16 Paź (prognoza)0
      So 17 Paź (prognoza)0
      Nd 18 Paź (prognoza)0
      Pon 19 Paź (prognoza)0
      Wt 20 Paź (prognoza)0
      Śr 21 Paź (prognoza)0
      Czw 22 Paź (prognoza)0
      Pt 23 Paź (prognoza)0
      So 24 Paź (prognoza)0
      Nd 25 Paź (prognoza)0
      Pon 26 Paź (prognoza)0
      Wt 27 Paź (prognoza)0
      Śr 28 Paź (prognoza)0
      Czw 29 Paź (prognoza)0
      Pt 30 Paź (prognoza)0
      So 31 Paź (prognoza)0
      Nd 1 Lis (prognoza)0

      Pytania o Adriaen Brouwer

      Które płótna Adriaen Brouwer są najpopularniejsze?

      Na pierwszym miejscu znajduje się Feeling z wynikiem 500 odwiedzin (11% wszystkich wyświetleń Adriaen Brouwer). Powyższa lista przedstawia 10 najczęściej oglądanych dzieł.

      Ilu użytkowników przeczytało o Adriaen Brouwer w serwisie TopImpressionists.com?

      5 200 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, 1 000 na stronie artysty i 4 200 na pojedynczych płótnach.

      Na jakich urządzeniach czytelnicy śledzą Adriaen Brouwer?

      Czytelnicy śledzą Adriaen Brouwer na urządzenia (90%) i telefony (10%); urządzenia stanowią 90% wszystkich wizyt.

      Jakie płótna preferują czytelnicy w Adriaen Brouwer?

      Melancholijny (Wydźwięk emocjonalny): 32% odwiedzin, przy 11% w katalogu.