Pracownia — Bezpłatna wysyłka na cały świat — Czas dostawy: 2–6 tygodni

      Beatrice Kreloff Czytelnicy i najczęściej oglądane płótna

      O czym jest ta strona?

      Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Beatrice Kreloff w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

      Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

      Beatrice Kreloff i czytelnicy

      W ciągu dwunastu miesięcy najbardziej oglądanym dziełem Beatrice Kreloff w serwisie TopImpressionists.com był obraz Figure 13: 200 wyświetleń, co stanowi 33% wszystkich odsłon tego malarza. Następni są Figure 8 i Figure 17. Beatrice Kreloff przyciągnął łącznie 1 000 wizyt: 400 na stronie artysty i 600 na pojedynczych płótnach. Najlepszym miesiącem był Lip 2026, kiedy odnotowano 900 wizyt. Czytelnicy przyciąga Rozświetlony (Jasność luminancji): 33% odwiedzin, przy 8% katalogu malarza.

      5 płócien Beatrice Kreloff, które przyciągają najwięcej uwagi

      Liczba odwiedzin w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy w serwisie TopImpressionists.com: 5 płócien Beatrice Kreloff najczęściej otwieranych przez czytelników, od miejsca pierwszego.

      1. Figure 13 1 Figure 13, 1969 200 wizyt · 33,3%
      2. Figure 8 2 Figure 8, 1968 100 wizyt · 16,7%
      3. Figure 17 3 Figure 17, 1969 100 wizyt · 16,7%
      4. Figure 16 4 Figure 16, 1969 100 wizyt · 16,7%
      5. Figure 15 5 Figure 15, 1969 100 wizyt · 16,7%

      Ilu czytelników odwiedza stronę Beatrice Kreloff każdego miesiąca?

      Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

      Zobacz statystyki
      MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
      Paź 202500
      Lis 202500
      Gru 202500
      Sty 202600
      Lut 202600
      Mar 202600
      Kwi 202600
      Maj 202600
      Cze 20260100
      Lip 2026400500
      Sie 202600
      Wrz 202600

      Jak często udostępniane są płótna artysty Beatrice Kreloff?

      Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

      Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

      Które płótna Beatrice Kreloff przyciągają najwięcej odwiedzin, miesiąc po miesiącu?

      Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

      Zobacz statystyki
      Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
      Figure 9000000000000
      Figure 800000000100000
      Figure 1600000000010000
      Figure 5000000000000
      Figure 4000000000000
      Figure 1700000000010000
      Figure000000000000
      Figure 1300000000020000
      Figure 7000000000000
      Figure 14000000000000

      W jakich językach czytany jest Beatrice Kreloff?

      Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

      Ile dziennie odwiedzin ma Beatrice Kreloff i jaka jest prognoza?

      Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

      Zobacz statystyki
      DzieńOdwiedziny
      Pt 25 Wrz0
      So 26 Wrz0
      Nd 27 Wrz0
      Pon 28 Wrz0
      Wt 29 Wrz0
      Śr 30 Wrz0
      Czw 1 Paź0
      Pt 2 Paź0
      So 3 Paź0
      Nd 4 Paź0
      Pon 5 Paź0
      Wt 6 Paź0
      Śr 7 Paź0
      Czw 8 Paź0
      Pt 9 Paź0
      So 10 Paź0
      Nd 11 Paź0
      Pon 12 Paź0
      Wt 13 Paź0
      Śr 14 Paź0
      Czw 15 Paź0
      Pt 16 Paź (prognoza)0
      So 17 Paź (prognoza)0
      Nd 18 Paź (prognoza)0
      Pon 19 Paź (prognoza)0
      Wt 20 Paź (prognoza)0
      Śr 21 Paź (prognoza)0
      Czw 22 Paź (prognoza)0
      Pt 23 Paź (prognoza)0
      So 24 Paź (prognoza)0
      Nd 25 Paź (prognoza)0
      Pon 26 Paź (prognoza)0
      Wt 27 Paź (prognoza)0
      Śr 28 Paź (prognoza)0
      Czw 29 Paź (prognoza)0
      Pt 30 Paź (prognoza)0
      So 31 Paź (prognoza)0
      Nd 1 Lis (prognoza)0
      Pon 2 Lis (prognoza)0
      Wt 3 Lis (prognoza)0
      Śr 4 Lis (prognoza)0
      Czw 5 Lis (prognoza)0

      Pytania o Beatrice Kreloff

      Które płótna Beatrice Kreloff są najpopularniejsze?

      Na pierwszym miejscu znajduje się Figure 13 z wynikiem 200 odwiedzin (33% wszystkich wyświetleń Beatrice Kreloff). Powyższa lista przedstawia 5 najczęściej oglądanych dzieł.

      Ilu użytkowników przeczytało o Beatrice Kreloff w serwisie TopImpressionists.com?

      1 000 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, 400 na stronie artysty i 600 na pojedynczych płótnach.

      Jakie płótna preferują czytelnicy w Beatrice Kreloff?

      Rozświetlony (Jasność luminancji): 33% odwiedzin, przy 8% w katalogu.